Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

94
sh_2010 [профіль]

А тут автор статті випадково не попадає під двойну анафему, яка була накладена на філософів, пат. Кірілом? fellow

93
sh_2010 [профіль]

Хороша обгрунтована стаття, але я вважаю вона вийшла з певним запізненням. Її треба було видати ще як мінімум 20 років назад. Або навіть зробити в нашій Церкві так, щоб вона була вже не актуальна на сьогодні. Тобто відновити мироваріння Святій Українській Православній Церкві треба було ще 20 років тому, з отриманням незалежності України та томосу про права широкої автономії УПЦ.

92
sh_2010 [профіль]

Шановний chornomorets Ви дали ссилку в своєму коментарі на Труди КДА і я був надзвичайно здивований тим, що в КДА вчаться одні професори, доценти, викладачі з ректором. wink fellow

91
sh_2010 [профіль]

Народ божий! Звертаюсь до всіх коментаторів дайте хоч одну ссилочку на будь-яку доповідь, чи статтю студентів КДА і С, чи будь-якої іншої семінарії!!!

90
sh_2010 [профіль]

Просто убивает "ну що ви зразу плагіат-плагіат" или "йому навпаки має бути приємно, що стирили його науково доповідь і оприлюднили на МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!". Народ что совсем с ума посходил??? плагиат это кража и никак иначе, соответственно должно быть наказание и этому Богдану и его научному руководителю. Мы когданибудь уже отойдем от совкового стереотипа, когда красть у соседа грех, а у колхоза святая обязанность??? Все так снизходительно машут головкой, ну бэдняжечка Богдан, был еще студентом на то время, не знал, что Владимир Бурега этто не мертвый автор на книжке, который уже никогда не сможет отследить плагиат своих творений, а активный научный деятель, ну нада панять и прастить, а куда же науч руководитель смотрел, хотя это ж Бочкарь там не удивительно, ему главное пафосные статьи строчить о том, что УУБА наладила конвеер по штампованию дахтаров, когда ж ему еще научной-то работой заняться.

Та що Ви таке кажете шановний Andrew_Poltava. Покажіть мені чочаб 2-3 ссилки на статті чи доповіді студентів КДА на цьому сайті чи на якомусь іншому. Вони (студенти) як відомо теж їздять на різні конференції навіть закордон. Кажуть так: той, що хоч щось робить чи намагається робити, того і судять, а той, який нічого не робить про того навіть і не згадують, бо він нічого не робить.

89
sh_2010 [профіль]

А, що ви всі плагіат та плагіат і, що це простий, на той час, смертний студент, який може помилятись, а науковий керівник просто не догледів. Всі ж люди роблять помилки, і скажімо Слава Богу, що хоч знайшов ту статтю, відкрив, прочитав можливо щось і корисне для себе запам'ятав. Можна сказати, що коли В. Бурега, чи тойже Чорноморець будучи студентами, то аж так і блистали знаннями богослов'я.

88
sh_2010 [профіль]

Хороша патріотична доповідь. Автор постарався просто й легко та зрозуміло донести суть своєї статті до простого читача, чи звичайного пересічного українця. Дійсно, є над чим задуматись про сучасний стан молоді, та все те негативне яке іде до нас із Заходу чи Сходу. І саме Українська Православна Церква повинна НЕ НАСЛОВАХ а НА ДІЛІ виступити тим обєднуючим організмом, де будуть зберігатись та розвиватись ті традиції які залишили нам наші прабатьки, ще з часів давньоукраїнської держави Київської Русі.

87
sh_2010 [профіль]

Це напевно перша публічна заява про автокефалію Української Православної Церкви від священноначалія УПЦ МП.

86
sh_2010 [профіль]

Для особливого susel в моєму попередньому коментарі мова не йшла про:
а видеосьемку с монтажем за "Спаси Господи" делаешь ?
Такщо протріть добре свої очі щоб краще бачити про що пишуть люди в коментарях! fellow

85
sh_2010 [профіль]

Всіх запрошуємо в Закарпаття. Тут хрещення обійдеться за 50-100 гривень, а то й за Спаси Господи! І співати буде не один батюшка, а цілий хор.

84
sh_2010 [профіль]

А в мене питання. Що це за єпархія така "Мукачівська Православна Єпархія"??? І чому ця єпархія не повідомляє до якої Церкві вона відноситься??? Це добре видно з відео ролику. Таке відчуття, що цій єпархії предстоятель не потрібний, бо в них мабуть є свій місцевий.

https://www.youtube.com/watch?v=332GQB0jyoM&feature=player_embeddedhttps://orthodoxy.org.ua/content/uzhgorod-dokumenti-z-derzhavnogo-arkhivu-stali-d
ostupni-ne-tilki-naukovtsyu-kozhnomu-zakarpattsyu-32017

https://zakarpattya.net.ua/ukr-news-87083-Mukachivska-ieparkhiia-prezentuvala-vys

tavku-dokumentiv-po-vidrodzhenniu-pravoslav’ia-na-Zakarpatti-FOTO
Ось порівняйте кому так дуже цікаво, матеріал різний і фото різне.

83
sh_2010 [профіль]

під головуванням Високопреосвященнійшого Феодора, архієпископа Мукачівського й Ужгородського


спільної виставки архівних документів, присвяченої 80-річчю відродження Православ'я на Закарпатті і 100-річчю з дня народження архімандрита Василія (Проніна)

Ось в чому спільна, і хто ще був крім УУБА.
как можно писать предложение на абзац в 10 строчек? как это читать

Тут з Вами частково згідний

82
sh_2010 [профіль]

Скажіть, будь ласка,а вирішити це питання між собою вже неможливо? В оприлюдненні цієї проблеми був якийсь вищий сенс?

Шановна Татьяно, звичайно що був сенс. Нехай всі знають яке безчинство робиться в нашій Церкві, можливо хоч наші архієреї посоромляться. Тим більше, просто, як кажуть, безпідставно отаку всяку чепуху благословляти.

81
sh_2010 [профіль]

Напевно владика Феодор не вчив історію Церкви. Тому подумав, що носіння грецьких облаченій - це не канонічно. Або прогнувся перед москалями. Дуже хочеться напевно митрополита. fellow

80
sh_2010 [профіль]

Уровень образования и культуры у униатов выше на пару-тройку порядков, поэтому соревноваться с ними тоже самое, что Путину выходить против Кличко.

Рядовий гон від Diman Zloy який не має поняття про уніатів вцілому. Уніати не мають своєї культури ні освіти. В них все повністю запозичене або вкрадене від греків, українців та поминають папу на своїх літургіях, яку служать по-українськи, а називають себе греко-католики! Історію треба НЕ ЧИТАТИ, А ВЧИТИ!

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4