Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

63
sh_2010 [профіль]

Я бачу Вам щось доводити це все рівно що спілкуватись з єговістом.

62
sh_2010 [профіль]

Богсловсько-канонічний Йонафан живе з надією на патріарха яка помирає останньою, а надія на Бога та на його волю вже давно померла в ньому!

61
sh_2010 [профіль]

sh_2010, рекомендую Вам и таким как Вы внимательно прочитать статью о. Виталия Косовского "Радикальный национализм и неонацизм как угроза единства украинского общества".

Шановний Тарас Борозенец, не знаю де Ви в моєму коментарі побачили "радикальный национализм и неонацизм". Але по-вашому виходить так, живеш в Україні, а любиш іншу державу, то це нормальне явище. І коли любиш свою Батьківщину її традиції, мову, культуру, а саме головне захищаєш її хоч вчомусь малому інтереси то це виходить по-вашому нацизм. І коли москаль обзиває українця хохлом то це теж нормально, а коли навпаки то це біда!!!! Ви, не знаю, чи українець але не вмієте цінувати те, через, що наші предки проливали кров та втрачали життя. Ви просто запроданець!!!!!!!! Недавно памятаю Ви звинувачували "Українця"(один з зареєстрованих на сайті РвУ) в псевдоукраїнстві, а тепер я переконався що Ви навіть з десятої частини НЕ УКРАЇНЕЦЬ по відношенню до нього.

60
sh_2010 [профіль]

Дуже важко і болісно спостерігати за таким діалогом, як брати українці готові навіть до бійки заради єдності з отим великим москалем. Виходить так, брата свого ненавидить, а москаля любить і вони з нас усіх сміються.

59
sh_2010 [профіль]

Цілком з Вами згідний Олег, нажаль багато архієреїв та священників замоскалені, в тому плані, що без РПЦ УПЦ перестане існувати. Вони просто не розуміють що замішані у великій афері Москви і є тими "солдатами" якими не жалко пожертвувати не заради віри, Православ'я чи людей, а заради грошей та всіх багатств України!

58
sh_2010 [профіль]

Діман просто не слідкує за новинами Церкви та не вчив історії УПЦ, правдивої історії.

57
sh_2010 [профіль]

Юбилейный собор Украинской православной церкви многих заставил напрячься.

Собори давно закінчились, а автор статті ще лише тепер напряглася !

56
sh_2010 [профіль]

Шановний Тарас Борозенец, Ви як той КГБіст "навел справки". А Вам заздрісно, що о. Арсеній Бочкарь зробив як пишете "головокружительную карьеру"!!?? Ось Вам порада, і Ви робіть свою карєру. В нас незалежна демократична держава Україна, а громадяни які в ній проживають називаються УКРАЇНЦЯМИ. Ну що тут не зрозуміло???????? Це його право, доречі, Українцю, звертаючись до Вас, щоб не спокушався шановний Тарас Борозенец можете назвати себе під ніком АНТИМОСКАЛЬ, бо судячи з Ваших коментарів так воно і є. Може тоді псевдоукраїнець як термін в даному випадку зникне. wink bully fellow laughing

55
sh_2010 [профіль]

Тарас Борозенец який гашиш Ви курите ?????
Псевдоукраинцу! Только человек ограниченной культуры и кругозора и с неограниченной самонадеянностью позволит себе выступать от имени других людей, тем более от всего православного интернета.

Якщо Ви не помітили то на даному форумі псевдоукраїнця немає, а є тільки Кук-Леміш, Татьяна УПЦ КП, Zenon, Українець, Олександр та ін. Доречі передивіться ще раз всі коментарі і зробіть висновки для себе. Я підказую! Всі вище перераховані особи сміються з ваших коментарів.І не треба переходити на шовенізм це не робить честі нікому тим більше християнам!!! А я не бачу нічого поганого, що Українець підтримав автора даної статті. Мені сподобались древні традиції нашої УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВІ, і я вважаю, що нам, особливо молодому поколінню, потрібно максимально відновлювати наші нажаль забуті традиції.

54
sh_2010 [профіль]

Кстати там Кураев написал, что "Міжрегіональний гуманітарний науковий комітет Росії" занимается отдыхом. Вот мне так смешно стало. Называется сам насмеялся над своими. Делаем выводы что в России больше ничем не занимаются кроме отдыха.
Ну мороз Господи прости...

Сьома хіба Ви не знаєте, що РФ умовно поділена на москалів і росіян. Ось і сміються москалі з росіян.

53
sh_2010 [профіль]

gerbert_ne-vells Для Вас світлом, мірилом та істинним християнином є Кураєв, ну що тут можна сказати, продовжуйте в томуж дусі і цей великий московський богослов приведе Вас кудись, але точно не до Спасителя нашого Христа. Ви задумайтесь на хвилинку і подивіться на той ЖЖ іншими очима. Скільки там людей, священнослужителів впадають в лукавство через безпідставні звинувачення різних людей. А Вам шановний треба розібратись де правда без Кураєва і його ЖЖ (це порада).

52
sh_2010 [профіль]

Апостол Андрій «рушив по Дніпру вгору, і за приреченням Божим прийшов і став під горами на березі», де тепер столиця України - Київ та поставив хреста.

Навряд святий Апостол Андрій був у Києві, тому що піднятись проти течії тогочасного Дніпра було фізично неможливо. І апостольська історія не знає таких випадків коли Апостоли засновували перші общини і там встановлювали Хрест, або будь-де куди несли слово Христової віри.

51
sh_2010 [профіль]

Организация «Единая Одесса»

Прямо як з телесеріалу "Бригада". Мы из первого класса вместе и за все что мы делаем отвечаем тоже вместе.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4