Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

21
onix [профіль]

Путя і Андрій то Ваша і біда що Ви асоціюєте причому повністю себе, церкву і державу. Я Українець я на правильном пути, я в потрибниій Церкві. Я москаль - значить я єретик. Священик якраз говорить про те що він у церкві не російській чи Українській а в Христовій і доки нажаль Ви і вся шайка планетарних націоналістів буде мислити такими категоріям доти Ви рогом стіну не пробєте. ("Бо ми українці а все остальне що не українське це другого сорту"прям фашизм натуровий - де Церквою і не попахує.

20
onix [профіль]

Don Caerleone вибачте за відвертість но Ви просто грубіян і барыга. Як казав колись Святитель Феофан-"Сам дрянь дрянью а все твердит несмь якоже процые человецы".

19
onix [профіль]

Шановний адмін, моя думка операється на факти змісту статей цього сайту та думки авторів які його публікують, проаналізуйте новини Вашого сайту за останній місяць і виявиться що 80% їх це антиросійського настрою. А впублікаціях о. Андрія хіба що Ви бачите щось проти Галичан, і це мабуть тому що він клірик московського патріархату. Хоча навіть у цій публікації нічого поганого проти них він не сказав.

18
onix [профіль]

Відразу й повалились на отця протоієрея, бачите профессура, навіть тут видно чим грекокатолики і Кпешники боліють національною ідеєю і на привеликий жаль це несуть у Церкву і ще на велику біду що потім як батюшка філарет в цьому дусі і розсуждають про догмати і канони церкви та її статус. А про націоналізм Галичан слід сказати, що це хвороба, щоб не бути голослівним скажу тільки одно: Закарпаття мирний регіон, де віками вживалися різні етнічні групи і конфесії, приїжджають Галичани і починається розпалювання міжнаціональної ворожнечі, підпалюються памятники, зриваються прапори устроюють скандали на стадіонах. Скажіть це нормально, це ми йдемо з цим народом у ЄС, це в кінці кінців Христос так учив: "Москалів на ножі", "слава Богу що я не москаль", Москаляку на гілляку, я вже кажу про їх жалюгідне відношення до чорношкірих циган. І підя яким би це предлогом патріотизму не лежало, це цинічно і ганебно для України в цілому. Ви зараз на мене тут почнене, вот кацап, українофоб, бо то всьо москалі, тому що на цьому сайті всі біди які є в церквах, це від москалів ні я за Україну, але без проявів фашизму і такого екстремістського націоналізму і звичайно не треба дразнити з боку влади Галичан. Але будьте людьми у повному розумінні цього слова.

17
onix [профіль]

То што вы обделываете патриарха за всякую ерунду, это называется пользу приносите Церкви, какой?Явно не православной. Накормите хоть одного бездомного за день и тогда принесете больше пользы и Себе в первую очередь, а потом и Церкви. ,а то вы все попутали: Кощунственное издивание Пути над священниками, цепляясь за всякую фразу, оборваную мысль. Это польза.? Это только свидетельство внутренних проблем у человека, а не польза. Возьмите к примеру Татиана только не цепляйтесь потом за каждое слово: Обэктивная реальность признаная всем миром -Сколько патриарх Филарет принес беды в Церковь, я просто уверен что если бы не его антиправославная деятельность, то в Украине бы уже была, законная автокефальная церковь, но путь лжи и обмана не ведет не к чему доброму. Но ладно это не к тому. Я это к тому что в Православных ЗМи нет столько грязи и клеветы на его действительно деструктивную деятельность как на патриарха Кирилла от сайта Религия в Украине и остальных нациских типа Рису. Вы сами прекрасно знаете, что выливание грязи на человека не поможет ему от нее избавится. Так что поступайте, по Евангельськи, молитесь за человека.
К примеру мне лично не нравится патриарх Филарет и его деятельность, я православный блогер начинаю: Патриарх Ф. сьел, надел, встретился , высказал. Я что этим пользу принесу КП, или уврачую раскол. Подумайте, а Вы занимаетесь обыкновенными сплетнями, при чем стараетесь это оправдать и выдать Себя за борца за справедливость и чесность.....просто низко и позорно. а главная беда что пользы от этого ни мне ни Вам ни тем более Церкви неттттт!

И е що вам загадка вопрос, назвите три большие грехи, которые сделали бы патриарх Филарет и блаженейший Станислав, если бы встретились с Ахметовым на стадионе Домбас Арена, интересный думаю будет ответ, если не переходить на личности, и то што кто то не русский и не олигарх, а судит строго по Евангельски. Время......

16
onix [профіль]

Підтримую отче, це больні люди русофобією, які прямо кощунствують як Путя чуючи про щось руське. но знайте що господь праведний судія і якою мірою Ви міряєте такою і Вам відміряється. До Татіани і говорити безполезно, бо її злоба і ненависть до патріарха та черезмірне політиканство, що не личить не то що християнину а взагалі жінці образу ніжності і чуйності. Я би собі за жінку ніколи не взяв. Любий повод лем їм подавай аби накапали на патріарха і руську Церкву. Горе Вам, що на Себе не дивитеся, а як ті мухи копаєтесь в навозі.

