Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

111
Вепр [профіль]

Слизький тип цей глава УГКЦ? З його слів не ясно на чиїй він сторони : правоохоронців чи бандитів? Крім того не ясно чому в Києві на майдані правий сектор міг стріляти і "батюшки УГКЦ" це одобряли, та і Гузар одобрив. А в Мукачевому

"насилие и гибель людей в мирном городе ни при каких обстоятельствах нельзя оправдать благими намерениями тех, кто взял в руки оружие"
.

 Де справедливість?

Як на мене тут все однозначно- оточили територію, евакуювали мирних жителів, підвезли "Гради" і розфігачили весь цей правий сектор. без лишнього пафосу і переговорів.

110
Вепр [профіль]

Грамотний дядько, відчувається, що вчився в семінарії.

109
Вепр [профіль]

Всім уже фіолетово до цього розкольника.

108
Вепр [профіль]

Так в чому проблема? навіщо вам Кпшники та продажна московська "УАПЦ" з її паперовими приходами? Нехай вас самих визнають канонічної української церквою)))

Вобще тільки у мене виникає питання чому "УПЦКП" з їх 4500 приходів (за їх статистикою) не можуть визнати,

а "УПЦКП" + "УАПЦ" =5500 приходів можуть? В чому логіка?

107
Вепр [профіль]

Так Церква від початку існувала без сильної централізація. Це потім на заході склалася така модель, теж не добровільно. Яку Папа хотів нав"язати всій Церкві. Не вийшло. тож які претензії до православних?

106
Вепр [профіль]

Я поняв вашу думку. Але де приклади підтримки революцій в творах святих отців чи інших праведних мужів Церкви? Зате прикладів непідтримки повно і в кожного вони в умі.

105
Вепр [профіль]

Справжня Церква ніколи не підтримувала революції. якщо знаєте приклади можете заперечити.

104
Вепр [профіль]

Невже зі 106 родин не знайшлося таких , хто б погидувався йти на прийом до філарета, тим більше щось брати з його рук? одне слово - підземна сотня.

103
Вепр [профіль]

Навіщо взагалі церкві вмішуватися в такі питання? Чи не краще дистанціюватися і закликати до покаяння. Коли людина живе по -Божому, то в сім"ї буде лад. А що таке сім"я? Ячейка общества. Тож лад буде і в суспільстві.

102
Вепр [профіль]

Прикольно, що в теперішньому світі (при теперішньому стані православно-кат. діалогу) думки подібні до Юриних будуть свідчити про безнадійну відсталість. і тільки в Україні це мейн-стрім : ненависть до православ"я, якої давно немає в католицьких країнах, а в протестантських ніколи і було. Тепер це все є в Україні. ця ненависть за своєю природою є ненавистю яничар до своєї батьківіщини.

101
Вепр [профіль]

Яка різниця жовтий чи зелений. Головне те , що в нашій країни (як і передбачали святі) були 15-20 років спокою, а зараз Україна скочуується у натуральний фашизм.

100
Вепр [профіль]

Ну це ж взагалi не дiло щоб голова РДА кидався табуретками. Чому ж мовчати, добре що взнали всы про його поведынку.

99
Вепр [профіль]

я давно знав , що ви троль. не розумію чому тільки редакція не банить явних тролів, щоб розмова була хоч скільки-небудь змістовною. хіба ви можете уявити що таким інтектуалам як Ю.Чорноморець чи ще хтось захочеться вступити в дискусію з подібними персонажами. Тобто рівень сайту падає.

98
Вепр [профіль]

Це незаперечна істина. І в нас було б як в Грузії,

 

В Грузії є свої сепаратисти, своя війна з 1992 року, Грузія не контролює велику частину своєї території.

97
Вепр [профіль]

Не треба рівняти свиню до коня. Візантія найрозвиненіша держава свого часу, а ровенська область  - депресивна майже у всіх відношеннях, навіть в рамках такої депресивної країни , як наша ))).

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4