Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

49
sh_2010 [профіль]

to gerbert_ne-vells

Знаете ли, Лукьяник и Новиков, и даже ваш "любимый" одесский митрополит тоже вполне могут быть названы ньюсмейкерами

Хотілось би конкретики, що ці три особи роблять для УПЦ в соціальному, науковому, богословському та інших напрямків своєї діяльності.

48
sh_2010 [профіль]

РПЦ именуется "Руською церквою". Это справедливости ради надо сказать.

Шановна Татьяна, тут і Ви помиляєтесь, тому, що РПЦ називається Руссссссссская ПЦ, а переклад відповідно на українську мову Російська ПЦ.

47
sh_2010 [профіль]

- В чем же тогда еще может проявиться независимость УПЦ ?

- Да ни в чем больше она не может проявиться. Она уже проявлена. УПЦ не может стать независимее, чем есть. В Уставе РПЦ сказано: УПЦ «самостоятельная и независимая в своем управлении».

Ви шановні помиляєтесь, ще як може, а це проголошення автокефалії !

44
sh_2010 [профіль]

Шановний Тарас Борозенец, вчіть термінологію, розвиток культури і традицій України !

43
sh_2010 [профіль]

Хороша і зрозуміла простому читачеві стаття. Але хоч десяту частину з написаного втілити в життя було б дуже добре, а це означало те, що Україна як незалежна держава йде своїм незалежним шляхом який заклали ще наші предки, це мова, культура, традиції та ін.

42
sh_2010 [профіль]

По центру Москвы прошел крестный ход с молебном в защиту отлученного от УПЦ Валентина Лукияника

Нехай москалі забирають до себе того Лукіянника, якщо так за нього ревносно борються різними хресними ходами, а Україна, на мою думку, обійдеться й без нього !

41
sh_2010 [профіль]

Согласен со Свідомим. Логика владыки Ионафана абсурдна. Просто стыдно читать.

А Ви шановний Nagardjuna зайдіть на його сайт там теж без логіки і соромно стає за таких архієреїв УПЦ МП !

40
sh_2010 [профіль]

Что-то мне этот Рюрикович определенно начинает нравиться. Второй раз попадает красиво в яблочко.

Це Татьяна називається ще один прогиб перед начальством, для того щоб з кафедри не зняли чи на покій відправили і так далі. А він як був москалем так і залишився ним!

39
sh_2010 [профіль]

РПЦ і патріарх Кирил не вважають себе спадкоємцями Київської Церкви (Київської Митрополії) заснованої у 862 році за Великого київського князя Оскольда. МП визнає факт того, що Московська Церква (РПЦ) вийшла із Київської Церкви (Київської Митрополії), але не визнає себе молодшою сестрою.

Тоді виникає питання: Чому народи український і російський називають братніми?

38
sh_2010 [профіль]

Товарищ Путя, для начала разберитесь со словами мір и мир.

Товаришу ПРАВОСЛАВНИЙ, спочатку треба Вам розібратись, російською чи українською Ви спілкуєтесь чи може слов'янською

37
sh_2010 [профіль]

СЛАВА НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ!!!

36
sh_2010 [профіль]

Тут потрібно зрозуміти, що Україна від союзу з Європою, і Римом тільки виграє.

Ніякого такого союзу не повинно бути шановний АРХМ АВВАКУМ!!! Ви хочете повтору унії? То відкрийте книжку і почитайте історію впровадження унії 1596 року! Ви не можете навіть уявити собі як це народитися і вирости ПРАВОСЛАВНИМ серед уніатів, як їздити по приходам і захищати Святе Православ'я, коли уніатські студенти їхньої академії в ужгороді, як група захвату з дубінками на людей кидаються. А саме вражаюче це те, що міліція навіть і не вмішується, а наступного дня приходить якийсь депутат до православної громади і каже: "людоньки не переживайте все владнаємо", а виходить все з точністю навпвки. Як це коли священник, як монах-затворник молитья в храмі цілими тижнями світа білого не бачить а кругом храму колотнеча! А Гундяєва та Алфеєва цікавлять в Римі тільки гроші і більше нічого, вони вже давно продались папі!

35
sh_2010 [профіль]

Сидор прочитал доклад на тему: «Историко-правовые обоснования требования русинами самоуправляемой территории», в частности ознакомил собравшихся с текстом принятой на заседании АСПР от 15.12.2007 года «Декларации», в которой, первым пунктом решения говорится: «В соответствии с международным правом и волеизъявлением народа, выраженного на референдуме 1 декабря 1991 года, создание самоуправляемой административно-национальной территории под международным контролем...»

Цікаво, а на якій мові була прочитана лекція??? Сумніваюсь, що на так званій русинській, бо москалі не розуміють навіть української ні білоруської, а ще називаються словянами. Мордвини і татари вони, ось справжні їхні корні! І чхати вони хотіли на Сидора з його русинством!

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4