Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

150
ganz [профіль]

Именно поэтому он "заинтересован в том, чтобы общество и государство не отворачивались от нашей Церкви, а, наоборот, побуждали нас быть более открытыми, укорененными в украинскую культуру, патриотичными".

 

   Якщо самі не знаєте що робити, но є потреба до "побуждєнія" суспільством, то для початку визнайте харькоплюйське збіговисько ("харьковский собор") злочином - саме злочином - перед українським народом, з персональним покаянням в скоєнні сєго злочина, в разі нездатності на вчинок - жуйте хліб яким годують вас українці і не відкривайте свого рота. Час розводити сентиментальні теревені вже пройшов.

149
ganz [профіль]

А чому дуримарів викреслили? Це всього лиш ті хто дурницями марить, накшталт тих що пише ота мадам.

148
ganz [профіль]

Князь Владимир умолил Господа, чтобы Россия праздновала его тысячелетие на Херсонесе.

 

   А може князь Володимир умоліл Господа послать Московію на Херсонес з усіма витікающімі. Московії навіть власні "святі" не можуть допомогти - я маю на увазі Андрушу Багалюпскага, на день якого (17 липня 2014 р.) москвини призначили провокацію, та от прикрість сталася: не той літачок збили і подвиг Андруши, тобто зруйнування Києва, влаштувати не вдалося. Князь Володимир із своїм тисячоліттям відповідає пушкінському образу дядька Чорномора із тридцятитрьома богатирями, якщо під кожним богатирем розуміти вік одного покоління (30 літ), а Московія - Русь Самозванна - поклавши своє блудливе око на чужу тисячолітню історію може відповідати лишень образові брехливої баби Бабарихи.

   Для <...>із моспархата сія духовна акрошка вже не є отрутою, їх і не такими "цианітами" годували, і нічьо - вижили, а се так собі - кавунчик начинений "пєстіцидамі", саме більше що може статися - напад Панаса Дристапалича.

відредаговано
адмін

147
ganz [профіль]

Оце добрий почин - давно вже пора самоетапіровацца  до Соловків чи в Колимсько-Воркутинську єпархію во славу Кнопи, Скрєпи і духа Гекуби.

146
ganz [профіль]

Іуда вмостившийся на княжому престолі намагається замаскувати власне запроданство сентиментальними теревенями про князя Володимира чи митрополита Андрія. Скільки ще в Україні йовбаків вибачте баранів і овець яким згодовують оті вафлі ліпецькі?

145
ganz [профіль]

Хтось знає який зараз курс Іудиного срібника до бакінского чи фунта стерлінгів?

144
ganz [профіль]

Если от пуль умирают жители нашей страны, то значит брат убивает брата

 

   Згодом такі як сей пастух договоряться до того, що Іуда був доведений до самогубства, а Той з-за Кого він вдавився справедливо був покараний, як то кажуть - «катюзі по заслузі».

 

«Вы прикладываете усилия для продвижения концепции «русского мира»?

 

   А от і відповідь: "А кто-то просто тихо и без лишнего шума продолжает трудиться на благо своей Родины."

 

 

 

 

143
ganz [профіль]

   Здається мені, що ніякої "русской культуры" в природі не існує. Се міф, мильна бульба. Є російська поезія і література, релігійна філософія і музика і взагалі те що зветься науками і мистецтвами, але родом вони від європейської культури на ім'я Гуманізм. Сама Європа той Гуманізм не вигадала також, але вона пригадала та відродила античний гуманізм більш відомий як італійський Ренесанс. Сутність гуманістичної культури - влаштування людини на землі без Бога. Один філософ вказував на кризу Гуманізму ще на прикінці 19 ст. і ознаками тієї кризи були постаті Ніцше і Достоєвського: один хотів здолати людину в Надлюдині, бо людина це сором, інший в повернені людини до Бога, бо ніхто не приходить до Отця інакше, ніж через Сина. Криза Гуманізму у виконанні москвинів поєднує в собі ті дві ознаки - здолання невлаштованості народа  в "свєрхнародє - народє-богоносцє" і повернення його всім скопом до Бога, але сей шлях згубний, бо к Богу приходять тільки персонально, колективним може бути лише божевілля.

