Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

108
sh_2010 [профіль]

Шановний Мистер Очевидность перейдіть по ссилці та знайдіть як в тій грі "найти 12 отличий"
https://www.uuba.org.ua/novi/ukrayina-velika-britaniya.-uuba-kau-potrapila-do-dvo

h-nominatsiy-oksfordskogo-universitetu.html
і вже закінчуйте лукавити краще порадуйтесь за досягнення Української Православної Церкви! Звісно якщо Ви є її кліриком та сам українець.
А адміністрації сайту має бути соромно за такі провокації змінювати теми матеріалів як їм подобається для підняття рейтингу і прикріплювати чужі емблеми. Ато ще Європа звинуватить УУБА в присвоєнні чужої символіки! feel

107
sh_2010 [профіль]

Не те слово, шановний странник. А Мистер Очевидность нехай вчить краще англійську мову. По першій ссилці перейшов, так там пишуть про те з чого складається чи навіть чим оброблена та нагородна медаль: оброблений метал золотом 999,9 проби і камінчики сваровскі. Перейшов по другій ссилці яку ви дали, а там виявляється теж є університети в номінаціях International University of Vienna (Austria) і якщо перейти в фотогалерею то видно з назв альбомів що там приймають участь не лише бізнес круги, а й інші організації культури і науки в тому числі й університети.

106
sh_2010 [профіль]

В Черновцах впервые за 70 лет открыли синагогу

Це тому що Кіріл приїжжав туди, і нічого дивного не буде якщо массово почнуться відкривати приходи РКЦ в Чернівцях.

105
sh_2010 [профіль]

Так ось в чому вся проблема, просто Мукачево хоче присвоїти собі УУБА будь-якими способами. А я то тут думаю, че за позорище на УУБА. Уті-путі яка тут політика

Вся борзота тих попів полягає в тому що їх кришує міністр МНС, тому можна нарватись на таку грубість з боку попів Мукачівської єпархії. Сплошний стид і позор!

104
sh_2010 [профіль]

Архитриклином в Древней Греции, а позднее в Византии называли избираемого из числа гостей главу пира, который распоряжался и ходом обеда, и порядком подноса блюд, и распределением их между гостями согласно старшинству.


Тобто живучи в ХХІ столітті, архітрикліном, по сучасному, можна назвати РОЗНОЩИКОМ ПІЦИ. wink

103
sh_2010 [профіль]

моя жіноча логіка не вловлює:))


Вперше чую такий вислів "жіноча логіка" wink wink smile

102
sh_2010 [профіль]

Из-за визита Патриарха Кирилла в Украине требуют открыть уголовное дело


Цікаво, на кого відкрити криміналку, на Кіріла? І така собі ухвала, чи постанова "Заборонити в'їзд Кірюхи в Святу Україну"

УНП готова вывести батальон голых девок , чтоб остановытьпобедное шествие московского патриарха по окружной дороге г.Черновцов.


Та вже краще голі баби, ніж фарисей в рясі! bully

101
sh_2010 [профіль]

Патриарх Кирилл поздравил с еврейским Новым годом и выразил надежду на "объединение созидательных усилий" православных и иудеевА коли його святість виразить не лише надію, але й конкретну ДІЮ, для обєднання всіх православних українців!?

100
sh_2010 [профіль]

Magdalina та Олександр не забувайте про те, що як би це не звучало, але є явні факти фальсифікації нашої історії. Комусь це було, на той час, наруку. А сама наука "історія" є наукою не точною. Ось тому й маємо ми спірні на сьогодні факти чи свідчення різних джерел про одну якусь подію по-різному.

99
sh_2010 [профіль]

Honda - крута тачка! Шановний, давити треба на газ а не на тормоз. wink bully

98
sh_2010 [профіль]

Гг, а богословы без одежды???
Вас шановний paster напевно плющить, бо на фото добре видно, що студенти та студентки всі одягнені. wink fellow
А Honda не розрізняє богословів від економістів. Тут скоріше помилка в назві матеріалу, бо на фото видно дівчат, а вони точно не вчаться на священників. Ох і хотів би я бути зараз серед тих дівчат winked

97
sh_2010 [профіль]

Ну а що Ви побачили на тій силочці такого??? Мукачівська Православна єпархія, тобто в Мукачеві є і Мукачівська Греко-католицька єпархія. Це для того, щоб відрізняти. То що в Мукачівській єпархії не зрозуміли трішки російську, так це показує більше на їх необразованість. А так якщо логічно помислити, що то як єпархія може бути Помісною Церквою, ні ну це звісно, якщо мозок включити, а якщо так як є на даний момент, тоді можна і приход зробити Посмісною Церквою.
А вообще че так в Мукачевской єпархії докторов УУБА не любят. Єто что какие-то климаксі что ли?
[/Ви шановний paster мене не зрозуміли мається на увазі, що до якої Помісної Церкви відноситься Мукачівська єпархія, чи до російської, української, чи молдовської, чеської, грецької і так далі.

96
sh_2010 [профіль]

Адже в цитаті Митрополита йде контекст, що кожна єпархія може назватись Помісною Церквою.


https://pravoslavye.org.ua/index.php?r_type=&action=fullinfo&id=7887

Ваше Блаженство, насколько сейчас реально создание единой Поместной Православной Церкви на Украине?

Отвечая на этот вопрос, начну с того, что Поместная Церковь в Украине уже существует - это Украинская Православная Церковь, которая восходит ко временам святого великого равноапостольного князя Владимира - Крестителя Киевской Руси. "Поместная" - это территориальное обозначение, которое применяется как к Полноте определенной автокефальной Церкви, так и к ее составляющей единице - епархии, (определенной территории, местности), возглавляемой епископом. Судьбы Православной Церкви в Украине были разными. Ей приходилось переживать периоды гонений и упадка, расцвета и духовного возрождения. Сегодня Православная Церковь в Украине объединяет 35 епархий, которые насчитывают 11 тысяч приходов. Украинская Православная Церковь имеет канонический статус и является "самостоятельной и независимой в своем управлении", как об этом говорит Патриарший Томос от 27 октября 1990 года.Шановний arxitriklin ще раз уважно перечитайте слова Блаженнійшого, а вже потім робіть якісь висновки. А то надумала собі щось Мукачівська єпархія, кліриком якої Ви є, що вона може стати сама по собі помісною церквою. Хоча це і видно з оформлення всіх офіційних документів чи відео вже не кажу за сайт нічого. Тобто дана єпархія НЕ відносить себе до Української Православної Церкви. Ось ссилочка на відео де це добре видно: https://www.youtube.com/watch?v=332GQB0jyoM

95
sh_2010 [профіль]

И здоровья хватает за украинские деньги.

Йому напевно подобається або має лікувальні властивості українська гривня. winked

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4