Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

81
onix [профіль]

Історія вчить, що такі ідеї завжди зазнавали невдачі, особливо якщо люди які їх преслідували мали політичні чи матеріальні мотиви. Прикладом яких є всі унії за 2 тисячьоліття існування Християнства!

80
onix [профіль]

Тут, не українці виноваті а патріарху Фііларету слід проаналізувати свій статус. А то можна і весь світ звинуватити, а особливо москалів!

79
onix [профіль]

АРХМ АВВАКУМ,
вы не осудили вы просто последовали стопами ветхозаветного Хама!!!

78
onix [профіль]

Беріть приклад о. Аввакум, і не будь-те верховним суддею свого предстоятеля. Це ще один доказ того, що хто хоче трудитися на благо Церкви Христової, той не критикує ієрархів і не рахує їх матеріальні статки та потикає без поводам людям ищущим повода. Христос Воскресе! 

77
onix [профіль]

 А як на мене ми так до кінця і не вникли в молитву Єфрема Сірина, яку Церква червоною ниткою 40 днів нам доносила.!!!

75
onix [профіль]

Да админ, как то не прилично, не говорю что не по христиански, а даже не по человечески. Далее что то анализировать думаю не стоит. Бог в правде а ложь всегда вылезет не вовремя!

74
onix [профіль]

Отвечая на упрёк Патриарха, украинское интернет-издание «Главред», фоторепортер которого сфотографировал Предстоятеля РПЦ с часами Breguet во время богослужения на Владимирской горке в Киеве
, это по Вашему я на писал. Дорогой путя не позорте себя и те источники которые с предвзятостью относятся к Патриарху Кириллу, професионализму их не позавидуеш!!!

73
onix [профіль]

то, що це фотомонтаж, видно навіть з того, що на фото часах 6 година а молебен проходив з 10.00 27.08.09, так що полепетать о всем да не очем можна дальше

72
onix [профіль]

Татьяна, я Вам привел факт превращения храмов Божих в домы театров и веселия а Ваше мнение что общество более прагматическое и хорошое как то не впечетляет. "Все почитаю тщетою, кроме Христа", если б так людили мыслили и жили то может я бы с вами согласился но увы!

71
onix [профіль]

Мовне питання не є головне, але це ще одне потикання ліності і безбожію нашого суспільства. Католики в Європі вже пожинають плоди такого собі послуху Церкви суспільству. Думаю Рок Концерти і Театральні вистави будуть краще сприйматися і головне возвишеніше!!!


70
onix [профіль]

Цитата: Юра
Якби св.Володимир, якимось дивним чином, не збагнув життєву необхідність для Русі прилучитися до Апостольської церкви, він би війною на Херсонес не ходив. Він би призначив собі "патріарха", той би висвятив "єпископів", і утворив би собі таку собі УПЦ КП чи УАПЦ. Тоді над ним сміявся би весь православний світ, точно так само, як зараз сміється над нами, недостойними його нащадками.
хороша думка, християнство не могло  з нічого на Русі розцвісти! Слава Богу, що вел. князь не був фанатиком націоналістом, який би говорив, що Україна це центр всесвіту, всі навколо вороги, особливо москалі....!

68
onix [профіль]

Українець,
цікаво, чому Ви ще не в КП, і не поминаєте патріарха філарета? По всім вашим коментах тільки там ви зустрінете єдиномисліє!!

67
onix [профіль]

Magdalina заспокойтесь і не керуйтесь емоціями. Як факт Харківський собор визнаний всім православним світом, що не скажеш про київський 1991.
Друге порівнювати виникнення Московської митрополії і Київського Патріархату це все рівно, що вчитись на хірурга на географічному факультеті. Тому будь-ласка самі вивчіть уважно виникнення митрополії історичні передумови і анафеми.
третє,
Єдність Церкви з символу віри - це НЕ АДМІНІСТРАТИВНА єдність з МоскПатріархатом
є таке не стверджував це чисто Ваші переживання, мова йшла за Євхаристичну Чашу з усім православним світом, отож навіть у цьому випадку новостворена Московська митрополія, будучи не визнаною Константинополем як автокефальна церква, не преривала Євхаристичного спілкування з іншими Церквами, що не скажеш про Київський Патріархат!!!

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/