Religion.in.ua > Світ, Діаспора > Для українців Португалії відкрилася нова парафія РПЦ

Для українців Португалії відкрилася нова парафія РПЦ


1 12 2021
З благословення глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія та за погодженням з архієпископом Мадридським і Лісабонським Нестором, місцевим ієрархом РПЦ, у передмісті Лісабону в Португалії почала діяти нова українська парафія РПЦ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ (МП).

У неділю, 28 листопада 2021 року, була звершена перша літургія у містечку Вала-ду-Каррегадо у храмовому приміщенні за адресою: Estr. do Bairro, Vala do Carregado, Igreja de Nossa Senhora de Fatima. Новоствореною громадою опікується від УПЦ (МП) співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків цієї конфесії священник Віталій Горзов.

Зазначається, що Відділ зовнішніх церковних зв’язків УПЦ (МП) продовжує працювати над організацією та відкриттям українських православних парафій у місцях компактного проживання співвітчизників у різних країнах світу. При цьому всі українські парафії відкриваються в юрисдикції місцевих єпархій РПЦ. УПЦ (МП) згідно статуту РПЦ не має самостійного права відкривати поза Україною свої парафії.


Повернутися назад