Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

51
onix [профіль]

Кто с Вами может все Златоусты и Равноапостольные. Вам Татьяна за словами ап. Павла знаете что надо делать....и что пристойно...вот и подражайте....а не умствуйте, нету на Вас мужика чтобы прикрутил Вам не множко гайки! Остальным "Златоустам"-святошам и борцам националистам хочу сказать, словами Феофана Вышенского-"Сам дрянь дрянью, а все твердит несмь якоже проции человецы".

50
onix [профіль]

Если бы мухи знали молитву ЕФрема Сирина, то наверное стали бы пчелками. Что не скажеш за людей грамотных и разумных. Всегда легче копатся в ближенм нежели в себе

49
onix [профіль]

мабуть автор бажане видає за дійсне. Чисто субєктивний марамізм і субєктивізм по філаретовськи!!!!

48
onix [профіль]

все верно кака и есть кака. Вам желаю стать пчелкой, что бы просто.....просто выбыли пчелкой и тогда может из каки вырастет что-то хорошее....!!!

47
onix [профіль]

о ще й учитель підключився, приклад мабуть показує. Молодець!!!

46
onix [профіль]

опять мухи каку знайшли, ну прятного апетиту, не забудьте ще чернця запросити: о сьогодні главна муха Таня всіх угощає. Ану ану може , о ти чула про батюшку з МП, о це ще вкусніше!!!Фу

44
onix [профіль]

Вибачте за слово, але Ви прям як мухи гнойні, опять і опять копаєте, чіпляєтесь за фрази, не дивлячись до чого це було сказано. Вам до о .Андрея як пешком до Китаю!Ганьба, особливо такому чернецтву, яке замість своїх прямих обіцянок покладених перед Богом,та проповіддю Євангелія власним прикладом, займається профанацією автокефалії і литтям бруду. Особливо до чернця "Забула корова, коли телятьом, була", перед тим як критикувати РПЦ.....!

43
onix [профіль]

Цікаво ніхто з Вас не критикує Римську Церкву за жорстке підпорядкування собі УГКЦ, Рим набагато хитріший за Москву, наприклад на Закарпатті греко-католики напряму підпорядковуються римському ієрарху, через свого ставленика епископа, із року в рік тихенько під великими націоналістичними лозунгами латинізує східний-обряд і це нормально! Комара відціжуєте а слона глотаєте!!!! angry

42
onix [профіль]

з цим НЕ погоджуюсь, бо єдність Церкви Христової - це не єдність з РПЦ, і шлях невизнання проходило багато Церков інших держав

що, наша пісня гарна й нова?

Магдалина, ви прочитали і невірно розтлумачили. Не йде мова про визнання автокефалії, якщо Ви знаєте то навіть серед 15 помісних Церков, Константинопольська Церква не визнає Американську як автокефальну Церкву, але їх предстоятелі служать разом Літургію, тобто визнання автокефалії я згідний -довгий процес, але причащатись з одної чаші з усім соборним православним світом це зовсім інше і РПЦ тут ні дочого! Тому робіть правильні висновки!!!!

41
onix [профіль]

Татьяна,вибачте мабуть це у Вас не та логіка. Повторю свій коментар з нещодавньої статті: "Хіба РПЦ заважає патріарху Філарету поїхати в Сербію, Албанію, Болгарію чи Елладу і служити літургію з предстоятелем тої чи іншої Церкви. не придумовуйте, це реальність і Ви повинні з цим погодитись, а не гнати на РПЦ"

40
onix [профіль]

Стільки всього сказано, але мабуть дійсно визнати представникам КП одно дуже болюче: що ані їх предстоятель ні паства нажаль не може розділити Євхаристичну Чашу з православним світом, а це якраз є доказом того що вони є поза Містичним Тілом, що йменується Церквою.

39
onix [профіль]

Ксатати на счет Марка Ефеского и Иоанна Златоустого - это святые люди которые в первую очередь отстаивали чистоту православной веры и нравственой жизни а не независимость той или иной Церкви, что не скажеш о властолюбивом характере п. Филарета. который проигравши чесно выборы патриарха, возомнил из себя непризнаного патриарха. Думаю нечого сравнивать мерседес и ваз со значком мерседеса, примеры исторические очень неудачніые!!!!!

38
onix [профіль]

Вибачте за Дімана не знав.
Оксюморон. Как Вы видите работать в направлении евхаристического единства - притом, что под давление Москвы формально с нами никто этого единства не декларирует (неформально он есть, со многими поместными церквями)

Татьяна, Ви щось нове нам відкриваєте до чого тут формально чи не формально. Хіба РПЦ заважає патріарху Філарету поїхати в Сербію, Албанію, Болгарію чи Елладу і служити літургію з предстоятелем тої чи іншої Церкви. не придумовуйте це реальність і Ви повинні з цим погодитись, а не гнати на РПЦ
Мы говорим то, что не могут говорить в УПЦ МП.
согласен на 100%, и согласен на 200%, что если убрать тему РПЦ з этого сайта Вам не очем будет говорить!!!
Как Вы видите работать в направлении евхаристического единства
я не такой далекосмотрящий, но
Констатация фактов - это грязь?
точно не констатация Евангелия!!!!

37
onix [профіль]

Татьяна, Путя, Диман, вот смотрю за Вами где примерно пол года, и дествительно вы переживаэте за Православя на Україні, але чомусь всі коменти це бруд на РПЦ в лиці його предстоятеля. І скільки злоби ізходить від Ваших думок. Дійсно будемо обєктивними зараз це проблема в Україні дуже болюча і якимись радикальними методами воно не викорениться. А для ВАс як представників КП думаю дуже важко ще й той факт що ви вірники не визнаної Церкви в православному світі і нажаль виновницею цього Ви вважаєте РПЦ, хоча з РПЦ солідарні інші 14 помісних церков які розділяють з нею Євхаристичну чашу а з Вами нажаль ні і погодьтеся це є обєктивна реальність. І вам більше потрібно працювати в напрямку євхаристичного єднання з православним світом , а не лити бруд і придиратися до слів чи різних поступків представників РПЦ, вже не кажучи про насмішки і зухвальсть ПУТІ та Дімана. Зрозумійте це не інструмент чи ключ до вирішення наболілих проблем тим паче це не євангельський шлях.

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Причастие с коронавирусом. Кому повезет больше - правос...

Філософ

Філософ написал:

Взагалі то ПЦУ на період карантину змінила форму причастя і подає його в руки. Чому пані Щоткіна про це не згадує, а цитує приватну думку митрополита Димитрія Рудюка?

Глава УПЦ (МП) виступив проти «ложного геройства» під ч...

dima222

dima222 написал:

Точно відомо що в Почаївській лаврі минулого тижня швидка забрала до лікарні у Київ головного духівника (сповідальник всієї братії, третя людина в лаврі після намісника та благочинного) лаври архімандрита Іполита (Липчея)... Позавчора його терміново постригли у схиму - обряд який проводять над монахами перед смертю. Як відомо у архімандрита Іполита був туберкульоз легенів, від якого він страждав вже декілька років. За останні двадцять років на туберкульоз у Почаївській лаврі перехворіли багато насельників. Свого часу від туберкульозу тут помер архімандрит Антоній, а також туберкульозом хворів минулорічний духівник лаври, який помер рік тому архімандрит Георгій (Стець). Ще не менше декількох десятків насельників є носіми туберкульозу. Можливо що саме ця хвороба послабила імунітет архімандрита Іполіта який заразився коронавірусом. І якщо вчора він перебував ще у палаті в стаціонарі, то сьогодні його стан погіршився і він терміново був переведений у реанімацію.
Також є інформація з переписки заступника голови Відділу зовнішніх церковних звязків прот. Миколи Данилевича та відповідального за міжконфесійні конфлікти у Тернопільскій області, за кличкою "Шумахер", прот. Георгія Прокопчука (служиь у В. Млинівцях Кременецького району), в якій останній говорить про багато хворих в лаврі. А він, Георгій, є близькою людиною до намісника лаври митрополита Володимира і Тернопільського митрополита Сергія. Тому інформацією володіє достовірною. 
Про Шумахера тут є додаткова інформація https://zz.te.ua/moskovskyj-batyushka-z-ternopilschyny-zustricha
vsya-z-heneralom-fsb/
Також відомо, але це вже з усного повідомлення, що на Свято-Духівському скиту при Почаївській лаврі багато хворих - кашляють, хриплять, лікуються розтиранням ніг у соляній воді, прокапуються протизастудними засобами, приймають теплі ванни і парять у парілках, але всі на ногах. Хто має симптоми важкої хвороби, відправляють додому.
Також відомо, що братія лаври закликає людей ходити на служби і останнім часом в лаврі людей значно побільшало.
Сьогодні прийшла інформація що всі працівниці в лаврі, так звані "матушки", які працювали на коровнику, на митті бутилок для вина, прибирали у храмах і жили в Антоніївській церкві, у лаврському готелі і в підвалі під корпусом № 7 були розпущені по домах. А це бабушки і жінки з різних регіонів України, Булорусі, Росії і Молдови. Хоча також відомо що частина їх переховується у ідземних храмах лаври, оскільки є жителями далеких регілнів Росії, наприклад з Пермі є послушниці які таємно живуть у готелі лаври. 

«Липківство» як духовна, канонічна та еклезіологічна пр...

dima222

dima222 написал:

Шумило ще три-чотири роки тому ревно писав про руских катакомбників і зарубіжників і всячеськи плюндрував РПЦ не вважаючи її навіть канонічною церквою. Тепер так же ряно пише за РПЦ і плюндрує все українське. При цьому гарно маскуться під любител української старовини і знавця українського Афону. Така собі куропатка в клітинку - сьогодні рябоє, а завтра сідоє. низько, ницо так робити - жити в Україні і так її паплюжити. Для СБУ тут є гарне джерело для роботи...