Religion.in.ua > Світ > АНОНС: V сесія Патріаршого Собору УГКЦ (Бразилія, 31 серпня - 3 вересня

АНОНС: V сесія Патріаршого Собору УГКЦ (Бразилія, 31 серпня - 3 вересня


24 02 2011
Згідно з рішенням Синоду єпископів УГКЦ, від 31 серпня до 3 вересня 2011 року у м. Прудентополісі, в Бразилії, відбуватиметься V сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему богопосвяченого життя.

Згідно з рішенням Синоду єпископів УГКЦ, від 31 серпня до 3 вересня 2011 року у м. Прудентополісі, в Бразилії, відбуватиметься V сесія Патріаршого Собору УГКЦ на тему богопосвяченого життя. За повідомлення департаменту інформації УГКЦ, Секретаріат Собору, членами якого є представники з усіх континентів, де діє УГКЦ, в порозумінні з Постійним Синодом єпископів і з Патріархом Любомиром, вже випрацював програму Собору, доповідачі вже пересилають свої доповіді, повідомляє РІСУ.

За словами секретаря V сесії Патріаршого Собору о. Тарсикія, у Куритибі у ці дні буде створений оргкомітет для прийняття приїжджих учасників Собору і перевезення до місця проведення V сесії. У свою чергу у Прудентополісі створено оргкомітет, який займається пошуком приміщень для нічлігу делегатів, місця відбуття Собору та вирішує інші питання, пов’язані з його перебігом. «Найближчим часом будуть створені інші комісії й місцеві групи, потрібні для успішного проведення Собору. Над цим працює парох парафії Св. Священномученика Йосафата о. Єфрем Крефер зі своїми парафіянами», – розповів о. Тарсикій.

4 вересня на завершення Собору буде відслужено Архиєрейську Літургію, після чого єпископи УГКЦ у м. Куритибі розпочнуть засідання Синоду. Ці дві важливі події у житті Церкви відбуватимуться у Бразилії з тої причини, що 10 - 11 вересня в Куритибі відбудеться торжественне святкування 120-ліття української імміграції до Бразилії.

Секретаріат V сесії Патріаршого Собору звернувся з проханням до вірних УГКЦ у цілому світі про молитву за успішне проведення Собору УГКЦ.


Повернутися назад