Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

722
o. Oleh [профіль]

Jorji,"Странно, почему администрация не написала о том, как на майдане в свое время отпраздновали Крещение Господне?"
 як? Хіба не борячись проти режиму хворої на голову людини?

721
o. Oleh [профіль]

Skorov Gennady,
Ви називаєте референдумом явище, де кожен охочий, навіть із російським паспортом може проголосувати? І скільки світових країн визнали цей цирк референдумом? Ви хоч трішки читайте щось, окрім російської преси. А то виставляєте себе на сміх wink 

720
o. Oleh [профіль]

https://www.youtube.com/watch?v=rfAHgZMe6t0 А слабо вам сказати в Москві, що ви із Зх. У-ни і шукаєте українську Церкву. Бажано українською. Переконаний, вас зустрінуть дуже ввічливо, і навіть не у відділку. fellow 

719
o. Oleh [профіль]

Olexander, так я вважаю вас тролем, бо ви свідомо брешете. Даю посилання на невеличкий експеримент https://www.youtube.com/watch?v=rfAHgZMe6t0
Це люди з Москви питають львівян як їм пройти до церкви МП. А тепер уявіть, що ви із Зх. У-ни питаєте в Криму чи Москві, як вам пройти до костелу чи храму УГКЦ. Упс, а у братній країні моя Церква не має храмів. І скажіть після цього, що ви залишитеся живими, або не у відділку проведете нічку? Тому, покищо свої 11 р. за пост ви ще не заробили. У каті це краще получається, професійніше.

718
o. Oleh [профіль]

анастасия,
а хто має визначати, по-вашому цю правильність? Шарлатанство чистої води. 

717
o. Oleh [профіль]

анастасия,
спокійніше так на все реагуйте. Якщо ви знаєте писання, то читали ці слова "Чимало лжепророків устане і зведуть багато людей. Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне. Але хто витримає до останку, той спасеться." Тому трішки відфільтровуйте і аналізуйте, перед тим, як ставити стільки знаків оклику.

716
o. Oleh [профіль]

І все таки, мене це не переконало в реальності скликання "всеправославного собору". Все впреться в дуже тривіальну річ: або не ставати разом до Літургії, або битися між собою за престолом, хто стоятиме першим, другим і т.д. Це було б смішно, як не так сумно.

715
o. Oleh [профіль]

При этом он выразил мнение, что на Украине доминируют сейчас западные украинцы, их становится все больше и больше, "потому что в Римско-католической и Греко-католической церкви аборты категорически запрещены".
Ах ось звідки всі проблеми УПЦ МП в Україні, там просто аборти дозволені!!!!

"Кто на западе - пускай уходят на Запад, только непонятно, на что они будут жить, если мы им еще и газ перекроем
Якщо Росія перекриє газ, то на які кошти сама Росія житиме?
 Я в легенькому шоці від цих "місіонерів". Все навіть гірше, ніж я думав. По-людськи шкода простих росіян, коли читаєш їх пастирів

713
o. Oleh [профіль]

згідний з автором. А порівняння єпархій УПЦ із протестантськими Церквами, трохи натягнуте, але щось в тому є.

712
o. Oleh [профіль]

автор є розумною людиною, яка ще колись, сподіваюся, зустрінеться лицем в лице з тими "носіями" державного православія і романтик зустрінеться з реальним, а не книжним православієм в Україні. Дай Бог йому зберегти свою віру. А на місці редакції,я б надрукував якраз не першу, а останню частину його роздумів, які набагато інформативніші і менш політизовані, як тут. Людина із щирим серцем завжди буде з Богом, навіть тоді, коли їй намагаються промивати мізки.

710
o. Oleh [профіль]

Філософ,
я не зрозумів. Мені краще просто молитися, чи молитися, але робити це краще? Як би ви не відповіли, я прислухаюсь до  цієї вашої поради. Я знаю напевно, що Він не є з тими, що більше служать світській владі, ніж Богові. Як вам здається?

708
o. Oleh [профіль]

Юрій Чорноморець,
мені також не смішно від такого "контингенту" і їхнього "контенту". Бачу, мої закиди і підозри, що я висловлював не один раз на цьому ресурсі особисто "о" Андрію і його побратиму в боротьбі "о" Сергію Горбіку були далеко не безпідставними. Респект УПЦ КП в цьому питанні.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/