Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

191
Никас [профіль]

Ох, Юляша, искусительница ты наша :)
Да ладно, я не против, искушай нас побольше)
Ведь должны же мы пройти через искушения.
Без них и жить скучно.
P.S. Кстати, а ведь лучший способ победить искушение - это поддаться ему :)

190
Никас [профіль]

На думку Редакційного колективу Видавничого відділу УПЦ, яка була висловлена ще у 2010 році, додавання префіксу "свято-" до назв церков є "безглуздою благовидістю".
Но это же исторически сложившаяся форма. Посмотрите документы синодального периода и других.
Это коммунисты отнимали слово "Свято" от названия церквей.
Отец Аввакум, если говорить про Владимирский собор и Феодосиевский монастырь, то здесь вы правы )

189
Никас [профіль]

Тому дуже було би корисно нашим націонал-демократам, які продукують сьогодні різні об’єднавчі церковні моделі, проаналізувати урок Ашафенбурзького церковного розколу серпня 1947, в результаті якого виникла УАПЦ (соборноправна), про який, ніби прозріваючи сучасні церковні проблеми з УАПЦ Кудрякова-Мойсея Кулика, написано у Соборному Архипастирькому Посланні Собору Єпископів 24 жовтня 1947 р.
Это пишет Ольга Резниченко, доверенное лицо Игоря Исиченко.
Странная формулировка: УАПЦ Мефодия и УАПЦ Моисея - это две разные церкви.
А что, с УАПЦ Игоря Исиченко нету церковных проблем???
Она называет УАПЦ-Соборноправную сектой, но её же создал епископ Григорий Огийчук в ответ на отсутствие соборноправности в УАПЦ Поликарпа, в ответ на двойные стандарты Поликарпа, который стал требовать от Иоанна Теодоровича перерукоположения, нарушив тем самым каноны Пинского собора 1942 года.

188
Никас [профіль]

щодо вичиток, то на відміну від КП, де на це треба мати благословення єпископа (і останнім часом майже нікому це не благословляється, наскільки я знаю), то в УПЦ МП вичитки - дуже популярна річ і ними займаються мало не в кожній єпархії.
Хорошаая УПЦ-КП и плохая УПЦ-МП, как знакомо :)
На самом деле в УПЦ-КП экзорцизмом занимается кто угодно, лишь бы делился.
Чего стоит скандальный монах-экзорцист из Манявского скита УПЦ-КП...

187
Никас [профіль]

Надеюсь, следующим актом смелости будет сотворение посмертной благодарности Ивану Мазепе, человеку, сделавшему для церкви еще больше, чем Кирпа
И что же сделал Мазепа для церкви МП?

186
Никас [профіль]

Появился официальный комментарий Харьковско-Полтавской епархии УАПЦ:
https://uaoc.net/2011/12/ep-afanasij-komentar/
Интересный комментарий владыка оставил про одного из викариев Филарета Денисенко, если не ошибаюсь - Димитрия Рудюка, ныне митрополита Львовского и Сокальского, который всегда был ярым противником Святой УАПЦ:
Свого часу я був присутнім у Володимирському соборі на вечірньому богослужінні, а з Житомирським владикою (преосвященним Iзяславом Каргою) приїхали й два його іподиякони. На них були одягнені жовті стихарі, а орарі були вишивані. Один із ключових архієреїв КП, побачивши їх, зневажливо кинув: «О, «автокефали» приїхали!» Це прозвучало, як насмішка. Тому я ніколи не повірю, що ця людина може бути патріотом України й помісної української Церкви. І він такий не один.
Владыка Афанасий отдал дожное неутомимым сплетням Евстратия Зори, которые тот постоянно стремится выдавать за правду:
Ще одне, від чого несе базарщиною: «Неофіційно, але з достовірних джерел, було отримано інформацію про те, що митрополит Мефодій та голова Комісії митрополит Андрій у розмовах заявляють…» (З коментаря прес-центру УПЦ-КП). Не личить збирати чутки та ще й включати їх у заяви від імені Церкви, що претендує на лідерство.
А может, у Евстратия в УАПЦ свой агент? Кстати, владыка Афанасий Шкурупий не обошёл вниманием и здешний сайт, хорошо откликнулся про статью его шеф-редактора, которая привлекла его внимание, отметив по этому поводу следующее:
Хоча, із статтею Юрія Чорноморця на сайті «Релігія в Україні» я багато в чому згоден. Так, УАПЦ чимало втратила за останні роки. Але одночасно з цим повторю свої слова, сказані вище, – як тільки в нашій Церкві почався рух на зміцнення й розвиток, так одразу ж на неї накинулися з усіх сторін, як те вороння. Але ми ще живі! І помирати не маємо наміру.
Золотые слова!

185
Никас [профіль]

Цієї суботи настоятель церкви отець Степан Сус просто посеред храму провалився у підземелля
Це його Господь скарав за грубiсть та хамство стосовно журналiстки, яку той побив.

184
Никас [профіль]

Я смотрю, меня уже епископом Владимиром назвали!
Приятно, когда меня ассоциируют с хорошими людьми.
Кстати, события вокруг храма св. Марии Магдалины в Богунском районе Житомира в августе 2009 года - это был акт войны со стороны УПЦ-КП, когда те открыто, внаглую хотели захватить храм УАПЦ.Подробности можно уточнить в Житомирском епархиальном управлении УАПЦ по адресу:
м. Житомир, вул. Ш.Алейхема, 13, тел. 37-03-13;
у них и видеозаписи имеются.
Що до гейства вл. Володимира, то в УАПЦ є більш виражені. не хочу називати по іменах, але всі знають із старих та нових...
Ну, митрополит Роман Балащук и его секретарь, выпускник Винницкого училища культуры прот. Сергий Москальчук уже фактически за рамками УАПЦ остались. Остальных я не припомню, нету таких.
Что касается Василия Гетманова, то здесь недоразумение. Арт-директор московского кафе для геев и киноактёр по имени Василий Гетманов - это полный тёзка и однофамилец отца Аристарха, зачем вы отца Аристарха к нему приплетаете? Точно так же в интернете можно найти совершенно посторонних лиц с инициалами Михаил Денисенко, Константин Карпенко (не так ли, "Прокурор"?), Андрей Артемчук, и прочих. А по поводу сайтов гей-знакомств я выяснял, там анкета Гетманова фальшивая, чужая электронная почта указана там. Кстати, на сайте "Вконтакте" в группе для геев кто-то зарегистрировал акаунт от имени пользователя "Сергей Кузьменко" из села Пряжев Житомирского района, позже админ удалил его по жалобам. Так что интернет-хулиганство ещё ничего не доказывает.
Та хто його цінує? Попитайте владик Андрія, Макарія, Іоана, Афанасія, Андріана - як вони ставляться до нього (Шлапака).А как? Ставятся вполне толерантно, у нас же толерантная страна.
Теперь - про Леонида Подзюрея. Он не спился, а включился в бизнес. В друзьях у него - житомирский гей-продюсер Сергей Коломиец, личный друг Костя Гнатенка и его сожителя Сергея Хомутова. Как обновленческий епископ, возглавил секту под названием "Русская Греко-Кафолическая Истинно-Православная Церковь", величает себя, как Никон, митрополит Белгородский и Галицкий.
Вот его фотки, как архиерея:
https://content.foto.mail.ru/mail/podzyurey/_myphoto/i-6.jpg
А также:
https://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294773_103519936422356_1000029305
00330

Так что прав был владыка Владимир, когда жёстко критиковал Подзюрея за то, что последний самочинно объявил себя епископом.

183
Никас [профіль]

Потому что самоубийство - это грех против Духа святого, а это - единственный грех, который не прощается, как говорит об этом Священное Писание.

182
Никас [профіль]

О настоящих самоубийцах, факт самоубийства которых имеет стопроцентное подтверждение, служить панихиды и молиться об упокоении нельзя, можно только читать псалтирь о них.

181
Никас [профіль]

Если факт самоубийства не доказан полностью, то церковь имеет право отпевать покойного.
На этом сайте почему-то очень любять передёргивать факты.

180
Никас [профіль]

Iєромонах Аристарх (Гетманов) - це тепер ієродиякон УПЦ-МП Сергiй.
Чутки про його гейство, я думаю, перебiльшенi. Принаймi, гостювати до заштатного владики Гурiя Кузьменко в його величну резиденцiю-дачу в с. Пряжевi Житомирського району цей чернець точно не ходить :)
Ви що, натякнули на те, що з владики Володимира (Шлапака) хтось хоче гомика зробити? Поширення чуток про його гейство - це справа рук прихильникiв УПЦ-КП, вони займалися плiткарством про це ще в 2009 р., коли отець Володимир Шлапак ще був лише архимандритом УАПЦ. Для УПЦ-КП його перехiд в УАПЦ влiтку 2009 р. став великою втратою, особливо в умовах, коли чекали першого вiзиту патр. Кирила, щоб засвiдчити "монолiтнiсть та силу УПЦ-КП", а тут раптом - така втрата... Тому й прагнули помститися хоча б таким чином - шляхом поширення чуток. Тим паче, що Володимира Шлапака спочатку збиралися хiротонiзувати на владику саме в УПЦ-КП (якщо менi не вiрите, то спитайте прот. Заплетнюка). Так, саме про нього, Шлапака, капешники чорноротили, що Шлапак довiв до самогубства малолiтнього паламаря, якого схиляв до сексу. Але це була неправда, паламар був душевнохворим, тому й наклав на себе руки, а гейство тут нi до чого.
А тепер що, Володимира Шлапака хочуть замiнити на когось iншого? Але ж громади щонайменше пяти храмiв Житомирщини, як я знаю, стоять на його боцi.
Чи не буде тут, як у випадку з Романом Балащуком, коли всi 10 храмiв УАПЦ Вiнничини (не рахуючи 30 "паперових" громад), та частина - Хмельниччини залишились на сторонi Романа???
Правда, владика Адриан Кулик зумiв вибороти ряд храмiв на Хмельниччинi, але цього виявилось явно недостатньо для того, щоб говорити про повну перемогу над прихильниками Романа.

179
Никас [профіль]

УАПЦ в Житомирской области имеет 17 общин, то есть - ряд храмов строится, но не хватает храмоздателей-священников, которые могли бы взять под своё руководство процесс строительства на местах.
Есть прекрасная воскресная школа в райцентре Черняхове.
Кстати, еп. Владимир Шлапак претендовал и на часть приходов УАПЦ в Ровенской области, у него же титул - епископ Житомирский и Полесский.В частности, настоятель прихода УАПЦ в г. Сарны Ровенской обл. Андрей Толочный был готов пойти под его омофор, также в г. Березно образовался ставропигиальный приход УАПЦ, неподконтрольный Макарию Малетичу. Но что-то там не сложилось потом у Владимира Шлапака.

178
Никас [профіль]

С филаретовскими тролями скучно общаться, слишком уж тупо и примитивно они ведут диалог. Вот с "Анархистом" и с "Саном Санычем" у вас гораздо веселее получалось общаться. Напишите им в личку, чтобы хоть как-нибудь развеяться...

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/