"То, что война часто оправдывается с амвонов, оскорбляет имя Христа, никогда не благословлявшего убийство... Вина за развязывание войны лежит на агрессоре, и мы не хотим видеть в этой роли Россию, свою страну... Мы настаиваем на том, чтобы все российские войска, сосредоточенные за последние несколько месяцев на границе с Украиной, сверх обычной численности пограничных подразделений, были отведены от границы с Украиной. Призываем всех христиан и людей доброй воли присоединиться к нашему заявлению".
Повний текст заяви див.:
Тверезий, чесний і сміливий погляд віруючих людей, для яких християнське миролюбство і Євангельські Заповіді не є порожніми гаслами. Приємно, що в Росії є чимало тверезих людей, які не піддаються на зомбування агітпропу, не підтримують войовничої антиукраїнської риторики свого керівництва і не бояться про це свідчити вголос. З такими людьми хочеться і надалі зберігати дружні стосунки і подякувати за їхню безбоязну християнську і громадянську позицію.
Такі заяви в Росії за останній час не поодинокі, ось для прикладу тільки кілька аналогічних:
1. Заявление сторонников мира против Партии Войны в российском руководстве
2. "Направить ноги наши на путь мира"
3. Нет войне! Сбор подписей против войны с Украиной
4. Обращение Общероссийского офицерского собрания к президенту и гражданам Российской Федерации
Вірю, що попри войовничу риторику політиків і шантажування, війни не буде. Господь не допустить, адже більшість людей по різні сторони кордонів проти війни! Така б війна стала початком кінця самої Росії і там це багато хто добре усвідомлює...
Місія християн нести слово і приклад миру і любові. Це наша відповідальність і наш обов'язок як християн. "Діланням правд буде мир” (Іс. 32:7).
Як звертається до нас Христос через Євангеліє: Мир Вам, не бійтеся!
Facebook, 15 лютого 2022

Теги: