Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

612
Кабан [профіль]

патріотизм не повинен бути дебільним...

храми передає не Україна, а певний чиновник. і не передає а повертає. і не УПЦ, а віруючим громадянам , які моляться в даному храмі вже давно.

611
Кабан [профіль]

Сталін і Гітлер це зовсім інші історії. Їх пам"ятники знесли зразу по їх смерті.Причому тут це вобще?А пам"ятники Леніну простояли 90 р. після смерті, тобто стали вже історією , вписалися в пейзаж.

Щоб примирити наші позицію скажу так: якби у нас була країна з православ"ям визнаним як основною релігією і де все в країні намалалися будувати в згоді з православною Церквою, то звичайно що тоді всі пам"ятники неоднозначним таким персонажам треба було б прибрати і поставити однозначно позитивним. я б теж був за.

але зараз перейменовують нормальні вулиці наприклад червоноармійську на липківського чи кунцевича...

610
Кабан [профіль]

Капища знищували, щоб люди їм не поклонялися. щоб показали що язичництво не може захистити свої капища, отже безсильне. руйнували таким чином поганські традиції.

А Леніну зараз ніхто не поклоняється (у суспільства інші кумири), в комунізм ніхто не вірить. Безсила і мертва ідея комунізма може загрожувати тільки ще більш приреченій на смерть ідеї ................................. з якою остання і бореться за неможливістю боротися з реальними ворогами

609
Кабан [профіль]

якщо якісь віруючі (от ви наприклад) виступають за знесення пам"ятників, то це говорить в них їх політичні переконання, а релігійними вони тільки маскуються.

інакше як ви поясните чому з часів перестройки і до тепер не було мітингів чи іншої масової активності віруючих про знесення пам"ятників. чому священники які мають вплив в містах і селах ці питання не піднімали? .відповідь проста для віруючих це питання вже не актуальне.

608
Кабан [профіль]

но ни с Вами  рядом не захотят быть. им было это противно тогда -они за это шли на смерть

у святих немає страстей. тобто зла і образ вони не держать - це очевидно.

по друге помирали вони за Христа, а не за політику і точно не за гасла "слава Україні героям сала" під які зараз зносять пам"ятники. я помітив хто людям віруючим чомусь памятники майже не заважають, тож чому заважатимуть святим? де ви чули щоб якийсь старець - ісповідник віри кидався з молотком на памятник Леніну?

607
Кабан [профіль]

якщо сам нічого не зможеш робити , то і других не критикуй, якщо вони погано роблять. я так розумію це аксіома для нормального пацана.

606
Кабан [профіль]

хіба ви не розумієте що спір не про те, як ставитися до Леніна позитивно чи негативно, а спір пр те як ставитися до пам"ятників Леніну, як і всяких інших пам"ятників?

605
Кабан [профіль]

да, це все ясно, необовязково стільки писати, лаконічніше треба бути. просто сторінки історії не викреслиш, якими б вони не були, це все історія.

а кожна епоха лишає свої артефакти. боротися з історією безсмислено, але ви цього не розумієте, я бачу у вас блиск в очах. може ви ї з кувалдою бігаєте хто зна.

604
Кабан [профіль]

Ті "авторитетні джерела" (це про Шкіряка? смішна шутка) скорше всього самі і замовили придумати цю переписку.

603
Кабан [профіль]

Сергій Лещенко - нардеп од БПП вже назвав це листування підробкою.

602
Кабан [профіль]

Повністю піддержую слова Святішого. Колись в Єгипті ставили піраміди фараонам. А якщо почитати, що виробляли ці фараони, то вони були не гуманніше Леніна. В радянський період всюди наставляли пам"ятники Леніну (і піраміда теж була). Але ж єгиптяни не руйнюють пірамід, а навпаки всі їздять дивляться. І якщо хтось їде подивитися на піраміди, то це не означає, що він поважає політичну діяльність фараонів. Така ж аналогія і з пам"ятниками Леніну. Якісь би самі завалися, якісь стояли б століття. якісь знесуть згідно нових ген. планів міст і побудують там якісь будівлі.

Дикі скачки свідомітів з приводу руйнування пам"ятників викликають огиду у нормальних українців. Я сидю на роботі в столиці України і в мене всього пару співробітників підтримують цей маразм. А решта чоловік 15 тільки крутять біля висків, причому навряд чи вони знають думку патріарха Кирила.

601
Кабан [профіль]

Адмін, ви передали Єленському прохання відповісти на запитання. Скажіть передали чи ні?

Схоже , що адміна немає, але хтось же додає новини. А якщо написати якесь нецензурне слово, то воно теж тиждень висітиме, чи зразу затруть?

