Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

264
o.Vol.K [профіль]

Не ,ну Брянчанинов,звичайно авторитет....Ага,а якже...От лиш чогось мовчок про бздури царiв та обер - прокурорiв.Про того ж Птра 1,чи любительку коней та молодих офiцерикiв Софiю-Фредерику Ангаль-Цербстську,для рабiв Екатерiну 2,чи батьковбивцю Александра1.Ну а Нiкалай Палкiн чи Победоносцев-взагалi вершина благочестя.

263
o.Vol.K [профіль]

О-о-о-о-о-о-о-о-о,автор "христоогiчноi ересi" <...>...Теж коментуе...ага...

262
o.Vol.K [профіль]

2Igorok
<...> вipять не в Бога...А в сукупнicть сил,потойбiчного свiу,загалом званих "богами"."боги"-язичникiв,суть бicи християнства.Тому той всi iдолища мають форму фаллоса,як символо чуттевого свiту,на противагу свiту духовному. 

261
o.Vol.K [профіль]

2Фiлософ
Але вiдтак тi люди по шicть рокiв вчились...Я теж таких знаю... 

260
o.Vol.K [профіль]

2Фiлософ
Не знаю,що значить в одному рядi,-церква i держава...Ви кажете,що вipний Христу???А сам апелюете до держевностi,як поганин.Неув'язочка....Чи ,може,у вас Христос-украi нський???Бути вipним Христу й обстоювати секту-нонсеснс.Невже ви не бачите,що украiнське "православ'я"-калька росiйського цареславия(брежневославия,путинославия i т.д.).
   l не треба рiвняти +Фiларета з апостолами.Ви його слабо знаете...Я його знаю особисто,як i вiн мене,а тому,повipте,знаю,про що пишу.Тим бiльше на роль апостолiв не йде його оточення.Я маю товаришiв,а навiть друзiв серед св'ященникiв КП,там е хорошi священники,ба i,на порядок бiльше,нiж в МП,але сама структура,загальний месидж,селекцiя...Гляньте,хоча б на пристутнix(христологiчна ересь,ги-ги-ги)Тому при всiй повазi,до вас особисто,-Христос,Його Церква i "православie" речi не сyмicнi.Хоча б тому,що будучи ПiДДЕРЖАВНОЮ така "церква"-не зможе бути Христовою...
з повагою.... 

259
o.Vol.K [профіль]

Добре написав,отче...От лиш проблема не в якомусь мiфiчному суспiльствi...Проблема в нас,бо суспiльство-ми.А якщо священник прогнувся пiд суспiльство,то який же вiн священник?Що роблять з сiллю,яка звiтрiла???

258
o.Vol.K [профіль]

Не,а "христологiчна ересь" <...>,це круто....пацталом lol lol lol 
Скоро можем почути про "грix покаяння",а я й не здивуюся wink wink wink  

257
o.Vol.K [профіль]

Ну Владика цього може й не знати....Олеарiй ,наприклад приводив у приклад одного епископа на Московii,який не знав скiльки е еыангелicтiв...:-);-);-)

256
o.Vol.K [профіль]

2Andryi Tolstoi
Ви ,певне ,iсторiю,як i Рудюк,пiсля школи й не вчили,якщо взагалi i в школi вчили.Вашу маячню почитати,так Украiна-сплош i рядом православна...Ви чи хворий,чи сонечко нагрiло?Украiна атеiстично-язичеська i винне в цьому положеннi,саме цезаропапicтське "православ'я".Схизматам все рiвно клму лобзати пантофлю,-польскому королю,турецькому султану,ген.секу КПСС.Iнакше й бути не може,бо схизма,якраз i зроблена для пiддержавлення церкви-симулякру.
   Все напруження сил вашого "православия" направлене на здобуття статусу "мiнiстерства релiгii",при чiм на статус цей претендують як МП,так КП,так АП.Вам,глибоко,плювати на духовний стан людей,вам потрiбнi грошi й влада.Ваша мрiя,-зайняти в Украiнi,теж положення,що займае РПЦ в Росii. Ваше твердження ,що Украiна-православна,все одно,що краiна джедаiв.Гляньте на рядову недiлю,скiльки йде в правосл.церкви на схiд вiд Збруча?10-15 бабцiв i це в кращому випадку,а то й трое-,п'ятеро.А тепер гляньте на ГК парафii,там же,-вiд двадцяти до п'ятдесяти.Це там таки.От вам й вiдповiдь,-хай Бог боронить,Украiну вiд таких пастирiв,як ви й вашi схизмати
   Звияайно Рудюку нелишаеться нiншого,як переказувати власнi брехнi,Ну та Бог йому суддя 

255
o.Vol.K [профіль]

Пробачте,але вашi посилання ,нiпро що.Якщо ви працювали в архiвах,то певне знаете ,цiну посилань.Свого часу менiдовелось працювати над icторieю Путивльського партиз.загону(Ковпака),не пригадую там чогось САМЕ ПРО УАПЦ.
    Хоча ,в принципi ми можемо спорити до безконечности та без плоду. 

254
o.Vol.K [профіль]

2прот Сергiй
Я не говорив про архiви СБУ,якi були вiдкритi.Я мав на увазi фондовi, документи.Про те,що жоден НКВДист не пише нiчого,сам собою,я вам i стараюся втовкамачит.ГеБнюкiв "бувших"-небувае.А все,що "пiплу дають"-небiльше анiж пропаганда. Причiм,пропаганда продумана й вiдточена.
   До вашого вiдома ,пicля 1917 з жандрмського упр.Рос Имп. в Раб-кр.милицию, втрапило аж двое людей i то,один швейцаром,другий шофером.З пропагандистського вiддiлу 2охранного отделения,-90%. Причiм,замiтьте,ЖОДНИЙ НЕ БУВ репресований.
   Тому вся iнфа за рецензieю ,авторством чи редакцieю,людей з Контори глибокого Бурения,-автоматом викривлена в потрiбному напрямку,або й  вiдверта деза. 

253
o.Vol.K [профіль]

2прот Сергiй
Ага,ага з автографами Берii,Абакумова i Судоплатова.Ви,очевидно нiколи не пробували ,здобути iнфу з архiву...Про архiви КГБ-не згадую.Все,що випущене пiд редакцieю "колишнix  викладачiв",якраз i e агiтпропом для лохiв,тоб то попсою.
   Про цiну на "рецензii" ви ,очевидно,навiть не чули... 

252
o.Vol.K [профіль]

2Фiлософ
А може нам ,ще й Христа зректися,бо така ваша захцянка???В Украiнi е едина Церква...А все решта..Розжалуваний майор,може командувати якоюсь кiлькiстю людей,може ,деякий час ixдурити,що вiн единий ,справжнiй командуючий фронтом,може заявляти,що пiчиняеться напряму Iмператору,навiть може створити шайку зтаких самих розжалуваних майорiв,капiтанiв чи навiть полковникiв,але в кiнцi ix все рiвно чекае трибунал по законам военного часу.
    Не буде в Украiнi единоi православноi церкви...По крайнiй мipi доки icнуе газпромська рпцфсб.

251
o.Vol.K [профіль]

прот.Сергiй
Мужчина я НЕ читаю попсу в iд icторii.Надаю перевагу докумнтам.Ви б ще Ю.Семйонова навели,як приклад.
2Фiлософ
Та нi,це все е в"Комюнiке про допомогу СССР',пiдписане Рузвельтом i Громико. 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/