Religion.in.ua > Новини > Глава УГКЦ висловив співчуття родинам загиблих на Львівщині

Глава УГКЦ висловив співчуття родинам загиблих на Львівщині


25 05 2009
Глава УГКЦ висловив співчуття родинам загиблих на Львівщині
У листі-співчутті, оприлюдненому прес-службою глави УГКЦ кардинала Любомира (Гузара), зокрема, сказано: «Щойно я довідався, що сьогодні вранці, по дорозі, сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинули сім осіб, а інші були поранені. Родинам тих, хто так несподівано закінчив своє земне життя, я бажаю висловити щире співчуття. Для вас, дорогі, те, що сталося, цілком виправдано видається цілковитим нещастям. Але подивімося на те, що сталося, очима нашої християнської віри".

Глава УГКЦ висловив співчуття родинам загиблих на Львівщині У листі-співчутті, оприлюдненому прес-службою глави УГКЦ кардинала Любомира (Гузара), зокрема, сказано: «Щойно я довідався, що сьогодні вранці, по дорозі, сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинули сім осіб, а інші були поранені. Родинам тих, хто так несподівано закінчив своє земне життя, я бажаю висловити щире співчуття. Для вас, дорогі, те, що сталося, цілком виправдано видається цілковитим нещастям. Але подивімося на те, що сталося, очима нашої християнської віри. Господь Бог, який єдиний все знає і як добрий Отець бажає нам те, що для нас найкраще, по дорозі до святого місця покликав цих вірних прочан, закінчив їх фізичну прощу, щоб назавжди бути з Ним у вічності. Нехай ця думка підтримує вас, заспокоює ваші очі і серця, сповнені сліз. Об’єднаний з вами у молитві

+ Любомир».
25 травня у Львівській області оголошене Днем жалоби за загиблими в дорожньо-транспортній пригоді. Як повідомила прес-секретар голови Львівської облдержадміністрації, у понеділок на території області скасовуються усі розважальні заходи. Голова Львівської ОДА висловив співчуття сім’ям загиблих та зазначив, що кожній із таких сімей буде виділено по 10 тисяч гривень.
Ситуація перебуває на контролі голови Львівської обласної ради, голови Львівської обласної державної адміністрації та обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій.


Повернутися назад