Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

582
Кабан [профіль]

підтвердженням чого є участь у релігійному житті конкретної громади

[/quote]

ще одне питання В. Єленському. Хто на початку зборів матиме право визначати, хто має право бути на зборах , а хто ні, Тобто хто бере участь у рел. житті громади, а хто ні. Адже очевидно, що тут будуть "разногласия". Наприклад людина може час од часу відвідувати храм і навіть жертвувати, але не знайомитися зі священником, не підходити до сповіді.

Про інших же людей хтось може сказати, що вони є членами іншою громади, відповідно не мають права брати участь у зборах. Ще про когось скажуть, що він веде аморальний образ життя.

Якщо припустити, що вирішувати хто має право брати участь будуть засновники громади, вказані в реєстр. документах, то вони можуть лишити на зборах тільки себе, що перекреслює ваш законопроект.

581
Кабан [профіль]

Адмін, звертаюся до вас. Я бачив що В.Єленський є у редакційній раді сайту. Чи можна його попросити відповісти на питання читачів сайту з приводу законопроекту 4128, які б ми задали наперед в коментарях?

580
Кабан [профіль]

Тім, ти і єсправжній троль. Думаю зараз це усім очевидно. Я писав не про богословські моменти, а про юридичні. У нас є конституція, така як є. Там записаний демократичний устрій. Значить і законодавство мусить відповідати кон-ції. Якщо кому подобається більше монархія чи авторитаризм, то це його особиста думка. І коли у нас встановиться монархія, то можливо тоді будемо шукати інші форми для забезпечення прав православних (наприклад прямі переговори з монархом). Але не Церква міняє суспільний лад, тому зараз доречно зосередитися на виживанні в даному суспільному ладі.

579
Кабан [профіль]

Наступний момент. Припустимо всі члени общини на зборах активні і постійні. Вкладалися  і фізично і фінансово в матеріальний стан приходу.

І ось якщо 51% хоче змінити підлеглість, а для 49% не приємливо катеригорично. То 49% втрачають все. Хіба є аналогії такого безпредела в сімейному, господарському кодексі???

Демократія – це не влада більшості, а захист меньшості - сказав Альбер Камю.

Попробуйте спростуйте дану цитату.

 

578
Кабан [профіль]

Тому треба чітко вказати хто є членами общини - тільки ті хто зареєструються заздалегіть, як раз згідно з вн. уставом общини. Тут уже все чітко є членський  - нема членського квитка.  дати час всім спокійно зареєструватися.

 

577
Кабан [профіль]

Якщо автори законопроекту, вважають, що їх законопроект має працювати так, як вони описують, але в законі цього явно не указали (ціла купа експертів спомаглася аж на 2 речення законопроекту). То для суддів думка цих експертів в дані статті не значитиме абсолютно нічого. Вони самі вміють читати і трактуватимуть так як там написано.

Тим більше безсмислені посилання на внутрішній устав общини - любий суддя скаже , що устав общин в тих пунктах де він не відповідає закону  не має сили.

Реальний приклад: в уставі общини указано "зміни затверджуються правлячим архиєреєм" . Обласний апеляційний суд в своємі рішенні указує що даний пункт не може діяти, оскільки право на свободу совісті вище від рішення правлячого архиєрея.

 

576
Кабан [профіль]

Я ознайомився з законом прозаконом про свободу совісті і релігійні організація і даними поправками до нього (законопроект 4128). Законопроект 4128 - це взагалі 2 речення. я хочу сказати, що ні в законі , ні в поправках немає ї близько того , що розказують автори законопроекту в даній статті. Вони нас цинічно обманюють. Тепер по пунктам:

1) У статті

і бере активну постійну участь у житті цієї громади
- у законопроекті 4128:

"підтвердженням чого є участь у релігійному житті конкретної громади"

Як бачите про активну і постійну вже не пишуть.

2) У статті 

І саме керівний орган цієї громади визначає правомочність цих зборів і затверджує рішення.
У законі і законопроекті цього немає. Є тільки про прийнятих за згоди на таку зміну простої більшості осіб, присутніх на зборах громадян, які належать до релігійної громади.

575
Кабан [профіль]

Це обов"язково все читати?

Коли ви встигаєте строчити такі поеми?

Складається враження, що цей брєд генерить якась дослідна версія штучного інтелекту.

574
Кабан [профіль]

В цих містах скорше не вчені, а пропагандисти живуть. Все життя пропагували марксизм-ленінізм, а от на старість прийшлося агітувати за ...берестейську унію. Чим чорт не шуткує. Жаль , що їх Сталін не розстрівляв)))

573
Кабан [профіль]

Короче, давайте не заговорювати проблему. Або лишаємо в релігійному законавстві все як є. Або якщо вже комусь дуже хочеться забеспечити "право громад на зміну конфесії" то треба мати фіксоване членство в цим громадах. І фіксованим членам надати це право. Ні до якого "погублення овечок" це не має ніякого стосунку. Не передьоргуйте. Це чисто юридичні моменти.

572
Кабан [профіль]

Onufriy, тобто в Германії лишилися в церкві лише заможні? приведіть статистику.

571
Кабан [профіль]

стояло питання або збереження української нації, або збереження конфесії. І в цій ситуації владики українських єпархій пішли на пожертву, можна сказати, Церкви
те що зрадили церкву і віру ясно. але з приводу що вони ставили ціль зберігати укр. націю.

враховуючи моральний облік владик того часу, навряд чи рятували вони когось, крім себе і своїх статків. Та і поняття нація, явно не з 16 століття. Тоді було понятття віросповідання, суспільного стану (класу), підданства. Але нації ще не було. це точно учені були на цій конференції?

570
Кабан [профіль]

для чого бути такими напищеними і пафосними? чи кількість ходок дає на це право?

можна було просто написати , що церква для молитви, і не тільки "символ релігійного й національного буття" , а і обичний новопобудований храм, а для концетів є концертні зали. Вполнє логічно для нормальний людей. Но майдаунам при владі невдомьок.

569
Кабан [профіль]

 як приховане замах на священні смисли ... української нації

ох як розкудахталися. все остальне їх оказується встраює. от тільки євробачення на площі Б. Хмельницького покушається на священні смисли укр.нації. Що це вобще за штука: священні смисли?))).

568
Кабан [профіль]

прикольна логыка у адептів одлученого. кого благословить їх кумир- той українець, кого ні - той вобще не людина: хрюкає. на коли там кажете назначено об"єднання?)))

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4