Religion.in.ua > Світ, Діаспора > Єпископ УГКЦ обговорив з очільником греко-католиків Угорщини питання душпастирства українців

Єпископ УГКЦ обговорив з очільником греко-католиків Угорщини питання душпастирства українців


11 03 2019
У Ніредьгазі 5 березня відбулася зустріч владики Йосифа Міляна, голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, з митрополитом Угорської Греко-Католицької Церкви Филипом Кочішем. На зустрічі з угорськими єпископами владика Йосиф Мілян обговорив питання душпастирства українців в Угорщині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Єпископи обговорили питання душпастирства українців в Угорщині, проблематику нової хвилі міграції з України до Угорщини. Владика Йосиф розповів про розвиток парафії УГКЦ в Будапешті, церковну школу, мирянські спільноти, католицьку скаутську організацію, що діють при парафії.

Значну частину зустрічі було приділено труднощам і перешкодам, з якими зіштовхується українська греко-католицька громада в Будапешті на етапі свого встановлення. Зі свого боку угорський архієрей висловив слова підтримки.

У рамках візиту до Ніредьгази, владика Йосиф зустрівся з владикою Абельом Сочкою, єпархом Ніредьгази, та владикою Атаназієм Оросом, єпархом Мішкольців. Єпископи обговорили питання підготовки до Євхаристійного конгресу, який відбудеться в Будапешті наступного року, в якому візьмуть участь єпископи УГКЦ.

Голову ПМВ супроводжували в Ніредьгазі отець Роман Улей, приватний секретар владики, та о. Дам’ян Габорій, священик для українців в Угорщині.


Повернутися назад