Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

21
Jorji [профіль]

Цитата: Diman Zloy
Мнение Филарета - первичная нормальная реакция верующего человека на чипирование.
Дак он что, первый раз замужем чтоли? Про чипы, коды в Украине с 97-го голову мудохают, а он только сейчас...
Весь вопрос в другом, это или противовес Янеку, кот. вводит биопаспорта, или посмотрите сами сколько он "правоверных" на свою сторону перетянет, а если его за это еще кто и высмеивать вздумает, дак это вообще читай мученик, нашему брату токо дай)))

20
Jorji [профіль]

"Думаю, що чіпи – це і є та печатка на чолі і на правій руці, яку зараз уже починають вводити."
Цікаво як, печатка вже є, а антихрист ще не прийшов, щось запізднюється він.)))

19
Jorji [профіль]

Цитата: Татьяна, УПЦ КП
Дробят Адессу?

а может так "происходит Драбление", как некогда выражался господин Кураев?

18
Jorji [профіль]

Andriy Tolstoy, Запитуєш "ЧОМУ?" а тобі відповідають не пиши "ДУРНИЦЬ"! Ось так завжди коли нема чого відповісти на запитання, зазвичай звинувачують людей в "дурницях".
Доречі, я дуже уважно читав історію Церкви, а особливо про здобуття автокефалії.
P.S. Цікаво, з яких пір ми з вами на "ти", чи це у вас така форма поваги до співбесідника?

polak,
Дивно читати від, я маю надію, віруючої людини, про те що "канонічний" - так це взагалі синонім слова "корпоративний". Бож якщо термін "Корпорація перекладається як об''днання, (мається на увазі ремісників, купців, цехи, гільдії),
тобто об'єднання з економічними цілями діяльності, то Канон - це правило встановленне самою ж Церквою, доречі Святою та Непогрішимою за визначенням того ж Символа Віри до якого ви мене відіслали, і ті що виконують ці правила, знаходячись у Церкві є канонічними, і навпаки невиконуючі самі себе відокремлюють від Неї.
Ви запитуєте мене в чому неблагодатність?" УПЦ КП, почітайте правила св. Василя Великого прийняті всією Непогрішимою Церквою. "собрания, составляемые непокорными пресвитерами или епископами и ненаученным народом. Например, если кто, быв обличен во грехе, удален от священнослужения, не покорился правилам, а сам удержал за собою предстояние и священнослужение, и с ним отступили некоторые другие, оставив Кафолическую Церковь, - это есть самочинное сборище". (Перше Канонічне Послання до Амфілохія Іконійського). Відносно них Зонара пише "Еще грубее (чім розкол) по своему происхождению самочинное сборище, составляемое людьми, не желающими подчиняться церковным правилам (про них див. правила Ап. 31; 4 Всел. 18; 6 Всел. 31 та ін.).

polak,
Коротко ж скажу, що одна справа невизнавання автокефалії при повному визнанні ієрархії та спілкуванні в Таїнствах (як скажімо в Американській Православній Церкві). У випадку ж з «автокефалією» так званого Київського патріархату маємо ситуацію з невизнанням її церковності (ієрархії та таїнств).

?!?

17
Jorji [профіль]

"...Відповідно у синодальній постанові було підкреслено, що вирішення питання про автокефалію без участі та врахуванняпозиції Церков, які зараз претендують на визнання власної автокефалії (Української Православної Церкви Київського Патріархату..."
Це зветься робити гарну міну при поганій грі, ну тіпа а у нас тільки нашу автокефалію не визнають, а благодадь и канонічність - усе путьом.
Хіба питання в визнанні їхньої автокефалії? Питання в визнанні їх взагалі як "частини Тіла Христового - Церкви". А якщо на сьгодні їх ніхто в православному світі як благодатну Церкву не визнає, то виникає питання: яким чином УПЦ КП має можливість претендувати на участь в всеправославному соборі. Їх туди навіть спостерігачами ні хто не пустить, на відміну від католиків.
Ця, та інші, подібні цій заяви, просто вводять в оману людей щоб люди не переймаючись йшли на їхні зібрання помнячи тільки про невизнання їх автокефалії.
Це ж 2 великі, чи 4 маленкі різниці:
1 - невизнання законності автокефалії.
2 - навизнання благодаті в самій структурі яка видає себе за "Церкву".
В УПЦ КП якраз друге.
Чему заголовок не правильно написали, чи ви не розбираєтесь в Церковних питаннях?
потрібно булоб вставити "УПЦ КП вважає що має право претендувати научасть у всеправославному соборі
..."

Змініть заголовок!

15
Jorji [профіль]

Цитата: АРХМ АВВАКУМ
На каком языке апостол изъяснялся с предшественниками антов, сарматов, скифов?

Дайте подумать, наверное говоря на языках? Или я ошибаюсь о. Аввакум?

14
Jorji [профіль]

Цитата: Татьяна, УПЦ КП
А вообще я с Окарой не согласна. Отдельные вменяемые священники УПЦ и УПЦ в целом - не одно и то же.

Дак он и привел пример феномена Агафангеловича, во истину разниться от многих.

