Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

79
sh_2010 [профіль]

В мене таке враження що Ви, Грыша Непейвода 2, навмисно не хочете почути чи побачити інший бік медалі. Напевно Вам потрібно розібратись з самим собою, що Ви хочете від життя. Або як вже згадувалось в коментарях, про те, що Ви НАВМИСНО, за непоганий гонорар, обливаєте брудом автора статті та ректора ужгородської академії.

78
sh_2010 [профіль]

Зазначимо статистичні дані: кожна духовна академія Московського Патріархату щороку випускає відповідну кількість науковців із ступенем кандидата богослов’я. Це вважається нормальним природнім процесом і не викликає ні в кого ніяких запитань чому це робиться. Більше того, ніхто не каже, що значок кандидата богослов’я обезцінюється через те, що кожного року цих кандидатів більшає приблизно на декілька людей з кожної академії.
А тепер подивимось на те, ким у Болонській системі (на яку всім духовним навчальним закладам наказав перейти найближчим часом Московський Патріарх, та поки лише створена з благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія є єдиним вищим духовним навчальним закладом в Українській Православній Церкві та РПЦ який реально працює за цією системою) являється кандидат богослов’я? Ніким, бо Болонська система абсолютно виключає ступінь кандидата, замість якої впроваджено ступені магістра (повна вища освіта із спеціалізацією до наукової роботи) та доктора (наукова ступінь).
Стосовно «продажу» дипломів слід пояснити, що будь-яка форма навчання в УУБА (в тому числі й докторантура) платна. Платне навчання в академії пов’язане, в першу чергу, з тим, що студенти одночасно вчаться як у академії, так і в університеті. Крім того, у фінансових питаннях академія живе за рахунок самозабеспечення та спонсорської допомоги.

Знову звертаю Вашу увагу, шановний Грыша Непейвода на те, що Ви напевно не зрозуміли суть про докторантуру. Ось пропоную декілька вирізок з даної статті так би мовити без емоцій і гучних слів, а конкретно по суті по Болонському процесі.(див. вище) А на мою думку результат буде обовязково. Ужгородська академія це щось нове в нашій Православній Церкві та державі Україна загалом. Вже напевно весь люд божий знає, що вони в 2012 році будуть святкувати свої лише 10 років від початку створення та відкриття. А отже, та академія ще надто молода і всі її науково-навчальні здобутки лише розпочинаються або навіть вже розпочалися. В порівнянні з іншими ВУЗами яким вже по пів століття а то і більше. Болісно лише за одне, що ми замість того щоб відчувати радість за нашу Церкву, Україну, що саме на її території відкрився такий унікальний навчальний заклад, за її народ який в поті чола добивається свого визнання на державному рівні в області богослов'я. Здавалось, що все би мало бути добре, а тут тобі на, щось і комусь це не подобається.

77
sh_2010 [профіль]

Такий гон Грыша Непейвода 2 просто кошмар. Таке враження склалося що там в ужгородській академії сплошний триллер відбувається. А висновок один, Ви шановний статтю не читали. Та не маєте поняття, що таке Болонський процес. А нарахунок завдання священника, тут я з Вами частково згідний. Але й Ви шановний не забувайте, що в кожного своє покликання, хтось наставляючи на путь істинний спасає душі, хтось займається місіонерством, а когось Господь призвав займатись наукою.

76
sh_2010 [профіль]

Тут хтось Борозенця на дуель викликає.


Шановний Українець судячи з всіх новин, які висвітлюються на сайтах, то ужгородська академія не лише москалям заважає, а й нажаль навіть деяким занадто замоскаленим українцям.

75
sh_2010 [профіль]

Знову фотографи будуть мати багато роботи. Крім того, що фотографувати треба ще і в фотошопі попрацювати, щоб людей було побільше.

74
sh_2010 [профіль]

Шановний дядя з Ерзяні! Хочу нагадати Вам, що в нас УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА! Тому звернення Священного Синоду УПЦ до румунського патріарха, Даниїл, цілком правильне! Я не розумію куди поділася впливовість та авторитетність і крутизна митрополита Агафангела? Це називається "молодец против овец, а против молодца сам овца!"

73
sh_2010 [профіль]

Якщо Папа почне "віщати" єресь він перестане бути єпископом Рима. Папа не автономна особа від Церкви, його служіння як голосу Церкви і її віри невіддільне від Церкви. Почитайте російською о. Тишкевича "Церковь Богочеловека" - він там все добре пише, що буде якшо Папа проголосить єресь.

Шановний Анатолій. Ваші слова, та всім римським папам вуха! Мається наувазі тим папам які були після 1054р.

72
sh_2010 [профіль]

Ну нарешті, хоч до когось дійшло, що москалі хочуть від тих русинів!!!!!

71
sh_2010 [профіль]

Суд над ужгородским протоиереем Дмитрием Сидором опять перенесен

Бо суд вже потроху теж стає русинським, це вірусна хвороба.

70
sh_2010 [профіль]

«Наш Патриарх – Кирилл!»

Наш патріарх - Кіріл - лицемір!!!!

68
sh_2010 [профіль]

Одне з двох: або повна АВТОКЕФАЛІЯ УПЦ МП і рівно наполовину проблем менше, або повний капут і ЕКЗАРХАТ УПЦ МП!

67
sh_2010 [профіль]

Глава Одесской епархии УПЦ (МП) митрополит Агафангел (Саввин) обратился к Президенту Украины Виктору Януковичу "в связи с арестом начальника Одесского морского торгового порта Н.П.Павлюка", который проходит по уголовному делу, возбужденному по факту совершения преступления руководством Одесского порта (злоупотребление служебным положением и незаконная трата в интересах коммерческой структуры более 170 тыс. грн.).

Агафангел просто в тємє з Павлюком, тому й хоче щоб суд був в Одеській області, там він привласті та затруть справу, або поділяться ще з прокурором або скоріше з суддею і все путьом!

66
sh_2010 [профіль]

баба Паша - хамло справжнє...

мене інше тривожить, оті люди що йдуть на служби до нього, що слухають його проповіді, що бачать його вживу, вони хіба адекватні? що ще має баба Паша зробити, щоб їм очі відкрилися?

У мене до Вас, BartSimpson, питання. Як би Ви вели себе якби були на місті митрополита??? Я не захищаю його, навпаки, як кожна грішна людина спокушаюся на тому, що ось так, в такий не легкий час наше священноначаліє живе без всяких турбот. Це в першу чергу його мінус та й наш теж, я думаю Ви зрозумієте, але він поставлений Церквою перед Престолом Божим для служіння Господу та всім людям які через благодать спасаються, які через його проповідь наставляються і шлях істини. Ось з чого траба нам брати приклад, для того щоб поменше падати в різні гріхи лукавства, зависті і так далі.

65
sh_2010 [профіль]

На мою думку митрополит Павло тут цілком правий. А в мене питання до всіх коментуючих даний матеріал, Хтось дивився ті програми які показував канал 1+1 про церкву та її життя?????????? Так ось, там в тих програмах така нарізка кадрів цілими фразами повирізали і повставляли, те що їм підходить для підйому рейтингу. Чому нарізки фраз??? Та тому, що журналісти брали одне інтервю в прот. Георгія Коваленка то спочатку одна фраза йшла, а на задньому плані була весна, і вже коли йшла інша фраза то на задньому плані батюшки була вже пізня осінь.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4