Religion.in.ua > Новини > Ю.Тимошенко долучиться до прощі в Зарваниці

Ю.Тимошенко долучиться до прощі в Зарваниці


14 07 2009
Ю.Тимошенко долучиться до прощі в Зарваниці
Передбачається, що з аеропорту Івано-Франківська прем’єрка поїде на Тернопільщину, до Марійського духовного центру, що у селі Зарваниця Теребовлянського району. Там вона візьме участь у відправі божественної літургії. Юлія Тимошенко зустрінеться з Предстоятелем УГКЦ архиєпископом Києво-Галицьким Любомиром кардиналом Гузаром.

19 липня, за попередньою інформацією, у селі Нижнів Тлумацького району з робочим візитом планує прибути прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, повідомляє "ЗІК"

Ю.Тимошенко долучиться до прощі в Зарваниці Передбачається, що з аеропорту Івано-Франківська прем’єрка поїде на Тернопільщину, до Марійського духовного центру, що у селі Зарваниця Теребовлянського району. Там вона візьме участь у відправі божественної літургії. Юлія Тимошенко зустрінеться з Предстоятелем УГКЦ архиєпископом Києво-Галицьким Любомиром кардиналом Гузаром.

У другій половині дня Юлія Тимошенко переїде до села Нижнів Тлумацького району, яке чи не найбільше постраждало від минулорічної липневої повені. Керівник уряду огляне новозбудовані житлові будинки та з аеропорту Івано-Франківська відлетить до Києва.


Повернутися назад