Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

381
Українець [профіль]

For admin: Вас просили зробити набагато; Ви - невиконали. Це - мій останній коментар на сайті. Якщо Ви не поважаєте своїх читачів, тоді поясніть - навіщо розміщуєте такі новини, від яких хочеться написати "міцне" слово?! Визначіться для себе - або піднімаєте рейтинги та кількість відвідувачів, або граєтеся "в толерантність"! Щасливо!

380
Українець [профіль]

Це не Архієрей - це <...>! Це не Єпископ рівня Афанасія та Василія Великих, Григорія Богослова та Івана Золотоустого; це й не Єпископ рівня російських Патріархів Іова, Гермогена та Тихона - ось, хто був миротворцем! Не через жалюгідні постановочні трюки зі зброєю, а через силу духа та справжнього християнського життя. Причитав за нього статтю у Wiki - таке важення, що цей Митрополит - російський аналог нашого намісника по самодурству та нахабності.

P.S.: Прошу адміністрацію не видаляти та не редагувати цей коментар.

відредаговано
адмін

379
Українець [профіль]

For o.Vol.K: Ясно.

For Monk Ioann: Добре, батюшка. Найближчим часом я буду зайнятий, однак постараюся дати змістовну відповідь на Ваше запитання. Щодо придбання книги - я не шкодую ані грошей (самі розумієте - 50 гривень за нову книгу це не так і багато), ані її наявності в своїй бібліотеці: я історик, і моя специфікація - це історія Православ'я в Україні; тому літературу подібного роду я не тільки маю мати, але й мушу.

378
Українець [профіль]

Нічого нового Ісіченко не сказав - він про це постійно "толдичить". Уся "фішка" у тому, що Ісіченко не належить ані до тієї "діяспоральної" церкви (як університетський викладач української мови, він би мав знати, що за правилами сучасної української мови має бути не "діяспора", а "діаспора"), ані до УАПЦ Мефодія Кудрякова, а тому його зауваження - простий струс повітря.

376
Українець [профіль]

For Monk Ioann: Дозвольте, о. Іване, скористатися Вашими словами:
Так что людям, богословски продвинутым, я бы эту книгу читать не советовал
Якби Ви їх написали з самого початку, то я би навіть не читаї книгу (тим більше не критикував її). Маючи декілька вищих освіт (зокрема повну богословську) та науковий ступінь у богослов'ї неможливо цю книгу сприймати на відповідному рівні, побачивши, що вона "для чайників". Перепрошую, однак Ваші слова нейтралізували моє бажання дискусії - Ви самі все сказали. Тому, якщо Ви не проти, завершимо цю саму дискусію.

375
Українець [профіль]

For Zhukov Dima: Знаєте, тов. Zhukov, Ви - зла (або озлюблена) людина. Лише зла людина може поруч поставити такі поняття, як "богослов'я" та "гомосексуалізм" (навіть не хочу повторювати Ваше гнусне словосполучення). А на сайті "Кредо" поблікується багато критичних (але реальних) матеріалів із життя Московського Патріархату, а тому Вам, як москалю (тобто проросійському шовіністу та імперіалісту) цей сайт не є приємним.

P.S.: Відповідаючи на Ваше запитання, зауважу, щодо гомосексуалізму - Ви не знаєте ані того, що він поширився з Росіїї, ані реальної картини "розстановки сил". Дізнавайтеся більше, бо, чим більше людина знає, тим тяжче її збити з пантелику.

Передивився Ваші останні коментарі й переконався, що богословської освіти Ви не маєте, семінарської (тим більше академічної) каші (в прямому та переносному значеннях) не їли - чого варто Ваше вірування в "митарства". Тому - лишайтеся зі своєю злобою наодинці, а краще відхотьте від неї!

374
Українець [профіль]

А ось відповіді на Ваші звинувачення: Сергей Бычков. УЧИСЬ, МАВРОДИ! Финансовая пирамида Натальи Панько и ее отношение к УПЦ МП. Часть первая (https://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=101938).

373
Українець [профіль]


Щодо гомосексуалізму - то "чия би мовчала"! Скажіть мені - звідки в церковній Україні взявся гомосексіалізм (маю на увазі географію походження)?
Ось на що я хочу почути/прочитати Вашу відповідь

372
Українець [профіль]

For Zhukov Dima: По-перше, Ви не знаєте про мої взаємовідносини з Владикою Олександром абсолютно нічого. По-друге, не "корчить" із себе доктора Бикова ("фу-фу-фу"). По-третє, у тому, що владика сфотографувався біля статуї немає нічого ані аморального, ані антихристиянського. Коли Ви приїзжаєте до Риму, або іншого міста зі старовинними витворами мистецтва, Ви намагаєтеся лишити спогади про відвідування через фотографії. Не знаю, яке саме фото Ви маєте на увазі, однак, гадаю, що мова йде саме за такі речі. Якщо сфотографуватися зі статуєю Давида (роботи Мікелянжело), то там теж виявляться оголені геніталії. Однак, ніхто не буде шукати у цьому аморальності. Крім того, усім відомо відмінне почуття гумору Архієпископа, а тому він міг сфотографуватися, як то кажуть, "по приколу".

Наостанок зауважу: втреттє та востаннє закликаю Вас відповісти на мої попередні запитання (бо Ви як сектант ухиляєтеся від відповіді, які можуть бути Вас неприємними та перескакуєте на нові звинувачення). Якщо не відповісте, то вважатиму це порушенням правил ведення дискусії та більше не відповідатиму на Ваші зауваження.

371
Українець [профіль]

For Zhukov Dima: Теми гомосексуалізму та нікому не потрібного царя підняли Ви, а за свої слова слід відповідати. Щодо казнокрадства - це звинувачення з Вашого боку на адресу Владики Олександра?
Ваша біографія мене, по суті, не цікавить - просто все говорить про те, що богословської освіти Ви не маєте (а, навіть, якщо і маєте - то не знання, а, максимум, диплом), а тому - мої співчуття. Поки що можу охарактризувати Вас словами видатного російського історика В. В. Болотова: "Обыкновенный грамотный человек, прочитав одну только книгу, например апокриф об Адаме, или, иожет біть, научившись разгадывать загадки, например: "кто родивыйся не умре и кто не родивыйся умре", уже думает, что он постиг всю богословскую премудрость, и держит себя нетерпимо и заносчиво, вследствие ограниченности своего горизонта, пред тем, кто думает не так, как он" (Болотов. В. История Церкви в период Вселенских Соборов. - М., 2007. С. 429). І начхати на Вашу "толерантність" - Ви оскорбляєте дорогих мені людей, а тому і реакція на Вас відповідна.

370
Українець [профіль]

For Zhukov Dima: Пане, інквізиторе, дайте, будь-ласка, відповіді на запитання, бо складається враження, що церковної "кухні" Ви не знаєте з середини. Щодо п'янок і гулянок, то Ваші улюблені москалі в цьому є найпершими. Чекаю на відповіді!

368
Українець [профіль]

For Ваня: Дивно - у мене працює ... Спробуйте ввести в пошуковий рядок " Протоиерей Евгений Максименко: Кто из вас без греха"

367
Українець [профіль]

Перепрошую - у мене одного сайт "РвУ" "тормозить", чи це глобальна проблема?

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

RobertMus

RobertMus написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

Allannug

Allannug написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

CharlesWasia

CharlesWasia написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

FrankTarp

FrankTarp написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

Jamesmum

Jamesmum написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4