Я думал, что завалят самого Луку, но, судя по всему, его готовят на митрополита всея Новороссии. После эвакуации Онуфрия и Антония на Московию ништяки МП в Украине кто-то должен возглавить. И мелитопольское убийство чудно вписывается в план раскрутки Луки. Его епархия "пострадала", и он же будет громче всех об этом инциденте кричать.

А Лонгин "Новороссийскую митрополию" не потянет.

"Але те, що сталося сьогодні, перевершило все: на території храму було вбито людину – сторожа, що чергував у нічну зміну. Грабіжники вдерлися на територію о першій годині ночі і не тільки розбили голову неозброєному літньому чоловіку, але і після того, як підготували до виносу церковні ікони, почали «відзначити справу» прямо у при храмовій трапезній, влаштувавши пиятику! Подібну нелюдськість складно уявити!
Ви витрачаєте час і ресурси на реформу органів внутрішніх справ, закупівлю техніки, нових відзнак та інше, так чому ж дійсний рівень охорони правопорядку, охорони життя і спокою мирних громадян України, не дозволяє відчувати себе у безпеці? У всіх нас виникає питання: скільки ще храмів має бути пограбовано і скільки віруючих вбито, щоб можновладці зглянулися до наших «дрібних» проблем?
Чи вони вважають, що як тільки в Україні буде створена Єдина Помісна Церква, а українську землю «освячуватимуть» гей-паради, що проходять під охороною поліції, на реформування якої витрачаються гроші простих платників податків – прихожан цих храмів, то злочинність зникне сама собою?"

Из комментов: "Вбили людину і почали пиячити? Закривавлені? Що за дурниці. Може була пиятика, під час якої хтось комусь відправив на той світ?"
И дейстительно, насколько же преступники должны быть отмороженными для таких действий? Вариант совместной пьянки гораздо более вероятен, но это нивелирует весь пафос жертвы.

Обращение митрополита Луки в связи с убийством в Мелитопольском храме

Facebook, 20 июня 2018

Теги: