Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

205
o.Vol.K [профіль]

А ви рахуете,що демони можуть бути "православнi" й "харизматичнi",справдi iнколи краще жувати....

204
o.Vol.K [профіль]

Особливо сподобалось,-ежедневные МАСТЕР-КЛАССЫ,по освобождению от демонов,...инкаутер..Ну а "дипломы"-вбило наповал...
  Скоро на всiх телеекранах Украiни,-Как стать екзорцистом...
           Ага.ага...пацталом... 

203
o.Vol.K [профіль]

Нанашку,а не наведете приклад,коли римокатолик Речi Посполитоi-переходив до Схiдного обряду?
   Тай не треба аналогiзувати шевченкiвських гайдамакiв,з реальними...Межи ними така ж рiзниця,як мiж Владом-володарем Трансильванii,захисником Вipи Христовоi,та стокерiвським графом Дракулою...Гайдамаччина було далеко неоднозначне явище,ти бiльше,дуже далеке вiд шляетности.Почитайте "кримiнальний архiв" в "Записках Юго-зап Руси",особливо за часи Гайдамаччини...Вам Чикатило здасться шмаркачем в пicочницi. 

202
o.Vol.K [профіль]

Я,не повipите,не що мicяця,але пару раз на рiк буваю,-тому з Галичиною порiвняти можу.А Бульба -Боровець-не офiцер армiiУНР??? Не член ОУН(м)???Я розумiю,ви бiлорус,а тому вам не обов'язково знати icторiю Украiни...

201
o.Vol.K [профіль]

o. Oleh,
А якже.це ж так поixньому...вкрасти чуже,розвалити,зпаскудити власною безграмотнicтю та обскурнicтю,а потiм хвалитись вкраденим,як власним.

200
o.Vol.K [профіль]

На Волинi ГКЦ-знищили в 1830тих при Николаi l.Причiм за вiдмову переходу,просто розстрiлювали ,цiлими селами...Так само,як на Подiллi та й всьому Правобережжi.
   А нарахунок збереження волинянами мови та культури...Я буквально в лютому був у Корецькому районi,здивувався почувши в селах суржик,а ви кажете не гipше..Про релiгiйне анальфабетство та псевдохристиянську магiю,навiть згадувати не хочу.
   2Толстой
Не УПА створив не Шептицький,УПА створили ОУНiвцi та бувшi офiцери армii УНР.Але от питання,-чи були б створенi УСС,РУП чи навiть ЗУНР та УНР без УГКЦ,як единого,на той час оплоту украiнськости???Та нiколи...
   Тому навiть смiшно говорити,хто проукраiнський,а хто антиукраiнський. 

199
o.Vol.K [профіль]

От,цiкаво межи собою порозмовляли два"украiнськi патрийоти" Толстой(sik!!!) та Грббик...Мужики ви б хоча помовчали...Погляньте на нацioнальну самосвiдомicть унiaтiв-галичан, на християнське виховання,збереження культури та мови...Та й порiвняйте з "православними" ,i щодальше вiд унii та ближче до "icконноправославiя"-тим гipше ...А гайдамаки, -нi причiм...ix Значко-Яворський,"розвiв" та й "кинув",а вони як слiпi кошенята перемогли крiпацтво,щоб отримати рабство...
До речi Мелхиседек Значко-Яворський,-масон 21градусу,ложi "Восточная заря".От-так монах-сатанист. 

198
o.Vol.K [профіль]

"Московская Русь"-ще один новояз брехунiв вiд icторii...

197
o.Vol.K [профіль]

Н-н-н-н-д-д-д-д-а-а-а-а,якщо Русскiй мipЪ,-презентують ТАКl суб'еки,то капец подкрался незаметно...Воicтину,якщо Бог когось карае-то забирае розум...

196
o.Vol.K [профіль]

Можна подумати,ЦЕ колись було таемницею...А Все таки дивно...що таке це Храмов?Чому релiгiйному ресурсу АЖ ТАК важлива думка якогось неповносправного идийоти?Цих ряжених кизячкiв давно пора нагайками розiгнати,а от по якому праву вони до церкви пхаються?

195
o.Vol.K [профіль]

Русь Святая-???????

194
o.Vol.K [профіль]

Взагалi то за Б.м.+Володимира,-моляться всiхристияни Украiни.Та й +Олександр-нiбито,абсолютно,адекватний чоловiк(особисто його не знаю).Бо нiдля кого не таемниця,-яке...добрлюб'я пре з Одеси...Точнiше з Мацквабаду через Одесу...Тому,не дай Бог,чого...як полiзуть всякi козачки-ряженi,марковцы,кауровцы,церьобожники та прочii клоуни....Хоча... на все Божа воля

193
o.Vol.K [профіль]

А що Гроха з Савiним-побили горщики???Товаришi з РПЦ-будьье ласкавi,просвiтiть...Якже так пЯтнадцять рокiв жили-не тужили,душа в душу.А тут...Н-д-а-а-а-,воicтину грошi зло...Чи я помиляюсь?

192
o.Vol.K [профіль]

До речi,один з небагатьох,моментiв,коли можна згодитись з Толстим.Нема ,абсолютно,нiякого екуменiчного руху.Просто нема.Тому й повiтря не варто трясти.Так чи iнакше православ'я,-задавить себе свiтською владою.Досить цим людям дати грошей,а ще як даси владу.....РПЦ-зiйде на маргiнес,советсько-расейских некрофiльних очiкувань.КП-повторить долю УАПЦ(по смерти Фiларета)
Про АПЦ-навiть не згадую,ii вже нема... 

191
o.Vol.K [профіль]

Що,правда очки коле?Так ,так,-загальна сповiдь,явище дуже розповсюджене.Правда в КП-зустрiчаеться значно рiдше,але теж не е винятком.До речi в АПЦ-теж стрiчаеться,правда Кудряковськiй.У Iciченка та Мойсея,-незнаю,незнаю священникiв.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/