Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

692
o. Oleh [профіль]

Скільки приблизно в неділю там на богослужінні? Бо я хіба знайшов стрінку єпархії у Вконтакті, і фотографій всередині храму ноль. Справді цікаво, чи не виглядає сьогодні храм напів-порожнім?

691
o. Oleh [профіль]

EkaterinA
Ви тут про кашу згадали. А ви в курсі, що є різниця між" русский" і "руський"? То ви себе до кого причисляєте? Бо є ще окремий народ, який я називаю москалями, до якого хочеться причислити вас. Це не росіяни, не українці, а такі як ви, ні те, ні се Але з великою погордою до нас, українців та до решти народів світу. 

690
o. Oleh [профіль]

Андриан,
я б сказав, що таким путь виглядає для тих, хто там принаймні раз побував. А те, що вихідці із Зх. України там є часто, це факт. І кому вигідно бути з Росією? Тим, хто ще не позбувся рабської свідомості СРСР.

689
o. Oleh [профіль]

Jorji,
Іншими словами, ви є проплаченою особою. Чому я вам на слово маю вірити, що більшість ваших знайомих стоять на майдані за гроші? Якщо серед моїх знайомих немає нукого з таких, а у вас кілька десятків. Питання: може ви поплутали майдани?

688
o. Oleh [профіль]

Давид,
Cactus
Те, що ви (шкода що в нашій мові цей займенник не розрізняє чи говориш до одної чи кількох осіб одночасно)  тут розвели, ніяк не стосується самої статті. Не хочу отримати попередження адміна за офтопи, і так сказав те, що не стосується теми. Тому коментувати це ще раз не вважа за потрібне. Але чи можна за щось суспендою карати людину, яка розкаялася і намагається направити заподіяну шкоду, відповіді я не почув. 

687
o. Oleh [профіль]

Cactus,
поясніть мені  вживання вживання терміну "ступідократи" у контексті розмови про відсутність нападок?
Щодо "лефевризму", я вже казав, що не маю до нього жодного відношення. Якби ми зналися особисто, ви б знали, що я не маю жодних пролатинських замашок, виступаю за повернення до східньої духовості, але не з "російським обличчям", до чого прагнете ви. Я є патріотом своєї Церкви і впевнений, що початок існування УГКЦ був у божому плані, а не помилкою, про що ви любите повторювати. Вірю, що в скорому часі ми будемо самостійним східним патріархатом, хоча де факто  ним давно є.
І жертв Голокосту я не применшую, просто кажу, що українців загинуло десь в кілька разів більше. Ось і все. Чому ви вважаєте це применшенням, я не знаю. Якби мені прийшлося рятувати євреїв, я б це робив однозначно, бо не вважаю себе антисемітом. Просто і вам треба знати про симулякри у ншій свідомості, які акцентують на втратах одного народу, не кажучи майже нічого про інші. Про цей "перекос", я і згадував.
Ви є більшим екстремістом від мене, бо я вірю в покаяння людини, а ви б лише карали. Саме тому, ви ніколи не будете впливати в УГКЦ ні на що. Як я підкреслив, сказавши "це не серйозно, звичайно", я не вважаю що є вас за що карати. Але просто жаліти треба. Жаліти витрачених на вас грошей, часу, сподівань, які мали люди, що посилали вас на навчання. Ви повернулися яничаром. Але чомусь думаю, що робите злі речі несвідомо, не зі зла. Тому і продовжую спілкування з вами. Це так, ніби говорити з дитиною, але що поробиш, кожен має свою нішу. 
 

686
o. Oleh [профіль]

Jorji,
Серед моїх знайомих, а це десятки, хто був на Майдані, ніхто не отримував за це гроші. Тому я не вірю, що у вас є хоча б 10 таких людей. Я пропоную це просто перевірити. Я даю вам імена... ну для початку 20-ти людей з їх номерами телефонів. А ви мені 10 таких людей із їхніми телефонами. Якщо я перевірю і виявлю, що ваші знайомі стояли на Майдані за гроші, я зможу привселюдно назвати Майдан проплаченим. Але якщо ні, то я назву проплаченим вас особисто. По відношенню до моїх людей, ви зможете провести перевірку так само. Може це виявить хто з нас у якому колі друзів живе. Згідні на експеримент?

685
o. Oleh [профіль]

Цей "різун в рясі" розкаявся, як пише у повідомленні і перепросив, кого образив. За це треба давати 10 років суспенди? Ви постійно і безпідставно нападаєте на провід Церкви і не каєтеся в тому. Може вас вартує відлучити від Святих Тайн на 10 років? Це не серйозо, звичайно, але я завжди на боці тих, що розкаюються. Наскільки воно щире, це інше питання.

