Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

597
Кабан [профіль]

 как можно отделить вечное от культурно обусловленного — нет

тут все просто. те що стосується моральних принципів - вічне. Те що культурних традицій - не таке вічне. Але моральне і культурне як правило пов"язане. От приклад: коли жінка ходить в спідниці це - культурні традицій, а коли без спідниці -це аморальна поведінка)

596
Кабан [профіль]

В чому проблема- то? Рукополагайтеся, їдьте в село, і наставляйте людей так, як ви тут пишете. А ми приїдемо до вас в паломництво, оцінимо результати.

595
Кабан [профіль]

Не поймеш цих свідомітів у них є хоч якісь принципи в житті. Чи єдиний принцип - своя вигода? То пишуть: РПЦ залежна від Кремля - погано.
А якщо УПЦ проявляє самостійність від нашого "кремля" і призначає єпископа, який от біда говорить по-російськи, то знову погано. 

594
Кабан [профіль]

А тут не тролі і не пишуть. Сутуація описана в статті яка. Цілком легальний завод в Ровеньках виготовляє прикраси. Там працюють люди, їм треба платити зп, а отже прикраси треба збувати. І ось їх везуть схованими в вуглі в сосідню область. сховані вони тому, що "жид-банд" влада дозволяє ровеньківським підприємствам продавати вугля, але забороняє прикраси. От такий от дивний закон. І журналісти в угоду владі спішать назвати цих людей контрабандистами (в своїй же країні).
Я порівняв їх з журналістами 30-х.Це зараз нам здається, що тоді морили голодом невинних людей, а з точки зору  того суспільства, а та точка зору сформована була тими журналістами, це були не жертви, а вороги народу, які опиралися всьому новому і прогресивному по своїй злобі, і  тому не хотіли здавати хліб 

592
Кабан [профіль]

Тім .там про завод в Ровеньках а не в Харкові.
А так все ясно, ювеліри  думають про наживу, банкіри   думають про наживу, стоматологи  думають про наживу, гінекологи   думають про наживу. Всіх розстріляти. Ваша фамілія не Шариков часом?

591
Кабан [профіль]

Я дивуюся вашій печерній дикості. Ви розумієте різницю між інтернетом і районною газетою. Чи ви може вважаєте, що цей сайт відкривається тільки на Україні? Інтернет він же міжнародний і ваші коментарі читають люди з різних країн, в т.ч. і з Росії. І якщо ви дозволяєте собі їх ображати словам "рашка", то чому вимагаєте покарати користувача , який на ваш погляд "проявив неповагу" до України?

590
Кабан [профіль]

Цитата: Anno Domini
логичней по нашей с вами мысли. Но масква же думает иначе...
 
І що ви вважаєте що не буває таких пропозицій од яких не можна одказатися?
Якщо К-поль запропонує УПЦ автокефалію, а блаженнішому - титул патріарха, і в цей час держава принесе пакет законопроектів про різні майнові і законодавчі переваги для УПЦ: починаючи від доступу в дит.садки і закінчуючи передачою Св. Софії ...Ви думаєте од такої пропозиції можна буде відмовитися? Тільки чесно. 

589
Кабан [профіль]

З приводу контрабанди. Наскільки я зрозумів прикраси були виготовлені на Луганщині, а везлися на продаж в інші області України. Можливо по якихось теперішніх законах це і є контрабандою. Але я б вам не радив так слухати багато телевізор і вірити всьому.
Є право, а є закон. І якщо право більш-менш стабільне, то закони можна приймати і відміняти хоч щодня. А ще і Божі заповіді є. 
І якщо теперішня журналістика в угоду сучасній пропаганді спішить назвати тих, хто в цей скрутний час ще дбає про виробництво і робочі місця - контрабандистами, то чим ви по суті відрізняєтеся од тих журналістів які в 1933 називали батьків , що рятували дітей од голоду - саботажниками .куркулями і ворогами народу???

588
Кабан [профіль]

сучасне право походить від канонічного
сучасне право походить від греко-римського права часів античності. Пам"ятаєте фільм Т.Бульба (новий). там де Остап каже, що українцям заважають жити ляхи і жиди  і отже їх треба вирізати. На що Андрій відповідає: я як же закон , Римське право, яке нас вчили в бурсі. Андрій же каже: моя шабля і закон і римське право.

а так я з вами в основному згоден. но це добре для минулих віків. чи були у людей паспорти, чи були ід. коди, чи реєстрували свої хати мазанки, а подвір"я, а поле за селом. зараз же у кожного з нас купа різних пеперів, домументів, довідок і т.д.

587
Кабан [профіль]

Ось ще питання: як вирішується зміна підлеглості в демократичних країнах Зх. Європи та Пн. Америки на які так орієнтується Україна?

А яке законодавство з цього приводу в республіці Чад, Гондурасі, Габоні?

До яких країн ближче запропонований варіант?

586
Кабан [профіль]

Адмін, ви передали Єленському нашу пропозицію? Де можна ставити питання?

585
Кабан [профіль]

Коли троїться це добре, погано, коли двоїться. Ідеш - дивишся - три дороги - держись середньої, далі йдеш - три фіртки - заходь в середню, далі три хати іди до середньої ...

584
Кабан [профіль]

Дутчак1, Церква є установою і небесною і земною. Якщо держава реєструє товариство кроликолюбителів, то це не значить , що вона приймає їх статут в своє законодавство. Держава перевіряє основні моменти статуту, які мало залежать від стецифіки діяльності товариства: прийом членів, виключення, вибори на виборні посади, печатка, тобто нічого про кролів немає, все про людей.

 Так і з реєстрацією релігійних організацій. У нас в країні є садоводчеські товариства, гаражні кооперативи, профсоюзи, ОСББ, партії, і т.д. Всі ж вони якось реєструються. У всіх цих організаціях є фіксоване членство. І тільки у випадку з рел. орг. наші депутати хочуть вигадати повністю новий велосипед (без коліс) - коли вирішувати , хто член, хто ні будуть уже прямо на зборах, зібраних з приводу зміни підлеглості, тобто вже під час конфлікту.

 З приводу того, що ви пишете, що логічніше було надати всій Церкві статус ЮО, а не окремим її парафіям. Тут повністю згоден. Попробуй проводити менеджмент в структурі розбітій на десятки тисяч незалежних юр. осіб, ще й ці юр. особи без фікс. членства і мають нестійкий характер. ЦЕ справжнє знущання, держави над Церквою, яке можна порівняти з часами СРСР. 

583
Кабан [профіль]

Єленський уже десь писав

а чому він про це "десь" писав, чому не в законопроекті. І що треба фіксувати в статуті : самі критерії чи список осіб , які їм відповідають? якщо критерії, то хто буде приймати ріщення відповідає конкретна особа критеріям в статуті чи ні.

Як бачите питань все більше. І двома рядками законопроекта тут обійтися не можливо.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4