Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

19
padrevaldemar [профіль]

 Може владиченько Онуфрій  і "духовний", але малоосвідчений . Паталогічно не любить все українське.Русифікував богослужіння у єпархії у 90-их роках минулого століття! Скрізь позаводив московський "напев" , російську вимову церковнослов'янської, російські звичаї.Наполягає навіть ,щоб хрест на могилі  ставили не "по-уніатському" - в головах, а по "канонічному" - в ногах.Всі місцеві особливості православного обряду Буковини ,якщо вони різняться із московськими ,називає уніатськими відхиленнями.Сам чув як він у МДС виступаючи перед семінаристами говорив ,що у єпархії живуть молдовани і "русские".Мовляв його батько завжди себе вважав "русским", а лише радянська влада записала їх українцями.

 

Ось таке "менше зло" чекає  нас  на кафедрі Первосвятителів Київських.

18
padrevaldemar [профіль]

А відношення до автокефалії буде тест на його (Онуфрія) єврейство).Якщо під тиском "мазепинців" підтримає "канонічну автокефалію"- значить жидомасон.Якщо ні- "оклеветан". 

17
padrevaldemar [профіль]

Стаття дуже цікава! Ніколи не святкував 8 березня, бо Великий піст,але для чого створювати собі ідола там де його немає? 

16
padrevaldemar [профіль]

Впервые прозвучали правдивые речи.Про проблемы с Синодом, про Собор...

15
padrevaldemar [профіль]

Отче Аввакуме, объясните мне, недалекой бабе, отчего мне, неканоничной безблагодатной одинокой бабе Бог не велит допускать в себе различных поползновений и надоумливает стараться жить целомудренно, а каноничным благодатным мужикам, облеченным саном, можно и поползновениями неестественными баловаться????????? Это как вообще???????


Оттого, что Вы неканоничная и безблагодатная Вас бесы блудные не искушают!
А наши Владыки борцы со всякой униатско-раскольническо-мазепинской нечистю на передовой, и враг их уязвляет. Но они борются, каются и снова в бой, там снова враг...Но если даже умрут во вражеском наваждении, их отмолят. Поназаказуют литургий по всем монастырям, афонам и ерусалимам с которыми находятся в общении.Потому как лучше быть содомитом но в канонической церкви, чем целомудренным, кротким и смиренным в расколе.
И вообще как Вы не понимаете Вы же анафема.Одна благочестивая женщина видела когда Филарет причащал то у него рука волосатая с когтями!

14
padrevaldemar [профіль]

Пора подумать о перенятии опыта еп. Василия (Осборна) из Великобритании, который вместе со всей епархией покинул МП и перешел в состав Константинопольского Патриархата. Если в составе Константинопольского Патриархата есть такие структуры, как "УПЦ в США", "УПГЦ в Канаде", "УПЦ в диаспоре", а также Русский Экзархат в Западной Европе, то почему не может такой же структуры быть и в Украине. Это может быть создано как в рамках "УПЦ диаспоры", так и в рамках "Западно-Европейского Экзархата", а еще лучше в непосредственном подчинении Константинополю, как это было у нас от Крещения Киевской Руси и до 1686 года. Такая структура смогла бы стать базой объединения Украинского православия, и к ней перешли бы как из УПЦ(МП), так и из УАПЦ и УПЦ-КП. Это была бы действительно достойная альтернатива, которой так не хватает Украинскому Православию.

Підтримую!

13
padrevaldemar [профіль]

А чому власне дивуватися: РУССКИЙ стиль керування.Для мене все дозволено- а ворогам закони.Наші місцеві "папи Римські "- єпископи , заставляють підкорятися духовенство беззаперечливо.А самі можуть спокійно порушувати всі благословіння -не тільки Предстоятеля , але й Божі. Якщо для слави "Русского світу",то всі засоби підходяить. А чи можемо уявити ситуацію ,коли "проросійського" Предстоятеля ігнорують таким чином? Ні! Одразу була б рішуча відповідь на антиканонічні дії з боку "ревнительки Православія" РПЦ МП.Російський менталітет не зміниш.
Тому потрібно відроджувати українське Православіє, і починати не з мови чи автокефалії , а із впровадження дієвого соборного устрою.Від парафії до Митрополії.Всі разом мають вирішувати наболілі проблеми.Наразі це не на часі. Навіть церкви які бравують своїм українством впроваджують жорсткий "русскомирский" стиль керування.Тому й виглядають вони такими собі москалями у шароварах. Не грецькі ризи роблять священика українським панотцем , а вміння жити одним відкритим життям із своїми парафіянами. Але це не потрібно і нам духовенству, адже прийдеться відкрити найбільшу тайну церкви - показувати реальні "доходи і розходи",звітуватися про зроблену роботу тощо...Тому маємо те ,що маємо.І якщо владика Олександр, зробить висновки і почне діяти в напрямку відродження соборності, то увійде в історію Святителем.

12
padrevaldemar [профіль]

Тепер кожний священик має моральне право так само не слухати свого архирея, як вони не послухали свого Предстоятеля.

11
padrevaldemar [профіль]

Тепер кожний священик має моральне право так само не слухати свого архирея, як вони не послухали свого Предстоятеля.

10
padrevaldemar [профіль]

Монархічна маячня, але актуальна на часі.

9
padrevaldemar [профіль]

https://www.religion.in.ua/main/analitica/14651-cerkov-i-informaciya-komu-nuzhna-
virtualnaya-realnost.html ))))

8
padrevaldemar [профіль]

Приємна звістка.Всеж таки переміг Христос!

7
padrevaldemar [профіль]

Як завжди класно! Нам(УПЦ МП) би такого Предстоятеля , було б,що протиставити Святославу.

6
padrevaldemar [профіль]

Гарний урок для сучасників.З ким потрібно дружити: чи з освідченим католицьким Заходом, чи із диким поганським Сходом? Історія пвдтвердила правоту Олександра Невського.Не зрадив Православія і поклав початок великої держави.А Данило великий муж! Захитався у вірі -прийняв корону від папи, поклався на західних цивілізованих сусідів.Вони ж його королівство і проковтнули з кістками.Твердість у вірі дозволили Північним сусідам повстати проти чужинців і скинути ярмо.А на Україні із "толерантністью" ,мовляв, і наш закон добрий і ваш непоганий, бо Бог один,державу повноцінну не зуміли створити до цього часу.

5
padrevaldemar [профіль]

Переклад який видали в УПЦ у 2011 році - це плід творчості "перекладацької комісії" на чолі із "видатним філологом" митрополитом Ніфонтом, Луцьким та Волинським.За основу був взятий переклад , що випустив митрополит Філарет до святкування 1000-ліття Хрещення Русі. Владика кликав до себе трьох хлопців- семінаристів, роздавав їм Новий За(по)віт на церковнослов'янській,російській та українській(переклад Огієнка) мовах.Сам із олівцем сидів над книжкою із "філаретівським" перекладом 1988 року та виправляв "галицизми".Так владика повиправляв слова "кріпкий" на "крепкий", бо "кріпкий" -згідно бачення Високопреосвященства- від слова "окріп"-кипяток.У Отченаш ,замість "сатанинського" -"нехай" (тобто НЕ хай- хай не буде -заперечення ) написав :"хай".І(і)сус із двома"і" тощо...
Правда у Києві дещо перед видавництвом виправили.
А те,що загалом вийшло непогано, треба завдячувати дії Святого Духа, якби так перекладали "неканонічні" або "уніяти" чи не дай Бог"сектанти" - була б страшна ЄРЕСЬ!

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4