13
Jorji [профіль]

anybody,
Цитата: anybody
Мені дуже підозрілий сам реєстр в якому може зберігатися фактично люба інфа
яка там буде зберігатися інфа вказано вище, а не будь яка!

Цитата: anybody
Окрім того влада може використовувати дані як завгодно.
  Дивно читати, невже у влади немає вашої "інфи" і вона зараз, без цього паспорта, не зможе використовувати її як завгодно. Доречі, при необхідності, компетентні органи зможуть дуже швидко дістати про вас навідь ту інформацію, яка в паспорті не буде вказана: який зуб яким лікарем було запломбовано, вся ваша переписка в інтернет мережі, навіть, якщо ви її і вдалии зі своєї скриньки, всеодно зберігається невідомо який час.

Цитата: Ваня
но, тенденция, однако!
Эта тенденция длится уже со времен изобретения письменности, а контроль был еще более тотальным, еще в недавние времена, "СССіЗ-овские")))

12
Jorji [профіль]

"В этот паспорт будет вносится следующая информация (Раздел ІІІ, статья 21): название государства; название документа; ФИО; пол; гражданство; дата рождения; уникальный номер записи в Реестре; дата окончания срока действия документа; дата выдачи документа; дата и место рождения; отцифрованное фото лица; отцифрованная подпись."

Странно, студентам выдают сечас студентческие билеты, с отцифрованым фото, и отцифрованой подписью, ну и шо, а в чем "биометричность"?
Чего Шишковский так перепугався? В чем Это ограничивает нашу христанскую свободу?

11
Jorji [профіль]

Tim,
Я с Вами полностью согласен! К сожалению не знал о том, что о. Александр еще и учиться, мне искренне не понятно зачем ему это?
Относительно правмира вы правы опять, хотя в ситуацию я не вникал.
P.S. за "блаблачестие" и "лупости в голове" респект wink ! Меня очень насмешило

10
Jorji [профіль]

"Каждый человек немножко лошадь, каждый по своему лошадь" (Достоевский). Вот и лошадь о.Александра вылезла, хотя я его и уважаю за то трезвомыслие которое к сожалению не у всех встречается. Но в данном случае наверное сказался недостаток информации.
Вот только это его выражение о одежде из Ветхого Завета:"Слова предельно ясные, не нуждающиеся в комментариях и не допускающие различных толкований". Так оно и есть, но это правильное толкование нужно знать, и оно не такое как в этой статье. В данном тексте Священного Писания говорится о транссексуалах (современ) и оргиях. У нас, слава Богу ни кто из православных одивание одежды противоположного пола не защищает, и если я увижу мужика в храме в женских брюках (что по мнению о.Александра является исстинно мужкой одеждой) то первый его из храма  выгоню! (мужские брюки на женщинах почемуто не так заметны).
И ни от кого к стати я, в отличие от о. Александра, никогда не встречал аргументов типа
Это ветхозаветное предписание, и для нас оно уже неприемлемо». Глупо было бы так говорить. Мне обчно указывают на то, что
1. О брюках в библии ни чего не написано (да оно и не удевительно ведь их тогда еще небыло).
2. В ВЗ-ветные времена одежда мужчин и женщин была идентичной, и состояла из нижней поддевки (аналог современному подряснику), и верхняя хламида.
Т.е. все нормальные люди средиземноморья носили платья. ЧЕГО ЭТО МУЖИКИ ЩАС БРЮКИ НОСЯТЬ?
А кроме брюк кочевники-мужчины придумали еще и чулки, и при чем не в подарок женщинам а для себя любимых, и носили их начиная с 4 в (при чем священники Римской Церкви (мода у них такая была). Носили их также и особы королевской крови, а первая женщина которая одела (о ужос!!!) мужкую одежу - чулки это была мадам Помпадур аж в 17!!! веке. А от нее уже и пошла мода.
Давайте о. Александр будем на исповеди спрашивать у женщин не одета ли она сегодня в храме в мужкой одежде - чулках, и если да, заставлять их каяться в этом!
И самим их одевать (ужос wassat ) женщины говорять в них теплее)))
Мужики, кому какие нравяться на подтяжках или без?

9
Jorji [профіль]

Цитата: Ориген
Человек жертвует своей репутацией, чтобы отвести кривотолки от своего Патриарха.

Цитата: Zenon
Напевне варто заступитися за М. Іларіона, я знайшов його годинник "всього" за 96595 євро.

lol lol lol
Рассмешили.
Просто на лицо последованая тенденция защиты взглядов ПК на церковную политику вплоть до бытовых "мелочей" (если вообще предмет в 150000$ можно назвать мелочью).
Ну действительно если ПКу можно почему мну неззя?

8
Jorji [профіль]

Митрополит Владимир показал пример Патриарху Кириллу, как необходимо помогать людям! А не судиться со священником из-за нанопыли!

7
Jorji [профіль]

Да, действительно, надо прекращать!
К стати, здесь не совсем коректно отображаются ссылки, вместо букв "і" и "ї" здесь отбражается "С", поэтому журналов заседания именно по этой ссылке вы не найдете, но они есть оф сайте под 23 сентября 2008 г. (или это я както не так выставляю).

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4