600
Кабан [профіль]

тут проста аналогія - не можна воїнам давати совіти, якщо сам не воював.

рукополагайтеся і наставляйте людей. не "верхушку", як ви виражаєтеся, а простих людей. виберіть собі прихід по далі, вчасно платіть взноси і ніхто до вас не матиме претензій. а вже в себе на приході все будуйте згідно ваших ідеальних поглядів як має бути.

599
Кабан [профіль]

Тут знов -таки : рукополагайтеся і виховуйте людей по-другому. В чому проблема. Просто критикувати не ефективно, треба показувати приклад.

598
Кабан [профіль]

закликав молитися за швидке вирішення проблеми з постійними священнослужителями для міст Сімферополя та Керчі

а чого ніхто не молиться про проблеми з священнослуж в Львові чи Дрогобичі? Чи таких проблем немає? Там уже місця зайняті на 1000 років вперед. От беріть любого за рясу і в Керч його. Розжилися за казьонних харчах

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Причастие с коронавирусом. Кому повезет больше - правос...

Філософ

Філософ написал:

Взагалі то ПЦУ на період карантину змінила форму причастя і подає його в руки. Чому пані Щоткіна про це не згадує, а цитує приватну думку митрополита Димитрія Рудюка?

Глава УПЦ (МП) виступив проти «ложного геройства» під ч...

dima222

dima222 написал:

Точно відомо що в Почаївській лаврі минулого тижня швидка забрала до лікарні у Київ головного духівника (сповідальник всієї братії, третя людина в лаврі після намісника та благочинного) лаври архімандрита Іполита (Липчея)... Позавчора його терміново постригли у схиму - обряд який проводять над монахами перед смертю. Як відомо у архімандрита Іполита був туберкульоз легенів, від якого він страждав вже декілька років. За останні двадцять років на туберкульоз у Почаївській лаврі перехворіли багато насельників. Свого часу від туберкульозу тут помер архімандрит Антоній, а також туберкульозом хворів минулорічний духівник лаври, який помер рік тому архімандрит Георгій (Стець). Ще не менше декількох десятків насельників є носіми туберкульозу. Можливо що саме ця хвороба послабила імунітет архімандрита Іполіта який заразився коронавірусом. І якщо вчора він перебував ще у палаті в стаціонарі, то сьогодні його стан погіршився і він терміново був переведений у реанімацію.
Також є інформація з переписки заступника голови Відділу зовнішніх церковних звязків прот. Миколи Данилевича та відповідального за міжконфесійні конфлікти у Тернопільскій області, за кличкою "Шумахер", прот. Георгія Прокопчука (служиь у В. Млинівцях Кременецького району), в якій останній говорить про багато хворих в лаврі. А він, Георгій, є близькою людиною до намісника лаври митрополита Володимира і Тернопільського митрополита Сергія. Тому інформацією володіє достовірною. 
Про Шумахера тут є додаткова інформація https://zz.te.ua/moskovskyj-batyushka-z-ternopilschyny-zustricha
vsya-z-heneralom-fsb/
Також відомо, але це вже з усного повідомлення, що на Свято-Духівському скиту при Почаївській лаврі багато хворих - кашляють, хриплять, лікуються розтиранням ніг у соляній воді, прокапуються протизастудними засобами, приймають теплі ванни і парять у парілках, але всі на ногах. Хто має симптоми важкої хвороби, відправляють додому.
Також відомо, що братія лаври закликає людей ходити на служби і останнім часом в лаврі людей значно побільшало.
Сьогодні прийшла інформація що всі працівниці в лаврі, так звані "матушки", які працювали на коровнику, на митті бутилок для вина, прибирали у храмах і жили в Антоніївській церкві, у лаврському готелі і в підвалі під корпусом № 7 були розпущені по домах. А це бабушки і жінки з різних регіонів України, Булорусі, Росії і Молдови. Хоча також відомо що частина їх переховується у ідземних храмах лаври, оскільки є жителями далеких регілнів Росії, наприклад з Пермі є послушниці які таємно живуть у готелі лаври. 

«Липківство» як духовна, канонічна та еклезіологічна пр...

dima222

dima222 написал:

Шумило ще три-чотири роки тому ревно писав про руских катакомбників і зарубіжників і всячеськи плюндрував РПЦ не вважаючи її навіть канонічною церквою. Тепер так же ряно пише за РПЦ і плюндрує все українське. При цьому гарно маскуться під любител української старовини і знавця українського Афону. Така собі куропатка в клітинку - сьогодні рябоє, а завтра сідоє. низько, ницо так робити - жити в Україні і так її паплюжити. Для СБУ тут є гарне джерело для роботи...