Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

183
о. Олег [профіль]

Цікаво, чо в Москві буде більше людей на Великодніх богослужіннях. smile

182
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Як казав Станіславський: "Не вірю". Севастополь, Донецьк також православні. І в сосідній Волинській області, православній у 2 рази більше абортів ніж у Рівненській. Якісь аргументи ваші дууууууже натягнуті.

181
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
І знову ви маєте неточні дані. Прошу подивитися останні дослідження. Можна прослідкувати певні тенденції
https://life.pravda.com.ua/society/2012/03/29/99492/

180
о. Олег [профіль]

Для Блаженнішого більшою небезпекою є свої люди, які слугують чужим інтересом, чи не так, Кактус?

178
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Джерелом статистики ви називаєте свою власну статтю? Прикольно smile
А щодо прав УАПЦ та УГКЦ, події місячної давності показують все, як є. До речі, наведіть хоч 1 випадок , коли Рим втручався у справи УГКЦ протягом останніх 20-ти років. Не думаю, що більше ніж Кіріл чи Алєксей.

177
о. Олег [профіль]

Юлия З.,
Більшість з тих замужніх і не здогадуються, що це гріх. Цікаво, замужніх жінок яких областей і конфесії найбільше роблять аборт, можна прослідкувати цікаву тенденцію (Я вже не кажу про тисячі абортів, які жінка сама викликає, вживаючи спіралі) angry

176
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Я вже раз просив Вас, подати цю статистику, не дочекався. А щодо розвитку, він не полягає у кількості парафій, а кількості вірних, духовенства та храмів. Зростає також авторитет у суспільстві наших ієрархів і т.п.  Особливо це видно в порівнянні З УАПЦ, як не дивно.Ситуація з УАПЦ це просто суцільний анекдот recourse
А щодо Риму, то цей фактор  не є визначальним для УГКЦ настільки, наскільки Москва для УАПЦ. Оце дійсно страшно. crying

175
о. Олег [профіль]

Наша Церква найдинамічніше розвивається, є повністю аполітичною і найбільш проукраїнською, духовенство і єпископат в інтелектуальному і духовному плані на 2 голови вище від наших православних сестер. Я не уявляю обєднання всіх церков в одну, по причині тій, що УГКЦ, не будучи патріархатом де юре, є ним де факто, з огляду її внутрішньому устрою. Інші "патріархати" є маріонетковими. Тому, я згідний, що не треба добиватися того, чим ти насправді володієш.
Бідний "Кактус" зі своїм комплексом "уніатської меншовартості". request

174
о. Олег [профіль]

Magdalina,
Не про це питання. Питання про ставлення до контрацепції в Православній Церкві. Католики давно вірять, що на першому місці серед цілей подружжя, є плекання взаємної любові, а не дітонародження. СЕКС МОЖЕ БУТИ ЛИШЕ В ШЛЮБІ І КРАПКА. Тоді не буде підпільних операцій. Де гріх, там і його наслідки.

173
о. Олег [профіль]

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Не все так погано. Я знаю просту мудрість: "Під лежачий камінь вода не тече". І вірю, що Бог подбає за того, хто на Його славу трудиться. Хоча і диявол помагає тим, хто на його славу трудиться. А по годинниках та автомобілях легко пізнати, хто кому служить. fellow

172
о. Олег [профіль]

Magdalina,
Значить діти у Тетяни з допусту Божого, а не прогріхи  природнього планування. До речі, ащо радять на сповіді православні священики, який вихід? Бо виглядає на повне Табу.

171
о. Олег [профіль]

Татьяна, УПЦ КП,
Тетяно, невже ви не знаєте, що жінка не завжди є плідна. Природні методи планування є тим, що заклав в ній Бог. Тому, контрацепція не є виходом, а виходом є статеве стримання поза шлюбом, а в шлюбі, жити за природними і Божими законами. До речі, це чітко виписано у Катихизмах УГКЦ та Катихизмі Католицької Церкви, не кажучи вже про енцикліки. А от позиція яка у Православних Церков ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ. А мовчання на цю тему породжує такі листи.

170
о. Олег [профіль]

Философ,
Дивно, коли "граждане Украины" іздять на мерсах і бехах з російськими номерами. Якщо тут хтось щось і "розжигає", то ті, хто збирають обманом підписи про передачу.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4