Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

737
o. Oleh [профіль]

Stromboli,
я б не був таким категоричним, але зерно істини в цьому є.

736
o. Oleh [профіль]

Вепр,
цікаво, хто з нас більше православний: патріах, який живе в розкошах, має тютюновий бізнес, бреше про русскій мір, мовчить гріх проти заповіді "Не кради" в Криму, братається із президентами, що залишили своїх дружин заради коханок чи о. Олег, якого ви взагалі не знаєте?
А щодо українськості вашої церкви, то не буду доводити очевидні речі. Чию державу УПЦМП представляє в Україні, зрозуміло всім нормальним людям. Я сказав державу, бо особливість цієї Церкви, що вона не несе євангеліє, а політику Москви. За деякими винятками, звісно. 

735
o. Oleh [профіль]

Цитата: Ваня
https://tsn.ua/ukrayina/u-hersoni-lyudi-pidnyali-ukrayinski-styagi-na-oselyah-got
elyah-chovnah-i-velosipedah-348048.html
Не відкривається, але думаю ви кажете про вийнятки.

734
o. Oleh [профіль]

У більшості храмів МП в Україні, Україною ніколи навіть не пахло.

733
o. Oleh [профіль]

Якби Путін не допомагав, то і Януковича б не було! Не треба перекладати із здорової голови на хвору.

732
o. Oleh [профіль]

Архімандрит Арсеній,
ви про Росію? Бо в Україні я бачу багато змін. Коли єврей, татарин,  і правий сектор отримали раптом одного ворога, це говорить про багато-що.
Цитата: Вепр
але скоро життя вас так трахне по голові, що вам прийдеться повернутися в реальність.
Якщо ви кажете про Путю, вашу правду, дорогу і життя, то ви помиляєтесь. Правда завжди сильніша сили.

730
o. Oleh [профіль]

Ваня,
можливо, а може це просто інша хвороба мозку з подібними симптомами. Та зрозуміло, що ми не маємо тої сили, у вашому розумінні слова. Але Майдан показав ту силу народу, до якої ще потягнуться інші. Недаремно я чув думку, що українці  є перші, хто пролили свою кров за європейські цінності. Тому сила, то дуже відносне питання. 

729
o. Oleh [профіль]

Цитата: Філософ
москалізм це не національність а стан головного мозку
Мені визначення москаля сподобалося. Можна хоч вже до Вікіпедії.

728
o. Oleh [профіль]

Філософ,
не поможе. Для людей - це робота, заробити собі на пенсію. То просто інша цивілізація.

727
o. Oleh [профіль]

Ваня,
може ви і слабі, але не українці, які відстояли своє право не бути бидлом не будь-де, а на Майдані. СРСР також був сильним, поки не впали ціни на нафту. Те ж саме і з Росією. Сила не в танках, а в правді. Я знаю, що правда завжди переможе силу, добро - зло,  рано чи пізно, бо є християнином. А якщо ви вірите в силу сильного, а не віруючого, то мені вас шкода. Христос воскрес!

726
o. Oleh [профіль]

Ваня,
Це ваші "земельки" були нашими. Країни, які ви назвали керуються міжнародним правом, а не тим, що ваша Батьківщина. 
А цей ваш перл "Якщо нас жеруть, якщо в нас відтяли територію, то ми самі в тому винуваті, ми слабкіші." взагалі не витримує жодної критики. Якщо б всі б керувалися вашою логікою, то у тюрмах б сиділи не насильники, а їх жертви, не злодії, а ті, кого пограбували і т.д. Це ж який треба мати розум, щоб оправдовувати загарбницькі дії Росії по відношенні до України нашою слабкістю. Ви забули лише додати, що Росія і є причиною нашої слабкості. Третина нашої СБУ працюють на ФСБ. То ми самі сюди запросили ворогів чи може наші "брати" просто трішки обнагліли? Ваня, може пора визначитися, чий ти друг - наш чи ведмедя, як у тому анекдоті. Можна вважати, що свої 11 р. ви чесно заробили. 

725
o. Oleh [профіль]

Ваня,
Всіх дітей в дитинстві страшили бабаєм, а вас, як я бачу, Євросоюзом. Сподіваюся, ви доросла людина, яка вже виросла з дитинства? winked 

724
o. Oleh [профіль]

Цитата: Jorji
Конечно о них! И они, в свою очередь, рассказывают о людях, которые ходят с автоматами и при этом носили флаг Евросоюза.
Ви про той Євросоюз, що нападав на Україну і забрав частину її території?

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/