Religion.in.ua > Новини > Завтра УГКЦ поминатиме загиблих у голодоморах

Завтра УГКЦ поминатиме загиблих у голодоморах


5 06 2009
Завтра УГКЦ поминатиме загиблих у голодоморах «Прошу вас організувати у своїх єпархіях та екзархатах таке відзначення, повідомивши та зорієнтувавши ваших отців-душпастирів на належне виконання цієї нашої постанови. Також бажаю пригадати, що таке відзначення не є чистою «новизною», але радше відновленням нашої давньої духовно-патріотичної практики», – написав у листі до єпископів УГКЦ в Україні патріарх Любомир.
Завтра УГКЦ поминатиме загиблих у голодоморах У всіх храмах Києво-Галицького верховного архиєпископства УГКЦ 6 червня буде проведено поминання невинно загиблих у голодоморах та усіх, хто пожертвував своїм життя за любов до Бога, Церкви й народу.
Як повідомив департамент інформації УГКЦ, таке рішення Синоду було прийнято після розгляду листа виконувача обов’язків голови Українського інституту національної пам’яті академіка Ігоря Юхновського, у якому було висловлено прохання організувати молитви за жертви Голодомору.
«Прошу вас організувати у своїх єпархіях та екзархатах таке відзначення, повідомивши та зорієнтувавши ваших отців-душпастирів на належне виконання цієї нашої постанови. Також бажаю пригадати, що таке відзначення не є чистою «новизною», але радше відновленням нашої давньої духовно-патріотичної практики», – написав у листі до єпископів УГКЦ в Україні патріарх Любомир.
Під час дискусій в рамках Синоду було погоджено передати до кафедральних храмів єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні примірники «Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років», які для УГКЦ підготували в Українському інституті національної пам’яті.

Повернутися назад