Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

140
Вася [профіль]

О, отець Віктор обеспоївся, що його лавочку в якій нема ні духовної освіти, ні виховання, ні університетської освіти, ні духу університету - не згадали. А що о. Віктор може показати як досягення свого витвору? Що у нього є крім благословення Блаженнішого, яким все прикривається до пори до часу? Договори про свівробітництво із трьома каліками? Визнання дипломів цими трьома каліками? Скільки тих гуситів взагалі всіх? 19 тисяч? І вони визнають дипломи Бедя які дійсні! І що? Взагалі Ужгородська відсутність науки і прилічія - це вже повний позор для церкви

 

Як казав умний народ - піаром весь світ пройдеш, а назад не вернешся. Ясно, що о. Віктор - майстер "піару". Але все якось воно того, неприлічно вже.

Пора на пенсію!

138
Вася [профіль]

Даже если на монахинь клевещут, как єто : Я возьму пистолет и при вас ее застрелю, сейчас же! -- восклицала монахиня и проклинала оппонентов. ???

137
Вася [профіль]

рецензия путанная и сумбурная

книга клеена плохо и распалась

и вообще - серия типа екуменическая, а печатают только книги католикиков и лютеран (это типа православный, но книга написано до перехода, значит - лютеранская).

в общем - чудеса в отдельно взятом стакане.

136
Вася [профіль]

Тут священники из России согласны

https://www.pravmir.ru/opyt-prorochestva/

135
Вася [профіль]

повсеместность проявляется в регулярных вселенских соборах,

то есть соборность-кафоличность невозможна без соборности соборов (1) и без наличия первого епископа (2).

Так что о. В. не прав по сути - это все цепляние за фразы, не видя, что в следующем шаге соборность-кафоличность все равно тербует соборности как приоритета соборов.

Даже в Равенском документе - поставлен на первое место как реализация соборности СИнод всех Предстоятелей, а потом уже его председатель - первый епископ.

И это - условие возможности той кафоличности, которая есть тождество Вселенской литургии и нашей приходской.

Так что - замечание мимо.

Кстати, читайте Равенский документ - потому что православное богословие обычно начинает достигать зрелости только в диалоге с католиками:

Найважливіші документи католицько-православного богословського діалогу

https://theology.in.ua/ua/bp/theological_library/theological_doc/ecumenical_doc/3
8012/

133
Вася [профіль]

заметьте - нападавший утверждал, что митрополит оскробляет его религиозные чувства.

Там в Россиия пять лет дают за оскорбление религиозных чувств

Может нам - ну не бороды отрезать - а подать иск про наши оскорбленные религиозные чувства. Например, есть некоторые патриархи - очень оскорбляют...

131
Вася [профіль]

не впечатляет.

Человек не знает реальных проблем протестантов, реальной динамики, реальных процессов.

130
Вася [профіль]

Для церкви? Вчаться люди по 4 чи по 8 років - і для держави після того вони ніхто - їх ні у Виші, ні у школі допустити до викладання не можуть. І ці люди могли б принести користь церкві, зробивши із попів повноправних людей.

Але ж ні, вони самодовольно роками прожигають життя, все так само далеко знаходячись від вирішення простого в принципі завдання - державних дипломів для повів раз, хорошої сучасної освіти для них же - два.

Так що заздрити цим людям нічого.

Головне - не прожити так само марно життя - як вони, в вічних самозакоханих позуваннях на фотках, що зображуюють імітацію бурхливої діяльності.

129
Вася [профіль]

хороший батюшка, в отличие от его собеседника по передачам на радио, - тот ведет себя как хулиган-пономарь. Неужели ни одной записи передачи о. Иосаф не может послушать? И услышать себя.

128
Вася [профіль]

да, ці люди може ще запропонують державі визнати те, що вони "академіки"????

Цирк.

Не розумію, навіщо Решетніков позориться у такій компанії

127
Вася [профіль]

Все спонсоры УПЦ плохо кончают. Впрочем спонсоры УПЦ КП и УАПЦ - тоже. Просто напасть какая-то.

126
Вася [профіль]

Решение принималося чтобы праздновать во время кампании за Януковича-православного-президента и агитировать за него. Правда тогда не помогло и покращення пришло позже. 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4