Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

707
o. Oleh [профіль]

Юрій Чорноморець,
а як щодо реальності присутності Христа в Євхаристії і елементарних вимог Церкви хто, коли і як може зєднатися з Христом? Що за бардак, а не Церква, яка не може мати впливу на свого священика? Я ставлю на вагу ті карточки за живих і померлих, які не приймають в Почаєві чи Лаврі у Києві через те, що написані католиками чи "раскольниками" і з іншого боку причащання без сповіді чи якогось видимого покаяння людей, які не знати хто і не знати звідки. До якого спасіння веде людей Церква, де існують стільки "маргіналів" і так мало "інтелектуалів"?

706
o. Oleh [профіль]

Cactus,
а де можна почитати ваші прогнози щодо обраних осіб до їх обрання? Це дуже зручно щось пояснювати після факту обрання, чомусь ці прізвища ніде в ЗМІ не зустрічалися. А "обкакати"  своїх єпископів завжди було вашою улюбленою справою. Можна подумати що супер-освічені єпископи, які має н.д. Римо-Католиціка Церква в Україні є сьогодні у всіх на устах. Про православний єпископат я тактовно промовчу. 

705
o. Oleh [профіль]

А мені б хотілось, щоб була якась" інтрига". Все таки, моменти з вибором на престіл Берголійо, Войтили а у випадку УГКЦ бл. Святослава, вказують на дію Святого Духа, яку майже ніколи не можна передбачити. Чому цього немає у православних, не знаю. Чомусь думається, що потрібно сподіватися на якусь несподіванку.

704
o. Oleh [профіль]

Наскільки я зрозумів, в Різдвяних богослужіннях в Москві взяло не набагато більше людей, ніж прийшло поклонитися цим "дарам". Наводить на роздуми.

703
o. Oleh [профіль]

Я бачу рацію в цьому, але і людей шкода, живуть як раби, возять по мітингах, дільницях як худобу, а так, хоча б можуть приїхати до Львова і походити як по Європі. Шкода, що не було державної програми, яка б дійсно давала всім розуміння хто ми і який у нас потенціал. Пи владі україножери, чого тепер сподіватися? Бачив людей на "антимайдані". Як не вдивлявся, вільних людей не бачив.

701
o. Oleh [профіль]

Цитата: Давид
і правдиво.
 
у мене знову "позивні".  Та що ж ви зі мною робите? Правдивий ви наш :)

700
o. Oleh [профіль]

а що ви від імені православних говорите? Ось від імені православних, Вл. Павло порівняв Януковича з Христом. Як ви думаєте, він може в принципі після цього правильно славити Бога? Себто і називатися "православним"?

699
o. Oleh [профіль]

Захотілося вирвати. Ледве втримався.

698
o. Oleh [профіль]

Цитата: svcAlexander
Доки греко-католики закликають взяти зброю до рук в ім"я Бандери
 
Ви нічого не наплутали, чи просто тролите? Дайте посилання, інакше вважатиму вас брехуном. Є офіційне звернення нашого Глави Церкви, де є заклик до миру. Тому не треба цього зараз.  

696
o. Oleh [профіль]

Без всякого злорадства, але це все і виявляє реальний стан православя без того, хто в перші віки християнства мав першість - без Папи Римського. Бардак бардаком. Сваряться як діти в пісочниці. Про який всеправославний собор може йти мова. Патріархи готові битися один з одним, хто і в якому місці стоятиме за престолом на Літургії. Це просто сором, коли ті, що мають сопричастя між собою, не можуть зібратися між собою хоча б для спільної молитви. Сором і ганьба. І чому мені не дивно?

695
o. Oleh [профіль]

Zhukov Dima,
а ви можете привести докази, що священик, про якого ви пишете, "фактически не наказан УГКЦ, а стал их героем"? Чи просто, як вас вчили, займаєтесь дезою?

694
o. Oleh [профіль]

...тому ви і не назвали жодного православного храму, який насильно захопили уніати у 18 ст чи греко-католики у 20 ст.

693
o. Oleh [профіль]

Ні, я мав на увазі, що взагалі не знайшов фото храму всередині. Просто цікаво, яким всередині є найбільший храм в Україні.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/