684
o. Oleh [профіль]

Cactus,
таке враження, що когось третього не вистачає для відчуття повноти втрати ))). До речі, а конкретніше про Софію Сеник можете сказати, де вона зараз?

683
o. Oleh [профіль]

Давиде, вибачте, але ви троль. Ви щось чули, щось бачили, є міфічним давидом. Тому відповідати на бздури не буду.

682
o. Oleh [профіль]

Цитата: Tim
Вы произнесли ключевую фразу: признаём 7 вселенских соборов,которые и православные признают. и даже больше.
Цитата: Tim
Вы произнесли ключевую фразу: признаём 7 вселенских соборов,которые и православные признают. и даже больше.
Так, я свідомо це сказав, бо богословя розвивається, а не стоїть на місці. А щодо того, що робив ваш батько, сперечатися про це не буду. Я вас і його не знаю, тому нічого стверджувати не буду. Щодо віри, то моя віра православна, ваша, наскільки я знаю, також. То чому ви мене маєте за ворога, я не знаю. Я ж не кажу, що ваші храми наші, правда?.
Щодо кандидатур єпископів, то можете про це почитати в Кодексі Сх. Церков. Я не згідний з таким розкладом речей. Але від мене це не залежить. Я знаю одне, що всі наші єпископи є достойниками, кандидатури яких визначає наш Синод. Наскільки я знаю, ми не маємо ні одного єпископа, якого б нам призначив Рим, без того, щоб спочатку це не зробив наш синод. Але я думаю, що це не є така проблема, як узгодження своїх кандидатур із органами КДБ чи росіянами. 

681
o. Oleh [профіль]

Давид,
Дивно, чому папа не казав ці слова на святкуваннях в Римі з нагоди перенесення мощей св. Йосафата? Щось я не чув від нього таких заяв, які чую від вас. Чи не так?
Таких людей як ви і п. Микола, я називаю  "павлами морозовими". Чи хочу надалі щось вам доводити, навряд. Я не знаю хто ви, але мені такі люди нецікаві. Я є священик, а не психолог. І не беруся досліджувати звідки у вас такі комплекси меншовартомті.
Tim,
Ми визнаємо всі ті ж Вселенські собори і навіть більше. Про яку православну віру ви кажете, якщо в Україні є 7 і більше православних Церков. Кожна каже, що ту віру має, але разом до престолу не стануть. Хіба це віра? Якщо ви кажете, що у нас богословя те ж саме, що і в римо-католиків, тоді навіщо нам мати свій власний катехизм?
А щодо того, що єпископи " плюнули на свою подчинённость и ушли", то ви забули до якої Церкви належите? Навіщо так лицемірити, якщо самі колись пішли від Константинополя, а потім свою "канонічність" купили за соболині шкурки? Може добре зробили наші єпископи, що покинули таких патріархів, що були не чисті на руки? Як гадаєте, спадкоємство у вашої Церкви легітимне, якщо робилося через хабар і симонію? 

680
o. Oleh [профіль]

Cactus,
Людина вам правду каже, єпископи ті самі, назва та сама, обряд той самий, і віра  та сама 1 1597 році. А ви кажете про іншу Церкву. Мені здається, що якраз у 1620 році постала інша Церква з іншими єпископами. Ви якісь з Давидом диваки. Ніби за назвою - греко-католики, а ненавидите все своє. 
Цитата: Давид
Ви в своєму стилі. Краще б написали щось путнє, а не перекручували чиїсь слова і писали коментарі низькопробного змісту.
Не буду нічого змінювати. Ваше вам же. 

679
o. Oleh [профіль]

Цитата: Давид
Підтримую позицію Tima.
а ніхто і не сумнівається, чиї позиції ви тут підтримуєте.
Цитата: Давид
Як кажуть, людина виглядає розумнішою, коли мовчить.
Я б на вашому місці віднісся дуже насторожено до того, що вам кажуть. fellow 

678
o. Oleh [профіль]

Як колись казали, "погана відмазка, тоже відмазка". Якщо б не було греко-католиків, треба було б придумати інші причини, щоб патріарх РПЦ не зустрівся з папою. Як можна себе позиціонувати, як християнська Церква, якщо немає бажання зустрічатися з іншими християнами? Виглядає на повільне скочування до сектанства. Може хоч путін перекаже патр. Кірілу, що папи немає чого боятися. 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/