Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

250
o.Vol.K [профіль]

Гробику,ви брешете...Не було ,абсолютно нiякого указ,про УАПЦ.Бiльше того що за маразм категорii в зрадниках "батькiвщини"???Вiзмiть Крим.кодекс в редакцii 1938 року i покажiть статтю де вказанi ,вашi категорii.По приходi сов влади,ВСiХ священникiв,перевiряв СМЕРШ,пicя чого всiм рекомендувалося з'явитися до оттделу в делах вероисповеданий,де ix автоматом приписували до епархii РПЦ,без взору на до тогочасну приналежнicть.(почит.пояснювальну записку Крючкова Сталiну).
   Репресувати духовенство почали по 45,та й то лиш тих,хто справдi був,сильно "засвiчений сотрудничеством з "окупантами"
   Про "корректне " ставлення до УГКЦ,-то для недалеких,поясню,що США яка забезпечувала Совок всим вiд пороху до молiбдену й тушонки,першою умовою пiдписання ленд-лiзу оголосила,-свободу вipocповiання.Тому то й наказав Йося Висиронович створити з подручних НКВДешних катiв,"церкву" рпц.Як видимiсть рел.свободи.От i Католицька Церква,була толерована,так як евангелисти,баптисти та навiть свiдки Егови. 

249
o.Vol.K [профіль]

2Философ
"Москва не мати,Рим не батько"-Та ще й без Христа. 

248
o.Vol.K [профіль]

Не можу погодитись з аВБ...Це якраз i е Украинская православная церковь.Що б ви не говорили,як би не старались знiвелювати ix,змаргеналiзувати.Саме це зiбрання справдi презентуе вашу "церковь"

247
o.Vol.K [профіль]

От проблемка лиш в тiм,що вашу православнicть,нixто з православних не визнае. <...>


відредаговано

адмін

246
o.Vol.K [профіль]

До речi питання до адмiнiстрацii,- то у вас ,певне е piвнi,але деякi piвнiшi???Декого банять за жарт...а декому можна погрожувати,обзивати...Чи звертання "дурак"-для вас норма?

245
o.Vol.K [профіль]

2Толстой
<...> ...Вас то хто визнае "православним"??? Навiть духовнi нащадки призначенцiв турецького султана,якi донедавна лобзали шкарбан муслу,вас не рахують навiть хрещеним.Так що чия б мукала..
 А всi проблеми Украiни,за останнi 400рокiв,якраз i йдуть вiд недалеких"православних" деятелей.Починаючи з рабства(ви його називаете "крепостным правом") i закiнчуючи большевизмом. 
   Ви ненавидите Вселнську Церкву не тому,що такий православний,ви ii ненавидите як бастард ненавидить законного нащадка.<...> .

відредаговано
адмін

244
o.Vol.K [профіль]

2прот.Сергiй
Чоловiче,а Галицькi унiйнi епархii куди подiлись?Вам би займатись icторичною батькiвщиною,а ми русини-украiнцi, якось без вас розберемось... 

243
o.Vol.K [профіль]

2Фiлософ
Перепрошую,Феофаном ...
2Stromboli
Назагал митр.Iзидор прибувши з флорентийського собору,проголосив унiю ...Та Всиль II Темний,обiзвав митрополита "ставлеником латин"-запер його в цюпу.Звiдки той втiк через пару рокiв...Московська митрополiя впала в схизму,але ще не втратила апостольского передання.Наступник Василя ,Iван lll-одружившись на Софii Палеолог,вирiшив стати наступником Римських Iмператорiв,тому ув'язнив усixепископiв,що пiдтримали Icидора,та "висвятив правильних".При цьому проголосивши автокефалiю московськоi митрополii.

242
o.Vol.K [профіль]

2Stromboli
А воно про лiтописи не знае...Для нього Огieнко icтина останньоi iнстанцii...
До речi МП при Ивануlll перервала наступнicть володимирового Хрещення.А Иеремiя посвятив православну ерархiю в 1620р. 

241
o.Vol.K [профіль]

До речi,-Фiлософ чи Andryi Tilstoi,ану нагадайте за яким каноном Миколай Ярушевич,проклинав Папу за те що вiн анафематствував комуняк???До слова М.Ярушевич-"митрополит" РПЦ,подвижник Сергия Старогородского.

240
o.Vol.K [профіль]

2Андруй Талстой
Ваш Огieнко,не авторитет...Русь хрестили в ЕДИНiй Церквi,а ваше "православ'е"-просто секта i не бiльше. Про "ковпакiвцiв" чи "догналiтiв"-то Христос питав про трicку й колоду,в таких як ви.
 

239
o.Vol.K [профіль]

2Фiлософ
Ну по вашому лапсардак вiдipвався вiд гудзика...А про примат...почитайте Святих Отцiв.. cerkva.od.ua,це так..для початку...

238
o.Vol.K [профіль]

Класно написан...

237
o.Vol.K [профіль]

Тодi,коли МИ iм пред'явимо...Але поки що мовчок,бо благоденствуе...

236
o.Vol.K [профіль]

духовеством унiатським чи польским,чим й була зумовлена дiяльнiсть масона Значко-Яворського.Таким чином,називати Унiю,-причиною гайдамацького повстання,всеодно що вiрити,що в 1939 Сталiн та його крысна армея ВИЗВОЛЯЛИ ЗУкраiнськi землi.Гей би й дiйсно,але ж брехня...

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4