Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

33
sh_2010 [профіль]

День встречи митрополита Агафангела с высокими гостями из Великой России войдет золотыми буквами в летопись епархии

Золотими буквами увійде і надпись надгробного хреста.....

32
sh_2010 [профіль]

Угу, будемо разом дружити проти УПЦ КП та УАПЦ!

Андрій2011 чому Ви так негативно ставитесь до УПЦ КП, це ж такі браття українці як і ми з вами, якщо Ви українець, можливо в чомусь кращі за нас.

31
sh_2010 [профіль]

for Українець
Я говорив про УКЦ тільки для того, щоб підкреслити, що УГКЦ не є православною. Вона звичайна "церква свого права" і підпорядковується навіть не напряму папе, а "конгригациі східних церков".

Вперше чую щоб грекокатолик заявляв про те, що він не православний!

30
sh_2010 [профіль]

Всё больше и больше подтверждения тому, что РПЦ (УПЦ МП) и УГКЦ готовы "дружить вместе"против УАПЦ и УПЦ КП. Ведь ликвидация УАПЦ и УПЦ КП объективна выгодна, как УГКЦ, так и УПЦ. Только уничтожив настоящее украинское православие эти две структуры (РПЦ-УПЦ и УГКЦ) смогут обеспечить своё существование в Украине.
Тобто з ваших слів виходить, що УПЦ та УГКЦ будуть співіснувати в Україні разом?
Не переживайте з Божою допомогою подолаємо розкол з УПЦ КП і візьмемось за УГКЦ як було до Берестейської унії!
for Українець
А Ви вважаєте, що справжнє українське православ'я в УПЦ МП? Адже більше саме Українських Православних Церков я особисто не знаю.
Може варто уточнити, що друга назва УГКЦ (офіційно) - Українська Католицька Церква і вона активно використовується в діаспорі та офіційних документах Ватикану.

По-перше відповідати питанням на питання це не етично. По-друге лише сам Господь є та істина і шлях по якому має іти кожен християнин. По-третє судячи з Ваших двох коментарів, то далі Ватикану Ви шановний не бачите, а це біда!
29
sh_2010 [профіль]

За Сидором плаче Берегівський заповідник (дурдом)(Закарпатський жаргон) всі в Ужгороді його знають як чудака (послухайте його проповіді). Так, людей в собор ходить багато, але вони йдуть туди помолитись, покаятись, причаститись і все, що потрібно від Церкві простому християнину. А на самого Сидора вже ніхто не твориться, бо він "святий отець" як він колись казав.

28
sh_2010 [профіль]

«Церковнославянский язык и его влияние на современный русский язык и культуру».

Шо за маразм, як може впливати церковнослов'янська мова на СУЧАСНУ москальську мову??? А що більше з слов'янської ніяких мов не виникло??? Чому Київська академія займається чужими справами вивчаючи чужу мову, культуру??? Адже вона в Україні!!! Шановні, Вам не соромно??? З католиками зв'язались, а з рідними братами та сестрами українцями, які перебувають в розколі, грубо кажучи, навіть не вітаються, вже не кажу про те, що майже нічого не робиться для подолання розколу.

27
sh_2010 [профіль]

.
..благоволила тепло приветствовать...
...изволила выразить надежду...


Женіть її в шею на свою москву ...будувати там русссмір!!!
Слава тобі Боже, що Україна незалежна!

Відредаговано
adminos

26
sh_2010 [профіль]

Весьма интересная история с Жанной Д'Арк.
Я вот что хочу спросить у тех, кто разбирается в католической догматике.
Перед казнью Жанну исповедовали и причастили. После чего сожгли как ведьму и еретичку. Как же ее могли причастить тогда? Что-то одно (ересь, ведьмовство) явно отрицает другое (право на причастие без покаяния). Кто пояснит, почему так случилось? Меня не интересует политика, только догмат.

Шановна Татьяна, проце Вам не розкаже навіть сам папа з Риму, бо не знає!

25
sh_2010 [профіль]

Шановний СЕМЕН чому слово варвари Ви пишете з великої букви? Можливо Ви мали наувазі ім'я Варвара? Дивився оце відео, то так його святість не з повагою говорить про словян, щоб писати його з великої букви! Але від побаченого я в шоці нема просто слів!

24
sh_2010 [профіль]

Пішли вони в ...!! А до унії коли позабирали майно та землі, повбивали багато людей це великий гріх на їхній так називаємій церкві. І потім ще щось хочуть?

ВІДРЕДАГОВАНО
adminos

23
sh_2010 [профіль]

В приличном вузе за такое сочинение ставят двойку

можна подумати , що Ви "случайний прохожий" ніколи не робили помилок. 100% - РОБИЛИ бо ідеальних людей не буває.
А взагалі це називається "хочу приколупатись до тексту, бо вже нема до чого"!

22
sh_2010 [профіль]

Анархіст вибрав собі такий псевдонім по своєму характеру, ось і підтримує анархію, тому і гавкає на всіх! А всім свідомим громадянам України не ведіться на всяких анархістів діманів, бо це москалі!!! хоча й живуть можливо в Україні.
СЛАВА УКРАЇНІ!!! - ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

21
sh_2010 [профіль]

ХА ХА ХА
Денисенко, незаконно именующий себя "Филаретом"
круто ДАЦЕНТ жжот

20
sh_2010 [профіль]

А в наступному році люди не будуть ігнорувати візит "великого гостя", а зберуться з вилами та граблями і скажуть "великому гостю" ПІШОВ ТИ НА, СВОЮ МОСКВУ!

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4