Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

752
o. Oleh [профіль]

Цитата: Ваня
Что будете с ними делать?
Особисто я нічого. З ними вже щось роблять чеченські бойовики і російські найманці. Ну і невблаганний час, звичайно, добре робить свою справу. fellow
Цитата: Вепр
Навпаки хабарі вимагають в 1.5 рази вищі, відповідно до росту долара і євро)))
Можете навести конкретні факти, чи все буде як завжди, коли я прошу трохи конкретики?

751
o. Oleh [профіль]

Jorji,
в тому-то і справа, що ви ними були, а ми ними є. Цілком згоден.
Олесь, не томіть, скажіть нам і всім, про який підрозділ йдеться. Згораю від нетерпіння. 

750
o. Oleh [профіль]

Вепр,
я визнаю проблему корупції у Зх. Україні. І боротьба з нею триває. Все йде у вірному напрямку. Цього вже в разименше, ніж було. А про який прогрес можна сьогодні говорити на Сході чи в Росії? Абортів і розлучень поменшало? Зловживань на виборах також? Упс, вони там чомусь не відбулися. Ми є одним народом з тими самими проблемами. Просто хтось не добачає в цьому всьому чиюсь брудну руку, яка успішно робить свою чорну справу руками священиків та єпископів УПЦ МП. Останні події цьому хіба підтвердження. Ви є гальмом України, бо тягнете в минуле. А майбутнє наше без Росії.

749
o. Oleh [профіль]

Вепр,
Я не про кандидатів, я про" православну" країну, яка є рекордсменом з Вііл-Сніду, розлучень, абортів і т.п.  Тому не треба пересмикувати

748
o. Oleh [профіль]

Можна хоча б премєр-міністром  православної країни, яка є одним з лідерів з абортів на 1000 чол буде греко-католик?

747
o. Oleh [профіль]

Ваня,
ну що тобі друже на це сказати. Ти і так не повіриш, що я не стратив жодної копійки на ці поїздки. Але якщо будеш дуже наполегливий, я можу по кожному місту де я був, а це навіть не половина з них, сказати хто мені в цьому допоміг (можу навіть з номерами телефонів). Можу в приватному або прилюдному порядку, бо не маю чого соромитися. Очорнити когось дуже легко, але вибачатися буде важче. Спробуємо? 
Ваня, Ваня...а слабо до мене приїхати і подивитися, як я відірвався від народу, з парафіянами поспілкуєшся, авто моє побачиш. Чомусь згадалося із Святого Письма "Заздрість зїдає людей ненавчених". І чому ви всі такі, Ваня?

746
o. Oleh [профіль]

Отче, ви ж розумна людина. Який русскій мір? Що Росія має до Русі? Що Європа має до Азії? Що агресор має до нас з вами? Я б радив краще зайнятися українським світом, яким у вашій церкві і не пахне.

745
o. Oleh [профіль]

Цитата: Вепр
Будинки не могли такими стати за 4 роки правління Януковича. Треба визнати, що їх не ремонтували вже мінімум років 20. По-друге, чому якщо ви гордитеся тим, що ви українець, а весь час ждете допомоги у чужинців (Європи)? Наші баби самі білили свої хати (2 рази в рік всередині і раз на рік з надвору) без допомоги з Європи і бюджету. Тепер трохи інші види будівель і матеріалів (про білу глину вже мало хто чув), але це не означає, що не треба дбати про своє житло. Та й вапно - не таке вже нереально дороге (на крайній випадок). Руки теж у всіх є. Щітки можна в"язати з трави))).
А я й не кажу, що будинки стали облупаними за правління Януковича. Облупаними стали люди за його правління. А щодо будинків, то ще раз кажу, все можна зрозуміти лише у порівнянні. Я був у Нью-Йорку, Парижі, Сан-Франциско, Бостоні, Берліні, Загребі, Єрусалимі....та ін. )) Повірте на слово, що в цих містах я бачив будинки, що були більш облупаними, ніж у Дрогобичі. Про Донецьк, де я також був і Сімферополь, я скромно помовчу. Добре? Тому давайте не будемо міряти світогляд облупаними будинками. Дрогобич, Стрий, Львів є типовими європейськими містечками. Можна закинути назви міст в Гуглі і переглянути картинки. А можна набрати в пошуці слова "луганська мода". Вибє також багато цікавих картинок. Тут і криється головна відмінність між нами і вами. Не ображайтесь, ви затіяли беззмістовну дискусію, що побудована на неправді та пересмикуванні. Дайте вже жити українцям!

