Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

612
Кабан [профіль]

патріотизм не повинен бути дебільним...

храми передає не Україна, а певний чиновник. і не передає а повертає. і не УПЦ, а віруючим громадянам , які моляться в даному храмі вже давно.

611
Кабан [профіль]

Сталін і Гітлер це зовсім інші історії. Їх пам"ятники знесли зразу по їх смерті.Причому тут це вобще?А пам"ятники Леніну простояли 90 р. після смерті, тобто стали вже історією , вписалися в пейзаж.

Щоб примирити наші позицію скажу так: якби у нас була країна з православ"ям визнаним як основною релігією і де все в країні намалалися будувати в згоді з православною Церквою, то звичайно що тоді всі пам"ятники неоднозначним таким персонажам треба було б прибрати і поставити однозначно позитивним. я б теж був за.

але зараз перейменовують нормальні вулиці наприклад червоноармійську на липківського чи кунцевича...

610
Кабан [профіль]

Капища знищували, щоб люди їм не поклонялися. щоб показали що язичництво не може захистити свої капища, отже безсильне. руйнували таким чином поганські традиції.

А Леніну зараз ніхто не поклоняється (у суспільства інші кумири), в комунізм ніхто не вірить. Безсила і мертва ідея комунізма може загрожувати тільки ще більш приреченій на смерть ідеї ................................. з якою остання і бореться за неможливістю боротися з реальними ворогами

609
Кабан [профіль]

якщо якісь віруючі (от ви наприклад) виступають за знесення пам"ятників, то це говорить в них їх політичні переконання, а релігійними вони тільки маскуються.

інакше як ви поясните чому з часів перестройки і до тепер не було мітингів чи іншої масової активності віруючих про знесення пам"ятників. чому священники які мають вплив в містах і селах ці питання не піднімали? .відповідь проста для віруючих це питання вже не актуальне.

608
Кабан [профіль]

но ни с Вами  рядом не захотят быть. им было это противно тогда -они за это шли на смерть

у святих немає страстей. тобто зла і образ вони не держать - це очевидно.

по друге помирали вони за Христа, а не за політику і точно не за гасла "слава Україні героям сала" під які зараз зносять пам"ятники. я помітив хто людям віруючим чомусь памятники майже не заважають, тож чому заважатимуть святим? де ви чули щоб якийсь старець - ісповідник віри кидався з молотком на памятник Леніну?

607
Кабан [профіль]

якщо сам нічого не зможеш робити , то і других не критикуй, якщо вони погано роблять. я так розумію це аксіома для нормального пацана.

606
Кабан [профіль]

хіба ви не розумієте що спір не про те, як ставитися до Леніна позитивно чи негативно, а спір пр те як ставитися до пам"ятників Леніну, як і всяких інших пам"ятників?

605
Кабан [профіль]

да, це все ясно, необовязково стільки писати, лаконічніше треба бути. просто сторінки історії не викреслиш, якими б вони не були, це все історія.

а кожна епоха лишає свої артефакти. боротися з історією безсмислено, але ви цього не розумієте, я бачу у вас блиск в очах. може ви ї з кувалдою бігаєте хто зна.

604
Кабан [профіль]

Ті "авторитетні джерела" (це про Шкіряка? смішна шутка) скорше всього самі і замовили придумати цю переписку.

603
Кабан [профіль]

Сергій Лещенко - нардеп од БПП вже назвав це листування підробкою.

602
Кабан [профіль]

Повністю піддержую слова Святішого. Колись в Єгипті ставили піраміди фараонам. А якщо почитати, що виробляли ці фараони, то вони були не гуманніше Леніна. В радянський період всюди наставляли пам"ятники Леніну (і піраміда теж була). Але ж єгиптяни не руйнюють пірамід, а навпаки всі їздять дивляться. І якщо хтось їде подивитися на піраміди, то це не означає, що він поважає політичну діяльність фараонів. Така ж аналогія і з пам"ятниками Леніну. Якісь би самі завалися, якісь стояли б століття. якісь знесуть згідно нових ген. планів міст і побудують там якісь будівлі.

Дикі скачки свідомітів з приводу руйнування пам"ятників викликають огиду у нормальних українців. Я сидю на роботі в столиці України і в мене всього пару співробітників підтримують цей маразм. А решта чоловік 15 тільки крутять біля висків, причому навряд чи вони знають думку патріарха Кирила.

601
Кабан [профіль]

Адмін, ви передали Єленському прохання відповісти на запитання. Скажіть передали чи ні?

Схоже , що адміна немає, але хтось же додає новини. А якщо написати якесь нецензурне слово, то воно теж тиждень висітиме, чи зразу затруть?

600
Кабан [профіль]

тут проста аналогія - не можна воїнам давати совіти, якщо сам не воював.

рукополагайтеся і наставляйте людей. не "верхушку", як ви виражаєтеся, а простих людей. виберіть собі прихід по далі, вчасно платіть взноси і ніхто до вас не матиме претензій. а вже в себе на приході все будуйте згідно ваших ідеальних поглядів як має бути.

599
Кабан [профіль]

Тут знов -таки : рукополагайтеся і виховуйте людей по-другому. В чому проблема. Просто критикувати не ефективно, треба показувати приклад.

598
Кабан [профіль]

закликав молитися за швидке вирішення проблеми з постійними священнослужителями для міст Сімферополя та Керчі

а чого ніхто не молиться про проблеми з священнослуж в Львові чи Дрогобичі? Чи таких проблем немає? Там уже місця зайняті на 1000 років вперед. От беріть любого за рясу і в Керч його. Розжилися за казьонних харчах

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4