15
onix [профіль]

Ой Тетяночко-Тетяночко , задумайтеся над словами святителя Феофана.-"Сам дрянь дрянью а все твердит несмь якоже проции человецы". От не будьте мухою, яка тыльки шукаэ какашки а покопайтеся краще в собі. Дружеский совет!!!!!

14
onix [профіль]

Не в моих силах Вам что то доказать. Бог в помощ!

13
onix [профіль]

Не знаю навіть що Вам сказати, Ви просто так озлоблені на патріарха, що бачите тільки все негативне, но це Ваша справа в яку я не вправі вмішувати, чи заставити його любити. Я не називав Вас безблагодатними?І думаю це взагалі не компетенція одної людини, а собору оскільки Церква у нас соборна. Але також ми мусимо бути обєктивними і розуміти що КП не визнаний не тільки РПЦ але й усім православним світом тому цей факт є очевидним і думаю ви його визнаєте. А про причини і наслідки я не хочу говорити.
І ще я визнаю що РПЦ хвора, і не все так добре як може показатись на словах у окремих її вірників чи ЗМІ. але тим не менше це не визначає її канонічності і благодатності, оскільки Церква Свята по своїй природі бо вона освячена самим її главою Христом. Тому якщо би Ви так любили і боліли за РПЦ, то Ви більше молилися і трудилися в ній, а фактично на фоні ненависті та національної ідеї КП Ви не є навіть її вірницею. ЩЕ про окремі особистості: колись я просив Юрія Чорноморця і Вас попрошу, якщо Ви такий борець за істинну і чистоту Православія, то поступіть по Євангельськи: "піди і обличи", а тут в інеті получається все на оборот "Піду і рознесу мусор". Нажаль я глубоко впевнений що ми на такі кроки не здатні. Навіть якби Ви зустрілися з патріархом і всі тут Ваші прибічники Ви по-іншому думали і говорили.Ні я не очарований патріархом, тому що Він також не безгрішний.А то ми всі професори в інеті. Прошу не ображайтесь Христос Анесті

https://omiliya.org/article/mukhi-i-pchely-paisii-svyatogorets.html. А про те що молчанием предается Бог почитайте у Златоуста

12
onix [профіль]

Тетяно скажіть відверто, Ви немаєте чим ся заняти. Чи церковне політиканство це Ваша професія? Ви не дай Бог не ображайтесь, що я перейшов на лічності. Просто останнім часом прослідковую за вашими коментами, а стає просто страшно скільки грязі , мусору церковного та різних пліток Ви пропускаєте через свою душу. Я не хочу Вас у чомусь укоряти чи обличати але пригадайте слова апостола Павла , що для чистого все чисто. Ні це не закрити на все очі, а просто більше працювати над собою, і тоді питання пусті хто, що, де лопнув, просто зникнуть побачите. А то ми так любимо поговорити про церковні проблеми, а толку????Скажіть??Що стало Вам легше що Ви і інші тут обкакали патріарха Кирила, ви ближче стали до Бога, чи виконали його заповідь, думаю відповідь знайдете самі. Рекомендую Вам почитати причту Паісія Святогорця про муху і бджолу, а тоді зрозумієте , які ми насправді християни. Пробачте за прямоту Христос Анесті!

11
onix [профіль]

Хоть би Ви на Пасху роти позакривали......Політикани церковні

10
onix [профіль]

Ужас, просто ужас, что православные молятся з католиками та ще й молитви розважання, якы строго настрого були заборонены в православії. Ганьба , скоро КП майже будуть мессу служити. О йойо до чого котиться демократія в Церкві. Боляче спостерігати, коли солідарність і толерантність вище церковних канонів і правил.

9
onix [профіль]

чесноє слово Ви як сектанти вириваєте слова не дивлячись по контексту, хіба отець Всеволод призиває Священники в політику. Очередна зацепка аби язиком потрепи фу....

8
onix [профіль]

Пане Юрій, Ваші статті несуть у собі особисту ненависть до Тараса Борозенца, тому, поступіть по євангельськи "Піди і обличи...."і всі Ваші ремарки скажіть людині в очі, потратьте час, матеріальні цінності і і нші ресурси, якщо Вам дорога істина ,а тим паче Православіє, а ще більша душа людини яка по Вашій думці уклонилась від істини, адже саме так поступали древні Отці з інакомислящими, а вже потім обличайте церкві та www. А то Ви користуєтесь механізмом яким Церква ніколи не користувалась. Правильно люди тут замічають, що Православіє, це впершу чергу філософія життя і вже потім все остальне. І Отці яких Ви критикуєте, навіть при їх особистих філософських поглядах та думках показали це на прикладі свого життя, тому і люди їм довірять і шанують. Христос трішки не того від нас вимагає, що Ви так усердного добиваєтесь, ні не подумайте я не за невігластво в Церкві, просто інколи за великою ширмою ученості, ми не помічаємо дві прості заповіді, які Церква тисячоліттями намагається донести до людей. Я шаную Ваші труди, але якщо Ви рахуєтесь себе церковним, православним, тоді довіряйте Церкві, і тому вченню яке вона прийняла. Бо ж всі прекрасно знають кому Церква не мати, тому Бог не Отець. з глубокою повагою читач.....!

