Religion.in.ua > Новини > Митрополит Володимир передав благодійні кошти дітям-сиротам

Митрополит Володимир передав благодійні кошти дітям-сиротам


1 06 2009
Митрополит Володимир передав благодійні кошти дітям-сиротам
1 червня, у День захисту дітей, відбувся завершальний захід акції милосердя «Допоможемо дитячому будинку», що проходила в Києві з благословення предстоятеля Української православної Церкви. Цього дня митрополит Володимир у своїй резиденції передав дітям школи-інтернату хутора Корчунок Хмельницької області зібрані парафіянами київських храмів кошти
Митрополит Володимир передав благодійні кошти дітям-сиротам 1 червня, у День захисту дітей, відбувся завершальний захід акції милосердя «Допоможемо дитячому будинку», що проходила в Києві з благословення предстоятеля Української православної Церкви.
Цього дня митрополит Володимир у своїй резиденції передав дітям школи-інтернату хутора Корчунок Хмельницької області зібрані парафіянами київських храмів кошти - 100 000 гривень, а також іншу матеріальну допомогу.
У заході також взяли участь: секретар предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, голова Синодального Відділу УПЦ з благодійності та соціального служіння архідиякон Сергій Косовський, керівник Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов), благочинний Західного округу міста Києва архімандрит Іона (Радзівіл).
Акція тривала під час Великого посту серед парафыян київських храмів, коли в п’яту неділю Чотиридесятниці після Божетвенної літургії були зібрані кошти для дитячого будинку. Також до акції приєднались громадяни деяких зарубіжних країн.
Передбачається, що митрополит Володимир вручить подячні сертифікати учасників Акції храмам, церковним округам та громадським організаціям, що взяли активну участь у зборі коштів.

Повернутися назад