Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

537
Кабан [профіль]

свідоміт = душевнохворий. коменти підтверджують

536
Кабан [профіль]

Причому тут геополітика. Я ріс в селі, і знаю що старики бувають різні, навіть дуже дивні. Наприклад, такі які кидають в дітей грушами з-за забору. А які у них погляди на політику - не ясно. Але для мене аксіома -  зі старими людьми вести себе максимально ввівливо, успупати їм, допомагати і не вступати в конфлікт.

535
Кабан [профіль]

Не стоїть звертати уваги на людей аморальних і невміняємих. ваші пости Тім говорять самі за себе.

хіба кому позволено так говорити про стариків, навіть якщо вони неправі в чомусь. по моєму виховання старі люди завжди достойні поваги.

534
Кабан [профіль]

В любому випадку його вбили в його хаті, а не в хаті вбивць. Що отягчає їх провину на багато, згідно судової практики. Так що діло тут уже не замнеш.

а чи угодний Богу був поступок чоловіка по відношенню до сучасних аріан (СЄ) - це проявиться пізніше. Як тут паралель напрошується з житієм св. Миколая.

533
Кабан [профіль]

Тім, по -перше я не розсуждав. хто більше буде покараний, а хто менше. Так як в цитаті о. Андрія про це теж не було. Я відреагував на цитату по-суті. Оскільки використати її можливу правдивість можна по-різному І як справедливий докір суспільству : типу храми будують для вас , а ви не ходите в них. І другим способом можна використати...

Тому а пояснюю , проти другого способу, що змінилося з тир пір не тільки кількість храмів, а і якість суспільства, причому в гіршу стиорону. А в математиці порівняння треба робити при "прочих равных" 

532
Кабан [профіль]

в фашистській державі презумпція невинуватості - це пережиток совка(

531
Кабан [профіль]

Тім, очевидно, ви праві і я такої ж думки: покоління наших бабів і дідів не передало дітям ту мораль і віру (за певним % винятків), яку мали самі. Очевидно бажаючи дітям кращої долі в матеріальному плані (що погано сумісно з високою моральністю). даний факт свідчить звичайно про деяку ущербність їх віри і моралі, тобто що вони не вважали її головною в житті.

я лише хотів сказати , що покоління наших бабусь все одно об2єктивно моральніше нашого. Навіть приймаючи до уваги згадану вище ущербність їх моральності.

530
Кабан [профіль]

ТІМ:

в 60-ті роки в церкві людей було більше ніж зараз. винен Путін

 

Ця статистика говорить тільки проте , що покоління 60 -х  було куди моральніше нашого по якій характеристиці не візьми. Навіть по такому інтегральному показнику як кількість дівчат серед 8-класниць. 60% зараз проти 96% в 70-ті роки. Може Путін і тут винен? Може у нього мотоцикл?

529
Кабан [профіль]

приставка "МП" існує, так би мовити, в якості конфесійної ідентифікації, для простішого сприймання

як на мене означення православні і розкольники, куди чіткіше позначають ідентифікацію, тут точно нічого не переплутаєш. використовуйте їх.

528
Кабан [профіль]

Депутат ВРУ Парасюк побажав украънським заробітчанам їхати і не повертатися. Свідоміти ви оприділіться.

526
Кабан [профіль]

Тім, у мене нема тєліка, не слухаю Зорю по радіо, і вобще радіо перестав слухати останні роки два. там стільки фашистів виступає. В інтернеті куди краще - не цікавий заголовок, не заходиш у нього.

525
Кабан [профіль]

Кстаті да, журналюги, як завжди "об"єктивні", чого не спитали причину зносу "храму" згідно рішення суду. адже це саме перше, що цікавить читачів. Позиція сторони А, позиція сторони Б. А всякі домисли, хто за цим стоїть: жиди, масони, чи ще хтось міг би лишити і для внутрішнього користування.

Це вобще якась біда жусналістів. От наприклад була тема про аборти в Польщі. Купа новин напротязі тижня, майже однакового змісту. З яких я так і не зрозумів, а що говорить чинний закон, яка відповідальність зараз за аборт. прийшлося шукати в вікіпедії. Виходить , що поляки ще ті лицеміри, гірше понтія пілата. Вони тіпа заборонили аборти в 1993, але не передбачили для жінки ніякої відподальності за цей страшний злочин.

523
Кабан [профіль]

Нормально все сказав батюшка, кому не подобається - значит на ньому шапка горить, а його душа вже чує, що кара буде.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4