Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

522
Кабан [профіль]

А який у цьому смисл всієї цієї возні? 2-3 українця і їм що треба цілий собор "УПЦКП"?

Чому не можна спокійно служити в РПЦ, будувати їдальні і далі по списку?

Похоже біс вселився в цього А.Старину і не відпускає вже більше 20років.

521
Кабан [профіль]

ну от моя гіпотеза підтвердилася:

Судмедэкспертиза обнаружила в крови военного алкоголь, - сообщили в пресс-службе Полиции

Тобто все як і писав, хто наїхав пишуть, а чому герой ато лежав на дорозі не пишуть. для людей що їздять Україною питання в принципі очевидне.

520
Кабан [профіль]

свідоміт - це поняття вобще не релігійне, з ними то якраз ніякого примирення бути не може, так як вони вобще не християни. а якщо в церкві (київській чи житомирській) є якийсь конфлікт - він обовязково уврачується

518
Кабан [профіль]

це як в шахматах, прорахуй на 2 коки вперед ,що буде потім - повна заборона свідомітів)))ха-ха-ха

517
Кабан [профіль]

Моя гіпотеза: герой ато, як це часто буває лежав на дорозі і на нього хтось наїхав.

516
Кабан [профіль]

тут слід згадати піврічне фактичне президентство Турчинова

який за цей короткий термін встиг злити Крим і 2/3 Донбасу. самий ефективний президент для Росії

515
Кабан [профіль]

разделяя Донбасс на граждан и территорию. Территорию Украины и граждан не нашей страны.

 

логічно предположити що земля(теритоторія) належить громадянам, чи може вони всі жебраки? протиріччя тут може бути тільки в хворій готові свідомітки

514
Кабан [профіль]

дик а герой Ато лежав на дорозі чи в чому справа? тема розкрита не до кінця.

крім того забули написати, що "побратими" загиблого обіцяють вчинити самосуд над священником.

513
Кабан [профіль]

Чи <!--TBegin--><!--TEnd-->підлягають дії ієрарха УПЦ (МП) розгляду у межах кримінального провадження, наразі невідомо.

а з заголовка виходить наче справу порушили проти митр. Лазаря. Мабуть всяким свідомітам дуже хотілося щоб це було так. нащо і розрахований заголовок.

дрібні люди, вони отримують задоволення не коли у них добре, а коли у сусіда погано.

512
Кабан [профіль]

Луценко такий же аферист. Кумір свідомих алкоголіків. Найшли на кого посилатися.

511
Кабан [профіль]

Редакція замовляйте мені краще тексти у мене краще вийде

510
Кабан [профіль]

перейшов не по тій ссилці. читаю думаю це Ігор Ісіченко такий брєд написав. Він теж пише брєд, але помилки у нього догматичні, а даний текст - це незвязний логічно просто набір слів.

509
Кабан [профіль]

те, що ви пишете називається маніпуляція фактами і домисли. Давайте розберемося спокійно. Що було раніше курка чи яйце. православні кажуть курка, хоча не церковна людина скаже яйце. Що раніше святість чи канонізація. Православні скажуть святість. Хоча нецерковна людина скаже - канонізація.

Наступне питання чи може людина стати святою після смерті. Відповідь правосланих - ні. Спасаються при житті. Отже дивимося на Філарета, навіть якщо відкунути його політичні чи інші погляди, реально зараз православні страждають, їх б"ють, калічать, обмежують в правах через його прихильників, дії яких він схвалює і не забороняє. Тож якщо до смерті він не покається, то буде однозначно в пеклі. І якщо колись з якихось дивних причин його канонізують, його потойбічну участь це не змінить ніяк

508
Кабан [профіль]

БМО на такое никогда не пойдёт. так что не надо тут насчёт полной отстранённости от мира.

можливо тому що вони однодумці, або він береже мир у православ"ї і не хоче конфліктів на пустому місці. звідки ви знаєте його мотиви?

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4