Religion.in.ua > Новини > Донорську кров духовенства віддадуть постраждалим у Мелітополі

Донорську кров духовенства віддадуть постраждалим у Мелітополі


10 06 2009
Донорську кров духовенства віддадуть постраждалим у Мелітополі
Рішення здати кров, як інформує «Запорізький час», керівництво єпархії прийняло незадовго до трагічних подій у Мелітополі. Спочатку планувалося, що всю донорську кров, зібрану під час акції, спрямують для хворих дітей. Проте згодом було прийнято рішення, що кров віддадуть на допомогу постраждалим від вибухів в «Ощадбанку» в Мелітополі.
Донорську кров духовенства віддадуть постраждалим у Мелітополі Духовенство Запорізької єпархії УПЦ на чолі з єпископом Запорізьким і Мелітопольським Йосифом прилучилися до всеукраїнської акції «Здай кров — врятуй життя дитині» та здали кров на Запорізькій обласній станції переливання крові. Рішення здати кров, як інформує «Запорізький час», керівництво єпархії прийняло незадовго до трагічних подій у Мелітополі. Спочатку планувалося, що всю донорську кров, зібрану під час акції, спрямують для хворих дітей. Проте згодом було прийнято рішення, що кров віддадуть на допомогу постраждалим від вибухів в «Ощадбанку» в Мелітополі.
За інформацією прес-служби Запорізької єпархії, такий захід духовенство проводить вперше.
Єпископ Запорізький і Мелітопольський Йосиф повідомив журналістів, що такі акції будуть проводитися регулярно та закликав мешканців міста також долучитися до акції.

Повернутися назад