7
onix [профіль]

Істинний богослов не той хто файно говорить, а той хто істинно молиться - слова преподобного Силуана Афонского, так що Юрію зря Ви так погнали на Святителя Григорія і його вчення яке прийняте Православною Церквою. Звичайно це Ваше право, але майте на увазі що внього був досвіт і як тисячолітній досвід Православної церкви , а у Вас тільки слова і роздуми поки що не перевірені на практиці. А істинне богословя це в першу чергу практика, а потім вже все остальне, хоча низький Вам поклін говорити і переконувати Ви вмієте

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Причастие с коронавирусом. Кому повезет больше - правос...

Філософ

Філософ написал:

Взагалі то ПЦУ на період карантину змінила форму причастя і подає його в руки. Чому пані Щоткіна про це не згадує, а цитує приватну думку митрополита Димитрія Рудюка?

Глава УПЦ (МП) виступив проти «ложного геройства» під ч...

dima222

dima222 написал:

Точно відомо що в Почаївській лаврі минулого тижня швидка забрала до лікарні у Київ головного духівника (сповідальник всієї братії, третя людина в лаврі після намісника та благочинного) лаври архімандрита Іполита (Липчея)... Позавчора його терміново постригли у схиму - обряд який проводять над монахами перед смертю. Як відомо у архімандрита Іполита був туберкульоз легенів, від якого він страждав вже декілька років. За останні двадцять років на туберкульоз у Почаївській лаврі перехворіли багато насельників. Свого часу від туберкульозу тут помер архімандрит Антоній, а також туберкульозом хворів минулорічний духівник лаври, який помер рік тому архімандрит Георгій (Стець). Ще не менше декількох десятків насельників є носіми туберкульозу. Можливо що саме ця хвороба послабила імунітет архімандрита Іполіта який заразився коронавірусом. І якщо вчора він перебував ще у палаті в стаціонарі, то сьогодні його стан погіршився і він терміново був переведений у реанімацію.
Також є інформація з переписки заступника голови Відділу зовнішніх церковних звязків прот. Миколи Данилевича та відповідального за міжконфесійні конфлікти у Тернопільскій області, за кличкою "Шумахер", прот. Георгія Прокопчука (служиь у В. Млинівцях Кременецького району), в якій останній говорить про багато хворих в лаврі. А він, Георгій, є близькою людиною до намісника лаври митрополита Володимира і Тернопільського митрополита Сергія. Тому інформацією володіє достовірною. 
Про Шумахера тут є додаткова інформація https://zz.te.ua/moskovskyj-batyushka-z-ternopilschyny-zustricha
vsya-z-heneralom-fsb/
Також відомо, але це вже з усного повідомлення, що на Свято-Духівському скиту при Почаївській лаврі багато хворих - кашляють, хриплять, лікуються розтиранням ніг у соляній воді, прокапуються протизастудними засобами, приймають теплі ванни і парять у парілках, але всі на ногах. Хто має симптоми важкої хвороби, відправляють додому.
Також відомо, що братія лаври закликає людей ходити на служби і останнім часом в лаврі людей значно побільшало.
Сьогодні прийшла інформація що всі працівниці в лаврі, так звані "матушки", які працювали на коровнику, на митті бутилок для вина, прибирали у храмах і жили в Антоніївській церкві, у лаврському готелі і в підвалі під корпусом № 7 були розпущені по домах. А це бабушки і жінки з різних регіонів України, Булорусі, Росії і Молдови. Хоча також відомо що частина їх переховується у ідземних храмах лаври, оскільки є жителями далеких регілнів Росії, наприклад з Пермі є послушниці які таємно живуть у готелі лаври. 

«Липківство» як духовна, канонічна та еклезіологічна пр...

dima222

dima222 написал:

Шумило ще три-чотири роки тому ревно писав про руских катакомбників і зарубіжників і всячеськи плюндрував РПЦ не вважаючи її навіть канонічною церквою. Тепер так же ряно пише за РПЦ і плюндрує все українське. При цьому гарно маскуться під любител української старовини і знавця українського Афону. Така собі куропатка в клітинку - сьогодні рябоє, а завтра сідоє. низько, ницо так робити - жити в Україні і так її паплюжити. Для СБУ тут є гарне джерело для роботи...