В Канаді видана книга черкаського журналіста про священика, замордованого у ЧечніВ одному з відомих видавництв Канади "Altaspera Publishing" побачила світ книжка черкаського журналіста Олександра Слєпцовського "Кавказька Голгофа", що розповідає про трагічну долю священика, якого наприкінці 1990-х років було викрадено безпосередньо з храму, де він був настоятелем майже 40 років свого життя, і замордовано голодом у бандитських катівнях Чечні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на черкаський Прес-центр.

Головного героя свого драматичного оповідання – протоієрея Петра Сухоносова – автор знав особисто ще під час свого життя на Північному Кавказі.

Уперше ця книга вийшла у світ вже незабаром після отримання звістки про смерть священика – навесні 2000 року, і відтоді перевидавалася декілька разів, у тому числі в Росії. Генеральний директор видавництва православний священик Борис Кригер вбачає особливий знак Божий у тому, що відтепер популярність цієї оповідання перетнула океан і вона видається для канадських читачів.

– Нещодавно мені трапилась зустріч із однією жінкою, яка живе у нас, у Канаді, – розповів пан Борис Кригер. – Вона розповіла мені про жахливу долю двох священиків, яких знала особисто – обидва вони прийняли мученицьку смерть у Чечні. Мене ця розповідь надзвичайно вразила, і буквально за кілька днів по тому я дізнався про книжку "Кавказька Голгофа" та її автора.

Книжку обсягом 298 сторінок було видано в стислі строки: лише за два тижні. Всі витрати на поліграфію взяло на себе видавництво "Altaspera Publishing".

Теги: