Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

12
Кабан [профіль]

Чё автор сказать то хотел?

 

Зрозуміло, що зараз слово фашизм використовується, як спекуляція, і більшість толком не знає , що саме це значить, просто називаючи опонента фашистом.

Фашизм - ідеологія, основана на керуючй ролі держави в житті суспільства. мілітаризації суспільства, придушення інакодумства. В принципі будь-який тоталітарний режим - має ознаки фашизма. І це з наукової сторони, а не образа. Так само і людей , які виступають за вище згадані цінності - теж можна назвати фашистами. І це знов не образа, а їх право такими бути. А так поскільки це слово, фашист, звучить образливо в контексті нашої історії, то підбираються подібні за змістом і контексом - консерватор, націоналіст, тоталітарист, авторитарист і т.д.

11
Кабан [профіль]

Ще як тільки з"явилася в хворій голові губернатора від Свободи ця ідея меморандума - я тут писав, що нічого з того не вийде. Все таки Ровно - не Нікея і не Ефес )). Що було і доказано на практиці.

10
Кабан [профіль]

Адекватний єпископ Угкц, чи просто Папський легат дав по руках за самоуправство чи ще яка причина? Хто в темі, поділіться.

9
Кабан [профіль]

о. Аввакум, мені здається ці позиції можна було б привести до спільного знаменника через україноцентризм і відмову від орієнтації на Росію чи Захід, беручи лише добре, що є і там, без вступу у різні союзи. Але зарубіжні центри і керовані звідти українські політики - мають іншу мету. І вже привели Україну до війни. Лишається тільки молитися.

8
Кабан [профіль]

ну так в Криму приходи "УПЦ-КП" і Угкц вже відкрито говорять про перереєстрацію по російським законам і служителі цих культів готові перейти в російське підданство, що мати право й далі там перебувати. Які тоді питання до митрополита на спокої Іоаннікія?

По факту в Донецьку і в Луганську нова влада, а нема влади не від Бога. Самі знаєте чиї це слова.

7
Кабан [профіль]

Вам би катихізацію пройти. Коли за когось молишся, це не означає , що йому непремінно буде добре в фізичному плані. Просто, якщо ми молимось за людину, то Бог їй дасть, те що корисно для її спасіння. І тут вже Бог рішає, що їй корисно. Може, наприклад, цій людині корисна смерть, або корисно викинути гвинтівку в річку (як у Тихому Доні)...

6
Кабан [профіль]

и они немного иного мнения не говоря уже о простых верующих относительно "раскольников".

Важлива тільки соборна думка Церкви, яка основана на Священному Писанні і Священному Переданні. Решта окремих "мнєній" не враховуються. Як ви думаєте де беруться у всі часи розкольники і єретики. Якраз з таких людей про яких ви написали.

 

5
Кабан [профіль]

Ще хочу додати, Руська Православна Церква (на відміну від укр. розк. тп) завжди сповідувала єдину віру з рештою ПЦ і була єдина з ними в таїнствах і богослужіннях навіть в 1441-1589 рр. В цих роках православні патріархи приїзжали на Русь і служили з руськими, чого зараз нема в укр. розкольників.

4
Кабан [профіль]

Ярик, це ваші розкольницькі фантазії. Православ"я єдине. Я тут бачу в Києві на богослужіннях багато паломників з різних країн. Ми єдині у вірі і таїнствах з ними і це головне. А тим часом розкольники мріють протиставити МП  (80% православних віруючих) решті православних патріархатів. Дасть Бог цього ніколи не буде. Ми сповідуємо Нікейську віру і до смерті стоятимемо за неї.

3
Кабан [профіль]

svcAlexander

де в захоплений храм приходять 15 чоловік, а в тимчасове приміщення, просту сільську хату - щонайменше 50 чоловік

дайош розкол в кожному селі і в кожній сім"ї! Так переможемо!

2
Кабан [профіль]

Чернець, ви забули дописати "на правах реклами"

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4