Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

82
PapaZol [профіль]

Маячня, бо вони б і хотіли таку підтримку - та народ проти.

81
PapaZol [профіль]

Ну це ви загнули wink
Як приклад маємо таку ж ситуацію що то теперішнього патріарха Філарета  - він ще тоді загравав з владою за що йому і не дали патрірший куколь, хоча його це не спинило. А на рахунок освящення зброї - то погугліть, бо філарет на всіх урочистостях підтримує партію війни.
Коли замість проповіді Євангелія говорять про політику , закрадається відчуття ща нас знову намахали. Але тепер вже за нашим бажанням. sad

80
PapaZol [профіль]

Чому данний сайт трактує заяви УПЦ на свій лад? З яких пір "не з*явились до суду" можливо інтепритувати такою статтею та фантазіями на цей рахунок. Так як систематично (кожного тижня) плюсам зливають СБУ поганих "попів" і йде їх розрутка на різних ресурсах, то тут можемо бачити стабільно одну позицію. Дякую Вам хоч за це.

79
PapaZol [профіль]

Філософ,
Кравчук є кумом Філарета, тому ти трохи не так зрозумів. Тенденція політики у Церкві і до сьогодні присутня у Філа, хто кому служить зрозумілим лишається й досі. feel

78
PapaZol [профіль]

Так було завжди, тільки чого зараз вже правильно публікують інфу про УПЦ в зоні АТО, дуже дивно. Завжди били та(скоріш за все будуть бити) на те що РПЦ не дає Автокефалію. Краще б самі розібрались у чому тут річ, а не політичні гасла пропагували.

77
PapaZol [профіль]

А в нас в державі усі так роблять, як тільки починають бачити що їм прижимають хвіст - починаються перевірки/поїздки\візити дорогих гостей. Такий приклад Лещенко та Луценко. А те що Юраш умів тільки говорити те що йому треба - приклад його ігнору судового засідання. Надалі буде ще цікавіше.

76
PapaZol [профіль]

Tim,
Ви просто частково забуваєте про те, що ніяка реформа чи читска рядів не допоможе.  Коли хочете щось донести чи зробити - робіть. Є така дилема з правлячим - вирішуйте.  Хоча про що я, коли при БМВ Саша настругав єпископів і їх ганьба зараз переслідує УПЦ, та БМО зараз над цим працює. Коли б себе хто побожний вів, а тим паче людина причетна до Церкви усе життя?
Ваша і автора позиція досить чітка, та вдумайте лише про що ви говорите. Комісари,чи може судді? Тоді знаходити час і казати на весь храм «Анаксиос»   і доводити чому. Якщо в голові у людей проблема і вона їх турбує - вони шукать вихід. А тут я бачу більше критики ніж вирішення.

75
PapaZol [профіль]

Дивно читати таке і на Релігії) Щиро та правдиво дав інформацію. Мало хто усвідомлює що піп - служить Богу і Людям. А не колотить бабло як показують останім часом по ТВ та гумор шоу.

74
PapaZol [профіль]

Щось я не памятаю, щоб Юраш йшов на зустрiч УПЦ та вiрянам. Не читав його доповiдей та чув багато брехнi для дискредитацii УПЦ. Виключно з його подачi розпочалась брудна компанiя проти Хресноi ходи. Тепер, воно пишет що хтось  не шука компромiс? Вибачте, а можливих вам знать й треба туфлi натерти?  У Кп-тiв була змога вернутись в Свiтове Православя,та амбiцii аферистiв взяли верх(вкотре).  Тому успiху манiпуляторам та пройдохам як Юраш.

73
PapaZol [профіль]

Дуже цікаво. Якось більш ретельніше треба читати цею "Союз", бо видно добре набивають оскомину.  Те що СБУ визнало УПЦ самою найбільшою конфесією України Юраш не в курсі?

72
PapaZol [профіль]

Пану Юрашу би пройти детектор брехні , тоді б стало все просто та зрозуміло. Втік би не як яник в ростов, а на Аляску. 

71
PapaZol [профіль]

Справа в тому, що Юраш не одноразово показував свою некомпетентність як на держслужбові посаді, так і як людина яка відстоює тільки свою позицію. Його заяви мають гучні слова, та без всяких підстав та обгрунтувань. Певне замовлення він звичайно відпрацьовує, та не більше ніж йому платять. Ще один з команди "зруйную мир в Україні"

70
PapaZol [профіль]

Не впевненний в правдивості данної інформації. Цікавився і знайшов повне спростування цієї інформації. Фейк.

69
PapaZol [профіль]

Його як підмінили. Напевно жинився вкотре - бо іншого пояснення на його слова в мене нема. lol

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4