Religion.in.ua > Світ > «Піккардійська терція» заспівала в паризькій церкві Сен-Мадлен

«Піккардійська терція» заспівала в паризькій церкві Сен-Мадлен


22 11 2021
«Піккардійська терція» заспівала в паризькій церкві Сен-МадленУ центрі Парижа в базиліці Сен-Мадлен відбувся концерт «Піккардійської терції». Його організувало Посольство України у Франції. Концерт «Піккардійської терції» присвятили 30-річчю відновлення державності України та 75-річчю ЮНЕСК, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Nta.ua.

Вечір відкрили посол України у Франції Вадим Омельченко та перший заступник генерального секретаря ЮНЕСКО Фірмін Едуард Матоко.

«Ми завжди були активною частиною ЮНЕСКО, і зараз Україна має що запропонувати в контексті актуальних програм організації. Наша земля багата традиціями, це наші ресурси та наші можливості. Водночас це завжди викликала заздрість агресора. І зараз ми перебуваємо під атакою, однак продовжуємо рухатися вперед», – заявив посол України.

Зокрема, під час концерту “пікардійці” заспівали “Пливе кача”, яка стала символом прощання з загиблими на Майдані у 2014 році.

Загалом концерт слухали понад тисячу осіб – представників ЮНЕСКО, дипломатичного корпусу, української громади Франції. Кульмінацією вечора стало стихійне виконання гімну України, яке було чутно далеко за межами базиліки.
«Піккардійська Терція» – українська акапельна формація, створена 24-го вересня 1992-го року у Львові.

У репертуарі формації – майже 300 композицій, серед яких класичні твори («Неаполітанська пісня» та «Легенда» Петра Чайковського, «Коли розлучаються двоє» Генріха Гайне, «Ave Marija» Джакомо Качіні й інші), обробки народних пісень («А у полі річка», «Туман яром», «Горіла сосна», «Йшли корови», «Ой, Марічко», «Сумна я була»), власні композиції («Берег ріки», «Кантрі», «Пустельник», «Сад ангельських пісень», «Старенький трамвай» тощо).


Повернутися назад