744
o. Oleh [профіль]

Вепр,
це просто. У Європі цього немає, правда? Тому Україна і хоче до Європи. А щодо облупаних будинків у Дрогобичі, то все так не буде. Більшість грошей з місцевих бюджетів забиралося і до Києва і осідало, знаєте де. Тут можна багато пояснювати, але закони не пишуться українцямии і християнами. А зробити щось без фінансування неможливо. Просто одна православна сімя затримала в себе левову частку українського бюджету, не давши можливості до розвитку. Та все одно ситуація в нас і у вас, кардинально інша. Почитайте, щоб більше знати українські реалії. https://tsn.ua/ukrayina/zahidna-ukrayina-bidnisha-za-shidnu-prote-zh
ive-krasche.html

743
o. Oleh [профіль]

Stromboli,
Вепр напевно забув, що все відносне. Залежно з чим він порівнює. З Росією, Сходом України чи із Європою, якою так страшать.
Цитата: Вепр
слухаємо як вам хтось заважає. взагалі християнину має бути ясно, що звинувачувати у своїх проблемах когось - це шлях в нікуди
Та ніхто нікого не звинувачує, а оперує фактами. Де менше росіян, там чистіше, тихіше і краще. Не вірите, запитайте будь-якого туриста з Європи. А по рівню туризму, якраз Зх. У-на займає лідируючі позиція. І тут просте питання. ЧОМУ туристи готові платити гроші там, де наркоманія, розруха, забруднені річки і т.д. Тому не треба тут нікому заливати. Де руській мір, там є все те, що ви написали + золоті батони.

742
o. Oleh [профіль]

Цитата: Вепр
а не ту розруху, яка там зараз і купа народу по заробітках.
А не тому вони на заробітках, що вся владна верхвка, майже без винятку, була адептами МП? Більшість депутатів ВР ходять до чиїх храмів? Ось тому наші люди з Галичини і мусять їхати закордон і бути найбільшими інвесторами України, заробляючи там і витрачаючи тут  мільярди доларів. https://vidomosti-ua.com/newspaper/66817. Тому, можете просто сказати галичанам "дякую"Натомість Східний регіон більше споживає, ніж заробляє, що є також факт. Дивним чином це збігається із кількістю адептів руского міра на карті України. Де їх більше, там і втрат більше. Ви ж математик, порахуйте, скільки з України вивезла грошей всього одна православна сімя. fellow 
А щодо "розрухи" на Галичині, то дивно, чому саме на цю розруху їздять дивитися і витрачають свої гроші закордонні туристи?  

741
o. Oleh [профіль]

Цитата: Вепр
Нерозумно так розкидатися людьми
Ні, ми казали, що скинемося людям. belay 
Крім жартів, якби всі адепти руського міра виїхали з України, ми б були зовсім іншою державою. Натомість, країна, куди вони поїдуть стане ще смішнішою. https://moimir.org/rossiya-prikolnaya-umom-rossiyu-ne-ponyat-unikalnyj-steb 

740
o. Oleh [профіль]

Цитата: Вепр
Так само і більшість т.зв. терористів і сепаратистів, не проти єдиної України, але такої як вони собі її бачать.
Все, що вони бачать, то шприц і гранчак. Та подивіться на фото тих людей і тих, що були на Майдані. Про яке бачення тут може йти мова? Я радий, що ви за єдину Україну, але хохяцький комплекс у вас засів конкретно. Не в образу, але часом гидко читати ваші коментарі, коли ви захищаєте агресорів і відкрито дезінформуєте про події на Майдані.

739
o. Oleh [профіль]

Вепр,
але чому кримчани мають втікати із своїх хат до Львова і це є нормально. А росіянам чи запроданцям виїхати до Росії важко? Це ж нормально, не псувати життя нікому, чи не так? Тому, просто назвіть суму.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/