Religion.in.ua > Новини > 1 червня Віктор Ющенко відвідає Ватикан

1 червня Віктор Ющенко відвідає Ватикан


25 05 2009
1 червня Віктор Ющенко відвідає Ватикан У понеділок, 1 червня, Президент України Віктор Ющенко здійснить одноденний офіційний візит до Ватикану. У рамках візиту відбудеться аудієнція глави Української держави у Папи Римського Бенедикта ХVI, а також зустріч із Державним секретарем Ватикану кардиналом Тарчізіо Бертоне. Програмою візиту передбачено зустріч Президента України зі студентами та семінаристами Української папської колегії.
1 червня Віктор Ющенко відвідає Ватикан
У понеділок, 1 червня, Президент України Віктор Ющенко здійснить одноденний офіційний візит до Ватикану.
У рамках візиту відбудеться аудієнція глави Української держави у Папи Римського Бенедикта ХVI, а також зустріч із Державним секретарем Ватикану кардиналом Тарчізіо Бертоне.
Програмою візиту передбачено зустріч Президента України зі студентами та семінаристами Української папської колегії - провідного та найстарішого навчального закладу Української греко-католицької церкви у Римі.
Колегія є не тільки одним із головних осередків  української релігійної громади за межами Батьківщини, а й центром українського студентства, що здобуває вищу богословську освіту у Римі. На зустрічі з Президентом в Українській папській колегії також будуть присутні українські студенти та семінаристи - представники різних українських конфесій, які навчаються в  папських вищих навчальних закладах.
Віктор Ющенко у Ватикані також відвідає могилу Папи Римського Іоанна Павла II у гротах Собору Святого Петра.

Повернутися назад