У США розбився літак, яким керував відомий письменник-містик Річард БахУ США розбився літак, яким керував відомий письменник Річард Бах. Під час приземлення на острові Сан-Хуан в штаті Вашингтон літак-амфібія Баха, в якому крім 76-річного письменника нікого не було, зачепив лінію електропередач і розбився, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на І-pro.kiev.ua.

Письменник вижив, але серйозно постраждав - у нього травми голови і зламано плече. Медики оцінюють стан Баха як "важкий".

Бах став пілотом в 17 років. Тема польоту відіграє важливу роль в його творчості, включаючи найбільш популярну книгу "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон", яка видавалася навіть в СРСР. "Батько часто описував свої релігійні погляди через призму польоту. Він обожнює літати. Для нього справжнім ударом буде, якщо він видужає, але ніколи не зможе більше пілотувати. Ця людина потребує польотів", - сказав син письменника.

 Бах є автором бестселера "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон" (1970 р.), "Ілюзії, або Пригоди вимушеного Месії" (1977 р.) тощо.

Теги: