Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

567
Кабан [профіль]

а в новой евангелизации, смещающей акцент с закона на любовь.

в Новому Заповіті закона вже немає, є тільки любов. Куди ж далі зміщати акценти. Читаючі який бред пиша ця ... про події в Україні, складно вірити її про далекі нам події в Африці. Скорше всього що там все не так, як вона написала.

566
Кабан [профіль]

Та нічого, все так. Але мене покоробив вираз "без благословення". Наче це сам Філя пише, свої образи випоминає. Обичному журналісту уже й в голову не прийде згадувати про якесь там благословення відлученого від церкви чоловіка.
Це якби хлопець і дівчина любили одне одного. А батько був проти, але перепон для шлюбу не було і вони повінчалися. І от на 25 років їх весілля, хтось би став випоминати, що одружилися вони без благословення.
Попросив би редакцію підписувати статті, щоб було видно , хто так намагається дрібно вкусити нашу Церкву

565
Кабан [профіль]

я вважаю, що оподаткування тут ні до чого. одпадають уже омертвілі члени.
до речі на РІСУ коментар одного з найбільш шанованих єпископів РКЦ в Україні Станіслава Широкорадюка про дані 2 законопроекти. У висловах католицький єпископ не соромиться: анархія, хаос, майданна "демократія", безмозглі депутати. По суті опис сучасної України з другого лагеря, але один в один правда. Подивимося що казатимуть його одновірні з УГКЦ. Будуть виступати - треба тикати їх мордою в ціе інтерв"ю . нехай ознайомляться

564
Кабан [профіль]

без благословення тодішнього глави УПЦ митрополита Філарета (Денисенка) і усунув його з цієї посади.

а чого не пишете автора статті. хто це такий вумний? часом не лана самохвалова?

563
Кабан [профіль]

Вобще треба розуміти, що те що в Німеччині буде і нас. в Європі іде подальша секуляризація. Україна обрала  інтеграцію з Європою, а не Росією чи Іраном. «Свідомі» «філософи» (обидва слова в лапках)

Маринович, Попович  і Ко кажуть , що ось у Європі громадянське суспільство і церква протистоять одне одному, а в Україні такого немає і не буде, не дивлясь на євроінтеграцію А життя то показує зворотню ситуацію. Подивимося на політиків, якщо старші з них усіми способами демонструють свою підвищену набожність, то їх молоді однопартійні не заморочуються таким. Багато хто відкрито живе у блудному сожительстві ( поки що різностатевому). Ось цитата одного з  них : я купив квартиру на себе за гроші своєї коханої дівчини, оскільки вона одружена  з іншим чоловіком.  Тому скоро прийде час коли приходам треба буде розраховувати, не на суспільство і владу, а на самих себе. Самофінансування і хозрасчёт.

 

562
Кабан [профіль]

я мав на увазі права юридичні (в ключі законопроекта 4128), а не права на участь в таїнствах. до речі ніяких прав на участь в таїнствах не існує і зараз. священник приймає рішення над ким совершати таїнство , над ким ні. приход назначає плату. така сучасна практика. Для мене німецька куди логічніша, але ще раз повторюю, я цього питання не піднімав, враховуючи що суспільство ще не до кінця відійшло після безбожних часів

561
Кабан [профіль]

Онуфрій я вас не розумію. З чого ви взяли, що бідих будуть відлучати від церкви. я такого ніде не писав. Участь в таїнствах і участь в управлінні приходом не одне і теж на даному історичному етапі

Крім того не розумію чому ви вважаєте, що саме бідні не захочуть платити податок скажімо в 50 грн (які вони і так тратять на свічки , записки, паніхиди, пожертви в кружку). Може якраз "багаті" з зарплатою в 10 000 грн першими відмовляться платити 10%?

560
Кабан [профіль]

когда снова задаёшь им вопросы по поводу их же текстов -они снова сваливают
проблема в тому що ви пишете задовгі коментарі, в яких задаєте по 10 питань. причому в хамській манері. будьте більш чемним і лаконічним і люди до вас потягняться

559
Кабан [профіль]

Спокійно тролі, чого розкудахталися. Як ви з написаних мною трьох рядків уже зробили такі далеко ідучі висновки.

По-перше утримання храму і кліру не означає, що бабуся має віддати пенсію, щоб батюшка купив собі мерс)). Під утриманням малося на увазі в т.ч часткове утримання, адже самі розмієте, що благолєпіє в храмах буває різне, отоплення теж різне і доходи священника коливаються від кількох буханок хліба до ...При зарплаті в 10000 грн можна спокійно пожертвувати 1000, а з мінімальної пенсії і 50 грн. буде норм. Ще є доходи від продажу с/г продукції, здачі землі в аренду, і т.п. З них теж треба жертвувати. Остаточну формулу тут придумувати не будемо. Самі розумієте що багатство і бідність категорії умовні. Мої співробітники, які мають по мірках міста непогані зарплатти часто жаліються, що насилу зводять кінці з кінцями. А в моєї бабусі кожен рік збиралася сума примірно в 6 місячних пенсій. Тут хто як звик жити.

З приводу Маркіона, то він прийде не на пусте місце. Там вже є священник і як мінімум десятка членів общини. І тут їх рішення приймати його чи ні. Незалежно від кількості грошей він матиме один голос на зборах як і усі. Про відлучення від церкви, я взагалі не писав. По суті це так і є якщо людина прямо не засвідчить про себе як про члена громади, то вона поза церквою. але по ікономії, враховуючи довгий безбожний період...

558
Кабан [профіль]

все очевидно: хто запишеться членом приходу, а для цього візьме на себе певні обовязки, той і одержить права. Обовязки можуть бути різними в залежності від уставу приходу або конфесії. Але типові такі: утримання храму, кліру і ведення образу життя згідного з ученням рел.орг.

557
Кабан [профіль]

А Наталія Шевчук права: раз не канонічна церква, значит вони ніякі не монахи, а якщо не монахи, то чому і б не сходити в ночний клуб одтягнутися.

556
Кабан [профіль]

Тому що уніатам немає місця при майбутньому позитивному розвитку діалогу православних з католиками. шукайте вже собі нору куди шусьнути.

555
Кабан [профіль]

я радий , що ви погодилися з моїми побажаннями.

554
Кабан [профіль]

У кожної релігії свої критерії кого вважати прихожанином. в любому випадку , якщо людина вступить в реєстровані члени приходу, а потім буде ходити раз в рік - її можна і виключити. Чому не всі - відповідь очевидна: колгосп діло добровольне)

553
Кабан [профіль]

Звичайно і на нашому приході теж. Якщо священник благословить - прихожани підтримають. Очевидно, що не всі. Але всі і не обовязково.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4