Ікону Матері Божої у Гошівському монастирі неподалік міста Болехова  одягнули в дорогоцінні шати. Золоті корони на головах Діви Марії та Ісусика -  визнання церквою чудотворності образу.

Короновано Гошівську Богородичну ікону
У молитві до Богородиці перед цією іконою, говорить настоятель монастиря отець Дем'ян Кастран, віряни отримали десятки зцілень.
 
о. Дем'ян Кастран, настоятель Гошівського монастиря: «Багато є образів написаних на дошці, на папері, але це місце, яке вибрала собі Марія  і коли людина молиться — вона може і без ікони молитися і отримати ласки, але тут мовби такий депозит неба, особлива ласка, що людина має можливість доступити в простий спосіб».

Коронована нині ікона Богородиці — це найдавніша копія сімсотрічної чудотворної “Гошівської” Богородиці, котру втратили у часи радянської влади. Тоді монастир закрили, ченців вивезли в Сибір, а ікона - зникла. Вісім років тому священики виставили копію втраченої святині. І відтоді у монастирі знову почалися дива. Віряни з’їжджаються у Гошівський монастир з усієї Західної України.
 
Зеновій Курій, паломник зі Львова: «Тут намолене місце, тут чудотворна ікона Матінки Божої, тут благодать Божа - ми відчуваємо, бо вона зберігає нашу сімю, допомагає у кризах економічних та сімейних, підтримує і не дає можливості впасти духом»
На свято Успення Богородиці до Гошівського монастиря вшанувати Матір Божу прибуло понад десять тисяч вірян. Люди молилися та просили милості перед іконою “Заступниці”, яку від сьогодні офіційно визнано чудотворною. А декретом Папи Римського Гошівський монастир оголошено Базилікою. Тож відтепер святиня на Прикарпатті офіційно визнана одним  з найбільших прочанських центрів Католицької церкви в усьому світі.

Теги: