Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

19
sh_2010 [профіль]

Шановноий Діман... треба роззути вуха щоб краще чути проповіді Кирила, особливо коли він відвідує Україну.

18
sh_2010 [профіль]

Краще б займався своїми прихожанами в яких проблем не меньше. І місіонерської роботи теж не видно, лише пуста трата часу! І куди дивиться єпархіальний архієрей?

17
sh_2010 [профіль]

Шановний Діман... Коли БМВ відвідує м.Ужгород, то на жодному Православному приході не скасовується ніодне богослужіння. Як це так, просто взяти й скасувати все те, через що люди отримують Благодать Святого Духа і через яку спасаються хворі, сліпі, хромі і всі ті, хто її потребує. Все більше і більше вносить негативу Кирил в українське суспільство зі своїм руським міром. А тут просто в голові не вкладається. Справжні БЕЗБОЖНИКИ!!!

14
sh_2010 [профіль]

"единый промышленно-экономический регион"


А духовність зникла БРАВО Кирюха так тримати!!!

13
sh_2010 [профіль]

Правду пише ЧЕРНЕЦЬ, недавно по телеку виступав Медведєв і говорив про російські школи, що якщо вчителі не будуть виховувати учнів в національному патріотизмі до своєї Батьківщини, то таких вчителів позбавлять зарплат або взагалі звільнять з роботи

12
sh_2010 [профіль]

Бог не выдерживает и думает: "Люди, что же Вы делаете?"


"Это великое богословие руссскава мира!" И Никита Михалков великий руссский бог ослов москалей.

11
sh_2010 [профіль]

Замість того щоб пишатися такими людьми як Блаженнійши митрополит Володимир, та о. Віктор (Бедь). Те, що вони показали всьому Православному Світу, що УПЦ може зробити тай вже зробила прорив в богословській науці і без москви. Шановному Guestу починає щось не так здаватись, для таких як він чорним по білому написано в останньому абзаці. Читати треба уважно.

Элур антимонашеського там нічого немає. А піст надворі і в душі, тож маємо прощати провини один одного. Ось зайшли в храм, вибили 100 поклонів, дивишся і образа пройде на о. Віктора, і ЖАБА лопне та не буде давити!

10
sh_2010 [профіль]

Шановний : paster там в Римі бабла багато, а що їм з України?

9
sh_2010 [профіль]

Ну просто лицемір та урод і ублудок цей московський - з католиками зустрічається в ноги кланяється богословський діалог пропонує, а в Україні ті хто найбільше потребує такого діалогу, відторгнуті як бездомні та неслов'яни. Взагалі РПЦ нічого в цьому плані не робить та й не збирається бо їм це наруку.

8
sh_2010 [профіль]

"Слава руссскаму міру" Що, домолились москалі до маразма. А це шановні біда. постійно чути від російських священників, Сталіна виправдали, тепер про Японію і т. д. Якщо духовенство відкрито про такі речі заявляє, то це називається духовна та моральна деградація, можна лиш уявити собі, що ж тоді вібдбувається з простими людьми. В них там що? Медведєв і іже с ним Путін вже при житті стали святими??? В "хороше" русло загнав "руссскій мір" всі своїх фанатиків!

7
sh_2010 [профіль]

"жизнь всей исторической Руси"
Вся історична Русь - це УКРАЇНА сьогоднішня, а в ній "Руссскава міра" не має, а є тільки СВІТ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ, ЩО ПРОСВІТЛЮЄ ВСІХ!!!

5
sh_2010 [профіль]

Вже не один рік спостерігаю за новинами ужгородської академії. Так ось, вони постійно з кимось співпрацюють, Греція, Польша, Словакія, Росія, Білорусія, Угорщина. Який з цого всього висновок: Серед вище згаданих є країни Євросоюзу, де надзвичайно низький рівень корупції. Тож, якщо б в Ужгороді продавали ті дипломи, то ніодин ВУЗ чи студент з тих країн не прийшов туди співпрацювати чи вчитись. Ось почитайте: https://orthodoxy.org.ua/content/ukraina-polshcha-uuba-kau-spivpratsyuvatime-z-kh
ristiyanskoyu-akademieyu-teologii-u-varshavi-19023

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4