Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

220
o.Vol.K [профіль]

А взагалi,ЩО СТАЛОСЯ???Ну пофотографувались пацани поряд з RR-fantom,  i???Що з того?Хто в двадцять(18 чи 21) рокiв,не фотографувався з красивою,дорогою машиною?"Вживали сленгову жестикуляцiю"-де визначено,яка жестикуляцiя сленгова,яка походова?От уже сенсацiя....

219
o.Vol.K [профіль]

2monk Ioan
Та нi блаженнiйший-емерит,не користувався"понятийним апаратом русского языка".Вiн коритстувався загальносвiтовим означенням де-нацioналiм гноблячого народу-нацioналiзм,нацioналiзм гнобленного народу-потрioтизм.
   Що ж до приведених вами "авторитетних" ознак,-довго смiявся...
Для загального розвитку,-НС Германii -германських фашистiв,ще в 33 перевiшали на рояльних струнах.Учiть матчасть... 

218
o.Vol.K [профіль]

Дорогий Нанашко,я Вам пояснив,для мене не авторитет кандидати наук провiнцiйних ВУЗiв.Я вам дав Фамiлii мiжнародновизнаних спецiалicтiв-icторикiв.Я сам приймав участь в розкопi Великого Новгорода.Що до "публiкацiй,якi побачили свiт в Львовi,Луцьку чи Киевi"-то як про мене,хоч в Ню-Йорку чи Лондонi.Важливо не де а хто...Прошу не ображатись,не хотiв Вас образити.

217
o.Vol.K [профіль]

100% згоден...Хотiлося б спитати в чоловiка по фамiлii Харон,-А стопятдесят водочки в Страсну Пятницю,мотрополиту можно???
   А в кабаку шашличок пiд коньячок-першого тиждня Великого Посту?
Е такий предмет-дзеркало.... 

216
o.Vol.K [профіль]

2Наншко
Ну ,звичайно..."На межi"-сайт серйозний...Ага,ага...Кажете НАЙНОВiШi ДОСЛiДЖЕННЯ..Ну-ну...На районному сайтi..
   Новгород ,кажете, заснований в 1044,от лиш,пробема одна,-я сам копав,Iльменське городище...далi пояснювати???
ПиСи I нетреба менi наводити доводи доморощених историкiв чи заштатних КН.-вони для мене не авторитет.Хочете переконати,будь ласка,людей рiвня Зайончковскса чи Мiллера ,на крайне Алфьорова.

215
o.Vol.K [профіль]

2Andruy Tolstoi
Не вам комсомольцям,говорити... 
А про ляхiв я ранiше писав...Нiчого було пертися в Украiну. 

214
o.Vol.K [профіль]

Едино хто виступив проти утискiв та погромiв православного населення Польщi-був митрополит Шептицький.Цiкаво,що депутат Скрипник(майбутн. Мстислав правосл.митрополит,УАПЦ),-тихо мирно,без претнзiй служив владi  llР.П.,хоча мав можливicть оголосити протест.

213
o.Vol.K [профіль]

2Zhukov Dima
 По украiнськи не хочу.А по русски?Пробачте матюки не вживаю... 

212
o.Vol.K [профіль]

От цiкаво,а що робили поляки на украiнькiй Волинi???Певне бiдолахи збирали гербарii та ловили метеликiв,а ще спiвали сумних пicень...От цiкаво чому мзурам вбивати нiмцiв Гданська чи шльонзакiв-можно було,бо окупанти,а украiнцям - зась... 

211
o.Vol.K [профіль]

Ватники рулят...За С.Русь...на Фошиньгтон...С отцами Звездониями во главе.Вдарим по зап.бездуховности <...>.

відредаговано
адмін

210
o.Vol.K [профіль]

Як гарно сказав його екселенцiя Мечислав,-засудження iдеологii екстремального нацioналiзму..Так якби не польский нацioналiзм,на Волинi було б все мирно...Чи може польскi окп...осадники не були нацioналicтами?

209
o.Vol.K [профіль]

Та немае нiякого,жаху...просто д о них ставлення повинне бути вiдповiдне...як до клоунiв.Бо iнакше ix I назовеш.Клоуни й е...А такi "козацькi" хвамилii,як Панченко чи Иванов,-вже говорять за себе самi...

208
o.Vol.K [профіль]

Те голубе(форма)  кизячество,на бiльше й не заслуговуе...

206
o.Vol.K [профіль]

"Бог-помер"-сто рокiв тому сказав Нiцше
Пройшло сто рокiв i Нiцше -помер,сказав Бог 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/