 

142
ganz [профіль]

   Оксана Забужко влучно в facebook висловилась:

 

   "Виношу з коментів: з приводу заклику "всім іти 28-го в Палац Спорту з помідорами, яйцями та майонезом" (с) - щось мені здається, що саме таким і був первісний задум цілої п'єси...((( А коли ще серед того "фашистского побоища" (що його на весь світ ретельно фільмуватиме РашаТудей) "несподівано" прогримить кілька пострілів від "ПравогоСєктора" (наслідки в закритому приміщенні уявили? а пораненого, чи краще мертвого, Кустуріцу, благо Бузини виявилось мало?) - то буде взагалі бінґо, і в Кремлі нарешті матимуть привід відкоркувати шампанське."

141
ganz [профіль]

Причем масштаб этого раскола может не ограничиться одной только Незалежной

 

   Уся сутність Кацапєньдії - раба муляє чужа свобода, навіть коли той раб прикидається лєбєральним.

   Прєзрєнний народєц!

140
ganz [профіль]

"Не государство должно давать оценку иерархам церквей. Я думаю, что эту оценку должны давать народ и прихожане"

 

   Від вахвєльного опецька, який тимчасово вмостився на княжому престолі, іншої заяви марно було б очікувати. Справжній державний муж позбавив би громадянства тих хто вважає себе громадянами небесної країни або якоїсь іншої, на підставі заборони подвійного громадянства, а так в чергове засвідчив, що він звичайне "православне" барахло. Щодо вчинку отого кам'янодупого тринуфрітонія, то він виявив відразу до самих себе у поводирів моспархату. Така відраза виникає коли власна воля беззаперечно підлягає волі чи то вавилонської блудниці, чи то батька неправди. Се згубний шлях, кінець його як і кінець Іуди.

139
ganz [профіль]

Почему украинцам стоит простить Олеся Бузину

 

   А українці на нього і не ображались. Для них він помер вже давно - ще заживо, а зараз лишень похоронне б'юро прибрало свого мертв'яка.

 

Это будет христианский ответ на его убийство.

 

   "...ти ні холодний, ні гарячий; о, якби ти був холодний або гарячий!" (Одкр.3, 15)

Від холодного християнського серця відповідь може бути одна: з приводу смерті вищезгаданного гаспадінчіка не відчувається ані зловтіхи, ані співчуття, є лише відчуження і байдужість.

138
ganz [профіль]

Он душой - с «руским миром», считает европейскую интеграцию злом, а единение с Москвой - добром...

 

   Ті, кого нещодавно кокнули, вважали так само. А що там каноніциє, які заключили харківську унію з тайною беззаконня, не хвилюються? За ними також може прийти дядько ЧКіта та тітка Гєкуба. Хто гарячіше буде любити Московію-мать вашу, той і виграє в змаганнях "Жертовне ягнятко".

137
ganz [профіль]

К сожалению, уже всем становится понятно, что УПЦ сделала ставку на имидж крепости, осажденной врагами.

 

   Немає приводу для жалю. Захотілося тим кано паканічєскім та благо сабодатним стати фортецею в облозі, хай стають. На мою думку з-зовні їх ще б не завадило обнести парканом, щоб пошесть РусоМорства і москвоблудія не росповсюджувалась на всю країну, та не перетворювала слабкодухих на нєвєдамих звірушек, особливу увагу слід приділяти дітям, щоб не потрапили за паркан, а для дорослих має бути зауваження - "Обережно! За парканом секта харківських уніатів і раскольників. Можливе зараження. Не лікується".

136
ganz [профіль]

   На мою думку такі статті треба збирати для майбутніх досліджень в галузі релігійної та метафізичної антропології. Як священик, будучи янгольським чином, перетворюється в демонський чин, як людина, маючи образ і подобу Божу, перетворюється на звіра. Зараз Русь-Україна переживає малий апокаліпсис і дуже важливо фіксувати власний пережитий досвід в щоденниках і збирати висловлювання скрєплядєй і крємлядей, чи тих хто був колись священиком або людиною, можливо це допоможе прийдешнім поколінням виявити ознаки великого апокаліпсису в кінці історичного часу, коли почнуться розводитись глаголофернальні теревені.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/